Samsung UE40ES6100

SATAn_

New member
Bez reklam
1. INFO dziala jesli masz kanaly cyfrowe np. kablowka cyfrowa lub TV naziemna
2. Zupelnie nie kumam ani nie czaje o co Ci chodzi :| Chcesz zmienic pozycje kanalow - kolejnosc ? Jak tak to musisz wejsc do SmartHub i tam masz KANAL
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Na chomiku z sygnatury masz :)

Nowy soft zmienia AllShare na Samsung Link w SmartHub += chce aktualizowac Smart Hub w celu korzystania z VOD Premium.
WeebTV niedziala dalej :)
 
Ostatnia edycja:

hans2

Banned
dzieki. juz wczesniej pobralem z watku o es6800 ale przynajmniej sprawdzilem sobie ze to ten sam plik czyli ze nieuszkodzony :) pozdrawiam
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Czy ktos po aktualizacji do 1040.2 ma problem z ciagle aktualizujacymi sie aplikacjiami w SmartHub ? Zakazdym razem , gdy wlacze SmartHub dostaje info o aktualizacji, klik na TAK i nic sie nie dzieje.
 

budgge

New member
Uwaga na 1040 znowu ulepili jakiegoś gniota web browser się rwie a smart hub
zacina do tego stopnia że potrafi się całkiem zablokować
czy jest jakiś sposób żeby wrócić do poprzedniego softu?
 

marcelbadyl

New member
Witam,
Nie jestem pewien do końca czy piszę na odpowiednim forum ale chciałbym porady nt. doboru kina domowego do Samsung ES6100.
Nigdy nie używałem kina domowego. Teraz będzie mi ono potrzebne głównie do oglądania filmów, gry na PS3 oraz słuchania muzyki (sporadycznie). Pokój ma ok 4x4 m. Nie mam możliwości ustawienia tylnych głośników wiec w grę wchodzi chyba tylko system 2+1.
Oczywiście preferuję kino domowe Samsung z odtwarzaczem blu-ray.
Poradźcie coś. Czym się różni typ kina HT-F5500 od HT-E5500? Czy to odpowiedniki jak w TV? Seria ES i F ?
Proszę o porady. Cena jaką mogę wydać to ok 500-700zł
 

tdx

New member
Bez reklam
Tak to oznaczenia datujące produkty samsunga F - modele aktualne E - z przed roku, D- 2 lat... itp te modle różniły się prócz wyglądu kodekami i wifi w F jest wifi ready w E wbudowane
 

grippena4

New member
Witam
To mój pierwszy post na forum i chciałbym wszystkich przywitać.

Jestem posiadaczem owego sprzętu i teraz mam problem. Aktualizacje mam 1040, chciałbym zapytać czy jest możliwość resetu smart hub lub coś innego bo mam wykupione iplex bez reklam ale nie mogę się zalogować w tv jak wchodzę w iplex pisze użytkownik nie zalogowany. Po wciśnięciu przycisku na pilocie smart tv otwiera się chyba smart hub pisze że użytkownik zalogowany biorę powiąż konta i wybieram iplex wpisuje konto i hasło z iplexa i wychodzi że error jakiś tam i ręce opadają. Tam się wpisuje hasło z iplexa czy z czegoś innego skąd mogę pobrać aktualizacje najnowszą do tej pory aktualizowałem przez sieć kabel, a wczoraj patrzyłem i pisze brak dostępnych aktualizacji proszę o pomoc
 

zzabek

Member
Witam
To mój pierwszy post na forum i chciałbym wszystkich przywitać.

Jestem posiadaczem owego sprzętu i teraz mam problem. Aktualizacje mam 1040, chciałbym zapytać czy jest możliwość resetu smart hub lub coś innego bo mam wykupione iplex bez reklam ale nie mogę się zalogować w tv jak wchodzę w iplex pisze użytkownik nie zalogowany. Po wciśnięciu przycisku na pilocie smart tv otwiera się chyba smart hub pisze że użytkownik zalogowany biorę powiąż konta i wybieram iplex wpisuje konto i hasło z iplexa i wychodzi że error jakiś tam i ręce opadają. Tam się wpisuje hasło z iplexa czy z czegoś innego skąd mogę pobrać aktualizacje najnowszą do tej pory aktualizowałem przez sieć kabel, a wczoraj patrzyłem i pisze brak dostępnych aktualizacji proszę o pomoc
Do pobrania:UE40ES6100W - POBIERANIE | WSPARCIE | SAMSUNG
 

grippena4

New member
aha chodzi o ten jego trzeba zainstalować na pendrive czy tylko zapisać

-MST10PDEUC-1042.0 Upgrade File(USB type)U10PDEUC-1042.0 2013.12.06 MULTI LANGUAGE 153.51 MB

a jeśli chodzi o iplex to jak mam się zalogować jak wychodzi error czy można zresetować smarta i w jaki sposób można zrobić
 
Do góry