Samsung tv model D6750

jacmal

New member
odtwarzanie z pendriva a dzwięk 5.1

Witam. Czy podczas odtwarzania filmu z dzwiekiem 5.1 z pendriva kablem optycznym pojdzie ten dzwiek z TV na amplituner kina domowego? W instrukcji jest tylko negacja dotycząca HDMI natomiast nic nie wspomniano o mozliwosci uzyskania dzwieku 5.1 przez USB w Tv.
 
Ostatnia edycja:

kosa666

New member
Witam wszystkich na forum jako nowy User :)

Przede wszystkim od jakiegoś czasu czytałem tu jako gość by wybrać odpowiedni LED 3D i padło na rzeczony w temaci w rozmiarze 46".

Wszystko pięknie śmiga DLNA, Smart itp. Obraz super na BR i 3D... ale... piłka nożna na Cyrze w HD to jakaś masakra - haczy cały czas - im bardziej dynamiczne przejście kamery np. z jednej połowy boiska na drugie to wydać skoki obrazu :((

Znalazłem gotowe presety na forum - wprowadzałem je - ale to niewiele pomaga :(

Pytanie: LEDy tak mają i muszę nauczyć się z tym żyć? :( czy może w takiej jakości nadaje Canal+ Sport HD?

PS - na poprzednim 5 letniem LCD LG 42" HD Ready obraz był zdecydowanie mniej ostry - ale PŁYNNY!!!

:(
 

fula

New member
Ok ale nie zauważyłem żeby użytkownicy np Sony skarżyli się na tego rodzaju problemy.... Więc jak to jest??

Niestety problem z szarpaniem występuje również w telewizorach marki Sony, sprawdzałem na dwóch model w mojej rodzinie.

Brat który posiada owy telewizor marki Sony, zarzekał się że niema z tym problemu, dopiero gdy pokazałem jak wygląda problem na materiale HD, zajarzył w czym problem.
 

OsciBosci

New member
Mam dziwny problem. Ustawiłem parametry obrazu dla dwóch typów: film oraz standardowy. Jak zmienię sygnał nadawania czyli nie z tv tylko przestawie na czytanie filmu z pendrive lub PS3, to usawienia dla kazdego wyjscia musze od nowa ustawiac, troche to beznadziejne. Jak przelacze na TV to ustawienia sa takie jak poprzednio ustawilem...?! Dlaczego ustawienia nie sa jednakowe dla kazdego z wyjsc?
 

Podpucha

New member
Mam dziwny problem. Ustawiłem parametry obrazu dla dwóch typów: film oraz standardowy. Jak zmienię sygnał nadawania czyli nie z tv tylko przestawie na czytanie filmu z pendrive lub PS3, to usawienia dla kazdego wyjscia musze od nowa ustawiac, troche to beznadziejne. Jak przelacze na TV to ustawienia sa takie jak poprzednio ustawilem...?! Dlaczego ustawienia nie sa jednakowe dla kazdego z wyjsc?

Dlatego że podłączając inne źródła obrazu możesz sobie ustawić całkiem inne parametry, tak dla PS3 napewno będą inne jak dla zwykłej TV czy też filmów. Mam inne parametry ustawione np dla filmów które oglądam z HDD i jeszcze inne dla dekodera N. Nie jest to takie całkiem głupie.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 

jakenda

New member
Witam

zaciekawił mnie ten telewizor nawet udałem się do MM i Saturna aby go obejrzeć a tu niespodzianka nie mają takiego modelu. Przejrzałem nawet net i ALLegro i brak ofert sprzedaży tego modelu. Może ktos wie jaka jest przyczyna ,że nie mozna go kupić . Czy taki niewypał :grin: czy taki dobry ,że schodzi na pniu.
 

kosa666

New member
Witam

zaciekawił mnie ten telewizor nawet udałem się do MM i Saturna aby go obejrzeć a tu niespodzianka nie mają takiego modelu. Przejrzałem nawet net i ALLegro i brak ofert sprzedaży tego modelu. Może ktos wie jaka jest przyczyna ,że nie mozna go kupić . Czy taki niewypał :grin: czy taki dobry ,że schodzi na pniu.

Kupiłem w EURO RTV (na śląsku praktycznie w każdym mieli po kilka sztuk)

PS - a w katowickim MM jak pytałem o ten model to Pan powiedział, ze jest on własnie robiony tylko pod EURO
 
Do góry