Samsung TV model D6500

v80trek

New member
W zestawie z tv są jakieś śrubki do montażu wieszaka? Dzisiaj odbieram tv i chciałbym od razu go powiesić na miejsce starego - vesa 200x200.
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie ma śruby są jak kupujesz uchwyt a w Twoim przypadku powinieneś mieć gdzieś resztę śrub ze starego uchwytu
 

v80trek

New member
Nie ma śruby są jak kupujesz uchwyt a w Twoim przypadku powinieneś mieć gdzieś resztę śrub ze starego uchwytu

To znaczy ja mam takie coś:
zdjciex.jpg
zdjciea.jpg


Ta podłużna, z osłoniętym gwintem była z poprzednim telewizorem i zostawiłem ją na wszelki wypadek, tylko nie wiem czy będzie pasować do Samsunga.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Ja mam D7000 i jest M8 a z tego co pamiętam w D6*** jest tak samo

Sprawdzałem w instrukcji do D6500 też jest M8 s.17
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
A nie dasz rady rozwiercić?
U mnie stoi na stopie.... Ale pamiętam że HAMA specjalnie zwiększała średnice otworów w nowych uchwytach żeby do samsunga pasowało
 

v80trek

New member
Dzisiaj pojadę z tym "pałąkiem" i zobaczę czy wejdzie m8 ;) Prędzej czy później i tak będę musiał wymienić ten wieszak, ale chcę dzisiaj powiesić ten telewizor, żeby mi na ławie nie stał :)
 

jigaman

New member

clarkusek

New member
Witam na dniach chciałbym kupić TV samsunga. Modele które mnie zainteresowały to D6500, D6750 i D7000.

Na tym TV chce oglądać filmy jak i grać na Ps3 . który TV by sie nadawał do tego idealnie ? Bo czytając 64-strony nie doszedłem do konkretnego wniosku który ustaliłby mój zakup.

Kolega tdx pracuje w Rzeszowie w sklepie RTV? Jestem z Rzeszowa dlatego pytam.

Model D6750 znalazłem w RTV euro AGD za 46 calowy za kwote 5490 i czym On sie rózni od modelu d7000 a 6500 ?

Zależy mi na wysokiej jakości gier na Ps3 jak i gier 3D oczywiscie na Playstation.
Jakość filmów 3D powala na tych samsungach?

Proponowali mi TV LG model to LX9500 czy ktoś miał doczynienia z tym modelem?

Prosze o pomoc w dokonaniu wyboru. Jutro wybieram sie z Ps3 testować te modele w jakości 3D jak i normalnej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry