Samsung TV model D6500

Madas

New member
Bez reklam
Mam pytanie czy ktoś z Was miał taki przypadek że jak wyciągał optyka to wypadła lub wyłamała się ta klapką i teraz jest luźny ten wtyk .... ja dzisiaj właśnie miałem taki przypadek i nie wiem czy można to włożyć z powrotem czy jakiś inny sposób na to jest ....
 

bartmeces

Member
może zupełny przypadek .... albo nieumiejętnie coś zrobił .... ja mam neta i nie kupiłem dodatkowo:)





To wystarczy połaczyc sie z siecia i działa internet w TV np smartTv a jak jest z ta przeglądarka?normalnie można pisac czy tylko przeglądać serwisy gazeta.pl,onet.pl.wp?czyta pliki RMVB?
 
Ostatnia edycja:

lemon 1971

New member
To wystarczy połaczyc sie z siecia i działa internet w TV np smartTv a jak jest z ta przeglądarka?normalnie można pisac czy tylko przeglądać serwisy gazeta.pl,onet.pl.wp?
pytasz sie na powaznie czy zartujesz masz 10 lat:roll: jesli wiecej i nie kumasz to ci odpowiem ---------samsung ma swoja usluge SMART TV sa tam rozne strony w tej opcji dostepne po wcisnieciu guzika na pilocie--------ale jest tez osobna przegladarka internetowa wpisujesz adres strony obojetnie czy to jest ONET czy gorace LASKI.PL:hmm:czyli masz caly NET------KAPUJESZ
 

bartmeces

Member
pytasz sie na powaznie czy zartujesz masz 10 lat:roll: jesli wiecej i nie kumasz to ci odpowiem ---------samsung ma swoja usluge SMART TV sa tam rozne strony w tej opcji dostepne po wcisnieciu guzika na pilocie--------ale jest tez osobna przegladarka internetowa wpisujesz adres strony obojetnie czy to jest ONET czy gorace LASKI.PL:hmm:czyli masz caly NET------KAPUJESZ
nie mam 10 lat i nie zartuje8) nigdy nie miałem samsunga i jedynie panasonic a obecnie mam sony a co firma jest inaczej teraz KAPUJESZ:mrgreen:
 

p.sacharczuk

New member
Hej.
A probował ktoś połączyć pilot Touch Control z modelem D6500 ??
Z tego co wiem to zalecany jest do modeli od serii D7.... Ale jak to wiadomo, zalecenia zaleceniami a życie życiem.

Jeżeli działa to czy wszystkie funkcje.

Niestety nie mam dostępu do tego sprzętu :(

Pozdrawiam
 

cesarz69

New member
telewizor na 99% łączy się z dotykowym pilocikiem ponieważ z telefonem działa bez problemu ! kupiłem tv w neonecie, WIELKIE DZIĘKI forumowiczom za info. Dałem 3099 + 3 pary oksów. Ogólnie zadowolony jestem połączyłem przez allshare z SGS II i netbookiem nf210 filmiki bezprzewodowo - extra :). Połączyłęm z profilem z youtube, facebookiem korzystałem z 100 filmów od ipli chociaż na prawde było cieżko choć 1 fajny wybrać ale są. Przeglądarki coś mi przymula, pierwszy raz było ok ale teraz nie trybi tak kolorowo, pomijając że jest mało intuicyjna.

Skąd można zassać jakieś filmy 3d
 
Ostatnia edycja:

bartmeces

Member
telewizor na 99% łączy się z dotykowym pilocikiem ponieważ z telefonem działa bez problemu ! kupiłem tv w neonecie, WIELKIE DZIĘKI forumowiczom za info. Dałem 3099 + 3 pary oksów. Ogólnie zadowolony jestem połączyłem przez allshare z SGS II i netbookiem nf210 filmiki bezprzewodowo - extra :). Połączyłęm z profilem z youtube, facebookiem korzystałem z 100 filmów od ipli chociaż na prawde było cieżko choć 1 fajny wybrać ale są. Przeglądarki coś mi przymula, pierwszy raz było ok ale teraz nie trybi tak kolorowo, pomijając że jest mało intuicyjna.

Skąd można zassać jakieś filmy 3d


w czwartek oglądałem go w neonecie juz go miałem brac ale w srode otwieraja u mnie saturna i zobacze co tam bedzie ale mysle powaznie o 40D6500
 

Mariow

New member
Ciężko powiedzieć "co poeta miał na myśli" ja jestem zadowolony podstawa to dobre źródło sygnału oczywiście cyfrowe ale to wymaganie dla każdego lcd. Trochę drobnych regulacji i obraz daje radę, 3D powala, kanały HD również, tv łyka praktycznie wszystkie multimedia i dlna po wifi też rewelacja zero problemów z konfiguracją i działaniem. Także polecam. Ja mam podłączone cyfrowe UPC i to po euro a obraz naprawdę dobry.
 
Ostatnia edycja:

bartmeces

Member
Ciężko powiedzieć "co poeta miał na myśli" ja jestem zadowolony podstawa to dobre źródło sygnału oczywiście cyfrowe ale to wymaganie dla każdego lcd. Trochę drobnych regulacji i obraz daje radę, 3D powala, kanały HD również, tv łyka praktycznie wszystkie multimedia i dlna po wifi też rewelacja zero problemów z konfiguracją i działaniem. Także polecam. Ja mam podłączone cyfrowe UPC i to po euro a obraz naprawdę dobry.




ja mysle ze mam dobre zródło sygnału cyfra+ i n.Bardziej mi zalezy na sporcie,fan piłki i kanały HD.Ale jakis film na 3D można zobaczyc jakis bajer.Mam nadzieje ze obraz daje rade i coś wiecej.
 

Kolina

Member
Ja osobiscie po dlugich testach roznych TV w "zaprzyjaznionym" Saturnie wlasnie puscilem zamowienie internetowe w NEONET na UE40D6500 + 3x okulary gratis.
Mam nadzieje, ze trafi mi sie egzemplarz ze znikomym cloudingiem - ew. przy zamowieniu elektronicznym mam 10 dni od dostawy na zwrot bez uzasadniania :)
 

Mariow

New member
Po dokładniejszych ustawieniach clouding praktycznie nie zauważalny a ktoś obcy to wogóle już nie widzi. Co do sportu a głównie piłki nożnej to zauważyłem że podstawa to właśnie dobry sygnał bo na jednych kanałach piłka rewelacja ostrość i szczegóły a na innych porażka trawa to jedna wielka zielona plama.
 

Kolina

Member
ok, a gdzie jest informacja o 3 parach okularów gratis?

Informacja o 3 parach okularow jest na stronie glownej w gazetce (na jej ostatniej stronie) jak rowniez reklamach telewizyjnych Gazetka NEONET (21-09-2011)

Dla pewnosci napisalem wczoraj maila do Neonetu - ponizej odpowiedz:

Witam,
do tego modelu dodawane są 3 sztuki okularów, promocja trwa do 30,09 lub wyczerpania zapasów. Podczas składania zamówienia proszę dopisać w uwagach "+okulary" aby wszystkie 3 sztuki zostały dołączone.
 
Do góry