Samsung TV model D6500

XRo

New member
Działa wam youtube, normalnie tzn. wyświetla się na cały ekran. Ja mam wersję 46 cali i po aktualizacji youtube wyświetla mi się na 1/4 ekranu. Macie jakieś pomysły jak to naprawić? Usuwałem i pobierałem z sklepu ale nie pomogło.
 

bandz

New member
Witam
dzis spotkala mnie niemila niespodzianka ,po kilku latach pracy samsung ue55d6500 stwierdzil ze nie moze polaczyc sie z siecia i to po lan jak i po wifi
wszytkie urzadzenia w domu nie maja problemu a tv uparcie twierdzi ze jest problem . Polaczyl siez routerm po lan i wifi ale dalej nie poszedl .IP maska , brama i dns skonfigurowane poprawnie tak jak w innych sprzetach.Nie wiem co moge zrobic? Zrobilem reset do fabryki trzymjac exit przez 15 sek ale to nie pomoglo.Stworzylem punkt dostepowy z telefou z operatorem play i ten sam efekt laczy sie z telefonem ale dalej nie przechodzi.Ktos ma jakis pomysl co to moze byc?Jak sie okaze ze magik z serwisu weznie z 1000 zl za naprawe to nie warto tego robic

Chcielm zrobic upgrade firmware ale mam 1027 ale nic nowszego nie ma

ktos ma jakis pomysl co zorbic gdzie kliknac aby zaczelo znowu dzialc?

bede wdzieczny za kazdy pomysl
 
Ostatnia edycja:

djchester22

New member
Witam
dzis spotkala mnie niemila niespodzianka ,po kilku latach pracy samsung ue55d6500 stwierdzil ze nie moze polaczyc sie z siecia i to po lan jak i po wifi
wszytkie urzadzenia w domu nie maja problemu a tv uparcie twierdzi ze jest problem . Polaczyl siez routerm po lan i wifi ale dalej nie poszedl .IP maska , brama i dns skonfigurowane poprawnie tak jak w innych sprzetach.Nie wiem co moge zrobic? Zrobilem reset do fabryki trzymjac exit przez 15 sek ale to nie pomoglo.Stworzylem punkt dostepowy z telefou z operatorem play i ten sam efekt laczy sie z telefonem ale dalej nie przechodzi.Ktos ma jakis pomysl co to moze byc?Jak sie okaze ze magik z serwisu weznie z 1000 zl za naprawe to nie warto tego robic

Chcielm zrobic upgrade firmware ale mam 1027 ale nic nowszego nie ma

ktos ma jakis pomysl co zorbic gdzie kliknac aby zaczelo znowu dzialc?

bede wdzieczny za kazdy pomysl


Kolego też od dziś mam ten problem. Mam na dodatek 2 tv jeden przez wifi drugi przez kabelek i obydwa nie chca połaczyć sie z netem. Po sieci wszystko idzie.

Ma ktos moze jakiś pomysł. Juz tez próbowałem zmienic dns na 8.8.8.8 reset hub tez nie pomaga
 

bandz

New member
ale najweselsze jest to ze ja mam kino domowe samsunga ze Smart tv i normalnie mi dziala wczoraj testowo odpalilem tvn player i szedl bez pudla

czyzby to byl problem tylko telewizorow ?

mam inny model samsunga UE32F5300 ze smart tv i tez dziala po donglu wifi na usb wiec jestem glupi
 
Ostatnia edycja:

hepes1

New member
Wygląda na to, że mają awarię smart huba na określonych modelach telewizorów. U mnie na UE40D6500 od wczoraj nie działa - przy sprawdzaniu stanu sieci jest komunikat, że połączenie sieciowe istnieje, ale nie można się połączyć z internetem. Najlepsze jest to, że przeglądarka internetowa w telewizorze śmiga aż miło. :-D
Sprawdziłem teraz Blu-raya Samsunga BD-D5300-ZF i na nim smart hub działa bez problemu. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać aż uporają się z problemem, chociaż naciskanie na nich przez infolinię też nie zaszkodzi. :)
 

hepes1

New member
A oto odpowiedź konsultanta Samsunga z ich czatu:

"Maciej Kotaski

Rozumiem, proszę Pana, sytuacja jest nam znana.
Obecnie trwają prace nad przywróceniem prawidłowego działania usługi.
Proszę o cierpliwość do czasu zakończenia prac.

Dodam, że sprawa traktowana jest priorytetowo, natomiast z uwagi na fakt, że kwestia jest obecnie weryfikowana nie mam możliwości podania przybliżonej daty przywrócenia poprawnego działania usługi." ;)
 

gosmatn

New member
Witam
Pytanie czy u Was działa HBBTV ? U mnie UE55D6500 wyświetla na TVP telewizja hybrydowa i nic, to samo na eska tv(nie idzie wejść w menu wszystko stoi). I jeszcze czy jest możliwość strumieniowania filmów z telefonu aplikacji youtuba na telewizor nie wchodząc w smart tv i youtuba? Na innym telewizorze samsunga nie trzeba wchodzić w aplikacje żeby telefon widział udostępniony telewizor. Z góry dzięki za info
 
W D6500 HBBTV działa tylko na niemieckich kanałach. W Polsce jest stosowany jakiś inny kodek-system tej usługi i nasze TV tego nie obsługują.
 

bandz

New member
samsung chyba daje znac ze czas zmieniac telewizor bo przypadlosc dotyczy tylko nie suportowanych modeli jak widac
 

dzierbiaty

New member
Witam
Postanowiłem w 32D6500 obejrzeć 3D w YouTube. Po włączeniu filmiku jest on odtwarzany, niestety efekt 3D nie działa. W dolnym rogu ekranu pojawia się informacja aby wcisnąć na pilocie klawisz 3D. Po wciśnięciu klawisza pojawia się ostrzeżenie że funkcja niedostępna.
Mam obawy co do okularów, ponieważ one pochodzą z modelu 46C8000. Czy współdziałają one z 32D6500? Czy jest możliwość oglądania filmików 3D z aplikacji Youtube?
Pozdrawiam
 

chronos69

New member
Od roku 2011 (czyli serii D) telewizor z okularami aktywnymi komunikuje się przez bluetooth (BT). Wcześniejsze modele przez podczerwień (IR).
Więc musisz poszukać nowszych np. SSG-3550, 5100, 4100, 3570 i wiele, wiele innych. Nowe kupisz nawet za 60-80zł
 

Frytejro

New member
Witam
Mam pytanie.. A raczej i problem... Podziałem dysk zewnętrzny, potem inny.. I tv widzi mi katalogi dysku poprzedniego plus klika tylko z obecnego dysku... Jak temu zaradzić?
 

ja.mirek

New member
Witam. Czy ktoś zauważył zmianę w widgetcie youtube on tv? Czy ktoś wie czy można wrócić do poprzedniej wersji. Wydawała mi się lepsza (pod kątem przeglądania plików)
 

Runo242

New member
witam
pojawiła sie nowa wersja firmware 1028 dostępna z poziomu instalacja online i o dziwo w opcji alternatywne oprogramowanie jast możliwość powrotu do poprzedniej wersji firmware
pojawiła się też nowsza wersja youtube 1.0591
 

ja.mirek

New member
Nowy firmware

witam
pojawiła sie nowa wersja firmware 1028 dostępna z poziomu instalacja online i o dziwo w opcji alternatywne oprogramowanie jast możliwość powrotu do poprzedniej wersji firmware
pojawiła się też nowsza wersja youtube 1.0591


Witam. Czy są widoczne jakieś zmiany w nowym oprogramowaniu? Nowsza wersja youtube'a też ma jakieś widoczne zmiany?
 

Runo242

New member
Witam. Czy są widoczne jakieś zmiany w nowym oprogramowaniu? Nowsza wersja youtube'a też ma jakieś widoczne zmiany?
obraz nie widać przycięć,smart jakby szybciej się ładował,youtube chodzi płynnie szybko się ładują treści to tak wstępnie a na oficjalnej stronie samsunga jest ver.1027 ciekawe czy jest jeszcze online z poziomu tv
 

Grzegorz82

New member
Mam problem z Anynet+ a dokładnie ze TV nie wyłapuje mi żadnego sprzętu z tą funkcją,dodam ze wcześniej wszystko działało. Można rzec ze stało się to z dnia na dzień (nie korzystam z tego często ale... ) zamieniałem kable jak i zamieniałem gniazda w TV i bez rezultatu, resetowałem TV jak i przywracałem ustawienia domyślne ale tez na nic te zabiegi się zdały. Czy ktoś może coś podpowiedzieć bo mi pomysłów już zabrakło ?
 
Do góry