Samsung TV model D6500

v80trek

New member
Czy orientuje się ktoś może jak z input lagiem w d6500, znalazłem gdzieś w internecie że koło 66 ms co jest sporo jak do gry na ps3. Znowu jakiś wpis na zagranicznych forach sugerował że po aktualizacji oprogramowania input lag się zmniejszył.
Konkurentem jest Philips 40" z serii 9705(z bardzo małym input lagiem), proszę o pomoc w doborze tv i wskazanie zalet samsunga lub philipsa.

poczytaj wcześniejsze wpisy w tym temacie, było już o tym.
 

lemon 1971

New member
Czy orientuje się ktoś może jak z input lagiem w d6500, znalazłem gdzieś w internecie że koło 66 ms co jest sporo jak do gry na ps3. Znowu jakiś wpis na zagranicznych forach sugerował że po aktualizacji oprogramowania input lag się zmniejszył.
Konkurentem jest Philips 40" z serii 9705(z bardzo małym input lagiem), proszę o pomoc w doborze tv i wskazanie zalet samsunga lub philipsa.
mam xboxa 360 praktycznie gram wylacznie w FPSY nie stwierdzilem zadnych lagow na starej jak i nowej aktualizacji, na forach mozna przeczytac wiele nieprawdziwych wiadomosci-mam 55d 6500:kom:
 

rhythm

New member
A były robione gdzieś rzetelne testy input laga dla tego modelu? Wiem że zawracam gitarę ale naprawdę przez ostanie dni się bardzo dużo naczytałem i nie wiem już czemu wierzyć do końca.
pozdrawiam
 

marcinkoleksl

New member
od 21go w Neonet rzeczywiście 40d6500 za 3099 i w cenie 3 szt. okularków - 2 szt. w komplecie z tv i jedna dorzucana luzem. fajna okazja.
 
Ostatnia edycja:

Duris

New member
A gazetke gdzie mozna on-line podejrzec juz teraz ?

I jeszcze pytanie: na zewnetrzny dysk mozna nagrac nie tylko DVB-T czy równiez DVB-S2 ? Jezeli tak, to jezeli nagrywam kanal sat to czy w tym czasie mogle ogladc cos z DVB-T (nie przerywajac nagrywania sat) ??
 
Ostatnia edycja:

ROMEZ

New member
dziś dostałem gazetkę z NEONET i jest ta promocja na ue40d6500 za 3099 + 3pary okularów od 21 do 30 lub wyczerpania zapasów
 

v80trek

New member
a myślisz, że pójdą przez niego filmy HD? Później z pewnością dokupię jakiś dysk, bo te co mam obecnie nie chcę formatować pod telewizor...
 

tdx

New member
Bez reklam
nośnik jak każdy inny - więc powinno ruszyć bez problemów.... A dysku nie musisz formatować żeby filmy oglądać. Formatowanie jest pod PVR
 

szugo22

New member
Witam, udostępniam katalogi na laptopie a na telewizorku jest napisane "Nie można uzyskać dostępu, sprawdź urządzenie i spróbuj ponownie? jak rozwiązać ten problemik?, chcę oglądać na tv filmiki z laptopa.
 
Do góry