Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

jagmar

New member
to Ci powiedział konsultant ? Bo patrząc na ten punkt promocji:

"Po potwierdzeniu płatności za zamówienie otrzymasz mailowo unikalny kod aktywacyjny oraz kod serwisu rozszerzonego. (Pamiętaj by przy zamówieniu podać prawidłowego maila)"

nie powinno to mieć znaczenia. Kupujesz, robisz przelew, oni mają pieniądze na koncie więc po potwierdzeniu płatności za przelew powinieneś otrzymać kod. A kiedy Oni Ci wyślą to już inna para kaloszy... przynajmniej tak mi się wydaję ;)
 

bhn92

New member
Bez reklam
Jak na moj rozum to bedzie tak jak kolega wyzej pisze ,chodzi o to kiedy zlozysz zamowienie i wszystko potwierdzisz
 

joolskam

New member
to Ci powiedział konsultant ? Bo patrząc na ten punkt promocji:

"Po potwierdzeniu płatności za zamówienie otrzymasz mailowo unikalny kod aktywacyjny oraz kod serwisu rozszerzonego. (Pamiętaj by przy zamówieniu podać prawidłowego maila)"

nie powinno to mieć znaczenia. Kupujesz, robisz przelew, oni mają pieniądze na koncie więc po potwierdzeniu płatności za przelew powinieneś otrzymać kod. A kiedy Oni Ci wyślą to już inna para kaloszy... przynajmniej tak mi się wydaję ;)

Też tak myślałem: Jednak jeśli nie mają towaru na magazynie nie prześlą- potwierdzenie zamówienia, aby dokonać wpłaty( Indywidualny numer rachunku bankowego). Zapytałem konkretnie "czy można skorzystać z promocji 4-lata gwarancji samsung jak tv nie ma na magazynie, a promocja kończy się w poniedziałek?" odpowiedź: "Nie". Kliknięcie na kup będzie traktowane jako "rezerwacja". Chyba ze trafiłem na niekompetentnego konsultanta :p.
 

Irokez99

New member
Kupiłem ten TV i przeglądałem Smarta. Gdzie jest "Samsung App" aby odinstalować te wszelkie fuckfejsy, twity szrity i inne? W C650 i F6400 mam a w H6400 nie znalazłem.

Czy działa wam "normalnie" sterowanie głosem czy zapomnieć o nim? Niby prosi aby powtarzać słówka i zwroty ale działa to tragicznie.

No i kamera do Skype - do serii ES za 200zł można było kupić a tutaj tylko ta za 500zł jest?

Obraz faktycznie zaniebieszczony ale jeszcze przede mną ustawienia.
Głośniki tragiczne, nadają się co najwyżej do zegarka z 16 melodyjkami z lat 80'tych. Stary C650 jest lata świetlne pod tym względem do przodu mimo że konstrukcja sprzed hoho. Bez zewnętrznego amplitunera nieużywalne.
Pilot ten drugi nawet ciekawie działa, jak ten od LG LA660 z zeszłego rocznika.

Tak poza tym to zdecydowałem się na niego głównie ze względu na napisy (w Toshibie 7453 praktycznie nie działają) i DTS na wyjściu optycznym (w Sony W829 nie ma). Gdyby te dwa fakty działały na pozostałych to pewnie miałbym w domu 50 cali zamiast 48 (no.. namiawiał mnie sprzedawca na 50 cali UHD od Samsunga, ale kupowanie TV 4k na dziś i co najmniej rok jeszcze jest kompletną bzdurą, chyba że ktoś lubi sobie w kółko demko jedne z drugim puszczać ;) ).

Pozdrawiam.
 

Pastusiak

New member
Jest tam zakladka do aplikacji i normalnie sie przeglada kategorie nie powiem Ci teraz dokladnie bo nie ma mnie w domu ;)
Co do kamery, Nowy sprzet to i brak kompatybilnosci wstecznej, marketing kolego tak juz ma ;)
Z glosnikami zareagowales jakbys w c650 mial 7.1 1000wat rms :) i ogólnie rozumiem z Twojej wypowiedzi ze nie jestes zadowolony a brales bo nie miales innego wyboru? Tak to brzmi :p
 

Irokez99

New member
Nie no, wiedziałem co biorę. Mam 40F6400 i już tutaj zaobserwowałem kichę w stosunku do staruszka C650. Dokupiłem więc do niego Yamahę Pianocraft MCR750 załatwiając problem z dźwiękiem (działa ARC po HDMI w tej Yamaszce) oraz przy okazji radio i odtwarzacz BluRay/DVD.
Po prostu duży 48 cali mógłby mieć chociaż taki subwoofer jak w LG 47LA660. Naprawdę jest różnica z dźwiękiem.
 

bhn92

New member
Bez reklam
jako byly posiadacz la660s potwierdzalem wlasnie na forum po zakupie h6400 ze h6400 jest lepszy we wszystkim od la660s tylko nie pod wzgledem dzwieku... a szkoda bo w 660s jak juz po dlugim czasie udalo mi sie odtworzyc jakis teledysk na YT to fajnie sie sluchalo a w h6400 na YT blyskawicznie odtwarza YT ale jednak do piosenek idealnie nie jest ;p
 

Pastusiak

New member
A czy czasem podpiecie kabelkiem glosniczkow 2.1 nie zalatwia sprawy? ;) mam stary jak swiat zestaw creativa 2.1 i nie wiem jak gral la660s ale przekonany jestem ze gorzej od tych glosniczkow (jak na swoje lata grają wybornie i niezawodnie), ktore swoja droga do LG i tak bym podlaczyl i tak :p nie kumam wiec tego ubolewania nad dzwiekiem :) zwlaszcza ze przy takim tv to az sie prosi o jakis zestaw 5.1 lub porzadny soundbar.
 

ncplus

Member
W jakimś innym temacie pisałem, że pod plazme podłączyłem 2.1 Logitecha za ok. 200pln, a nie soundbara za ponad 1kPLN i gra to przyzwoicie. Do słuchania muzyki i tak kupuje się odrębny zestaw.
 

bhn92

New member
Bez reklam
ncplus tak tak ale w 660s basiki byly tluste i dzwiek w piosenkach gleboki. nie mam zamiaru nic kupowac tylko napisalem jak bylo tylko odnosnie tv ,ja mam jakies creativy za 100 zl do kompa i la660s gral duzo lepiej PAt.
 

Pastusiak

New member
Ja mam takie za 200 i nie mam im nic do zarzucenia. Graja na tyle dobrze ze przez te wszystkie lata nie kupilem sobie nigdy zadnego kina domowego bo nie czulem potrzeby. Uwazam po prostu stwierdzenie o przepasci miedzy dzwiekiem w telewizorach za przesadne bo niemal kazdy zestawik 2.1 zagra lepiej niz ten wbudowany szajs ;) blagam was nie oszukujmy sie i nie robmy z siebie na sile audiofili..
 

Pastusiak

New member
Po prostu glosniki w tv sa dla mnie tak nieistotne, ze jak ktos nad tym rozpacza to kompletnie tego nie rozumiem :) osobiscie mam glosniczki ale jesli chce sie wczuc tak na prawde w jakis film to podlaczam sluchawy aurvana live! I to jest dopiero poezja kazdy szelest kazdy szept czysto i krystalicznie a przestrzennosc zapewniona :p
 

sams-jung

New member
ue55h6400 z oleole za 4 tysiące już wyprzedane, więc zostały:

-3d-telewizory/samsung-ue55h6400?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2014-06&utm_content=651363#nclid=63c46158f49c5d743d53cea2f591b8d4]Samsung UE55H6400 | MALL.PL[/url]
chyba robią sobie jaja... w opisie mowa o MD i odświeżaniu 200Hz... nie wiem co myśleć.

- telewizor-samsung-ue55h6400-636433/?gclid=COGdpJqOi78CFWjmwgodypUArA&gclsrc=aw.ds"]/telewizor-samsung-ue55h6400-636433/?gclid=COGdpJqOi78CFWjmwgodypUArA&gclsrc=aw.ds[/URL]
Morele podobnie chwali się 200Hz.

Dopiero redcoon i neo24 normalnie podają dane. ale to już za cene 4200 i 4300.
Dziwna sprawa.

Ja swojego 55h6400 kupiłem w Media Markcie za 4300( oczywiście wersje nie z wystawy tylko nie rozpakowywana z pudła). Miałem jeszcze 14 dni na testowanie i zastanowienie się czy mi odpowiada. Dostałem jeszcze karty rabatowe na orlena( 8 sztuk). Kupuje paliwa za tysiąc zlotych a płacę 500 zlotych. czyli Tv wyszedł mnie 3800 złotych chyba nigdzie taniej bym nie kupił. Ale tej promocji już nie ma była przed mistrzostwami. Wole kupic w pewnym sklepie mam sprzet z polskiej dystrybucji. Dziwię sie niektórym co kupują na alledrogo sprzet od kogoś . Niewiadomo skąd on pochodzi i pozniej może byc problem z gwarancją. To nie frytkownica za 100 złotych ale sprzęt za 4 tysiące, wole dołożyć to 100 czy 200 złotych i mieć spokojne sumienie. Wkońcu na polskie warunki to pare miesięcy pracy.
 

firekage

New member
Bez reklam
Dziwię sie niektórym co kupują na alledrogo sprzet od kogoś . Niewiadomo skąd on pochodzi i pozniej może byc problem z gwarancją. To nie frytkownica za 100 złotych ale sprzęt za 4 tysiące, wole dołożyć to 100 czy 200 złotych i mieć spokojne sumienie. Wkońcu na polskie warunki to pare miesięcy pracy.

To nasza natura...sam również wolę kupić pewnie, cześć liczy jednak, że zrobią dobry interes...a później płacz.
 

bhn92

New member
Bez reklam
Tez wole pewnie ,np 2800 kosztuje teraz 48 na oleole a to sklep internetowy wlasciciela rtv euro agd w ktorym sprzedaja nadwyzki z magazynow euro. Ja zamowilem telefonicznie (wtedy 3 tysie) na drugi dzien tv u mnie ,goscie rozpakowują tv i wszystko inne pokazuja ze wszystko jest , sprawdzamy ja i oni tv czy jest cacy i dopiero wtedy chcą pieniedzy,nie ma lipy jak to mowia.
 
Do góry