Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

Trojanek07

New member
Mam sam dylemat między h6400 a h6700 też w 55 calach.
Tak jak mówili koledzy wyżej zastanów się czy trzeba ci dvb-s, 200 marketingowych Hz i MD i czy jest to warte 1000zł?
Ja skłoniłem się ku h6400 i chyba to będzie ostateczny mój wybór... reszta to podobno to samo.
Nie wiem jak z matrycami czy są te same.
 

bhn92

New member
Bez reklam
Co do trojanka to wolalbym zostawic w kieszeni 1tys bo roznica miedzy tymi modelami napewno nie jest tyle warta ,a do mafii to skoro mozesz sobie pozwolic na zakup h7000 to wez go .
 

Pastusiak

New member
ale ja używam Ciepły 2 i inne u mnie nie wchodzą w gre :) tyle że mam ciepły 2 na standardzie a nie na filmie :) balans bieli 2p i pozostałe ustawienia główne takie jak z kalibracji tdx'a, z małymi poprawkami z mojej strony tj jasność na 47, gamma +1 i kontrast dynamiczny na NISKI. Przełączam z ciekawości na całkowitą kalibrację tdxa i poza tą mgłą, pięknym inaczej filtrem zmulającym obraz na filmie, w trybie standard z tymi ustawieniami nie widze różnicy w kolorach (poza tym, że są żywsze :p)
 

mafia35

New member
Bez reklam
Co do trojanka to wolalbym zostawic w kieszeni 1tys bo roznica miedzy tymi modelami napewno nie jest tyle warta ,a do mafii to skoro mozesz sobie pozwolic na zakup h7000 to wez go .

Mam jeszcze ok. 2 tygodni do namysłu. Muszę sobie porównać obraz z aktywnym MD i telewizor bez tego. Co do H7000 byłbym skłonny go kupić w rozmiarze 55, bo występuje tam już Clear Panel, a jestem do niego przyzwyczajony z racji posiadania 40C650 (którego bardzo chwalę).
Tylko jedno: czy matryca w H7 jest taka sama czy lepsza niż w F7 (podobno dupy nie urywa)...?
 

Trojanek07

New member

radier

Member
Bez reklam
Tak, że sklepy mają burdel na stronach bo polski Samsung miał burdel na swojej stronie przez długi czas.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

liet

New member
@ jak to rozumieć?

Ja od siebie dodam, że z zakupem lepiej uważać. Kupując w Mall lub Redcoon można się naciąć na telewizor nie przeznaczony na nasz rynek, tj. nie z polskiej dystrybucji (ponoć w Mall część telewizorów pochodzi z dystrybucji rosyjskiej...). W ten sposób niejako godzimy się na brak gwarancji producenta. Telewizor będzie naprawiany, ale poprzez sklep (przynajmniej tak miałem w przypadku 58C6500 zakupionego w Redcoon).
Jakiś miesiąc temu czytałem na wykopie "ból *&^%" kogoś, kto kupił telewizor w komputroniku. Zamiast 2 par okularów aktywnych, była tylko jedna (w opisie było napisane "okulary 3D"). Okazało się, że telewizor nie pochodził z polskiej dystrybucji, stąd różnica w zawartości opakowań...
 

Trojanek07

New member
Hmm, więc lepiej wziąć droższy o te 200 zł ale z pewniejszego źródła,np: w neo24. Bo jeśli mam za takie pieniądze ryzykować ;P
To jak wie ktoś już czy matryce w h6400 i 6700 się różnią?
 

joolskam

New member
Witam,
Chciałem kupić 48h6400 w neo24.pl z uwagi na 4-letnią gwarancję-zobaczyłem jednak info że "WYSYŁKA do 3-9 dni". Zadzwoniłem do sklepu, konsultant poinformował mnie, że oznacza to ze nie mają w/w modelu w magazynie, a warunkiem skorzystania z promocji "4-lata gwarancji" jest realizacja zamówienia przed 23.06.2014r. Na pytanie kiedy będą mieć 48h6400 na magazynie odpowiedź: "nie wiem,może nawet za dwa tygodnie". :-(
 
Do góry