Samsung TV model D6500

Ryżu1

New member
Mam problem z samsungiem ue32d6500 wszystkie trzy usb mi nie działają a działały, stało się tak po aktualizacji oprogramowania do wersji najnowszej 1028. Wcześniej miałem 1023 i wszystko śmigało jak należy. Z tego co zauważyłem samsung przestał wspierać ten model ponieważ ostatnia aktualizacja pojawiła się 24.06.2015r Co mam w tej sytuacji zrobić? Proszę o pomoc. Również prosiłbym o wypowiedzenie się innych użytkowników czy mają ten sam problem
 

chronos69

New member
Jakos jesienia zaktualizowalem oprogramowanie mojego UE55D6500 do 1028 i... USB dziala, a mam obsadzone 3 szt. Aktualizowalem bo mialem problem z resetowaniem sie TV w konkretnych sytuacjach, ale aktualizacja nic nie pomogla.
Otoz jesli przy starcie TV jest ustawiony na tuner DVB-T (C i S nie wykorzystuje) to po kilkudziesieciu sekundach nastepuje reset i... tak w kolko. Jesli mam inne zrodlo sygnalu (np. HDMI) to po minucie moge zmienic na DVB-T i jest ok. Wyglada to tak jakby probowal przez te max. 2 minuty cos aktualizowac i po nieudanej probie resetowal sie. Trwa to mniej wiecej tyle, co pierwsze uruchomienie SmartHUB'a po wlaczeniu TV. Czy ktos spotkal sie z taka usterka i/lub wie jak temu zaradzic? Nie jest to bardzo upierdliwe, ale troche irytuje.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
 

gebe14

New member
mam ten tv kilka lat w wersi 46d6500 .
jedyna awaria jaka wystąpiła to przez 2 dni wyskakiwało menu obsługi bez pilota . gdy muśniemy palcami po prawej stronie na dole tv , pojawia sie menu. i tak mi wyskakiwało samo z siiebie... grzał się w tamtym miejscu. i nagle wszystko wróciło do normy .
i wyskoczył bad pixel w kolorze białym . generalnie jestem zadowolony . dobrze działa wysyłanie filmów po wifi . wiadomo chciałbym te 4 rdzenie i uhd , ale ten śmiga może za 10 lat padnie
 

NiemPa

New member
Smart

Znów nie działa serwer SMART. Jak zawsze: sprawdziłem ustawienia, restart routera, wyłączenie wtyczki zasilania, itd. A co ciekawe logowanie w samsungu działa (tak jak przy poprzedniej awarii). Oczywiście cała reszta sprzętu korzysta z internetu bez problemu.
 

NiemPa

New member
WebCamera.pl

Bardzo Was proszę, niech ktoś sprawdzi czy działa aplikacja "Kamery HD na żywo" od WebCamera.pl?
U mnie po włączeniu cały czas jest informacja "Trwa łączenie - proszę czekać...".
Próba wyjścia z aplikacji klawiszem pilota RETURN lub EXIT powoduje zawieszenie się TV po czym restart. Inne aplikacje działają.
Próbowałem zarejestrować w TV swoje konto, ale nie rejestruje, niezależnie czy jako ID podaję maila czy to co wpisałem w "wyświetlaj jako" na stronie webcamera.pl.
 

lisekx

New member
Samoczynne aktualizacje aplikacji po odpaleniu Smart TV
Dlaczego po odpaleniu Smart TV samoczynnie aktualizuje aplikacje, które kiedyś miałem zainstalowane, ale je odinstalowałem i obecnie ich nie mam. Jak je znów odinstaluje to po kolejnym odpaleniu TV i wejściu do Smart TV robi to znowu. Zresetowałem ustawienia, to po ponownym odpaleniu instaluje mi wszystko co miałem wcześniej odinstalowane ok. 20 aplikacji. Czy to jest jakaś wada tego modelu ?
 

wielic

New member
Jakies 2 lata temu oddałem ten tv mamie. Bardzo często korzystała z YouTube. Ale ostatnio jak u niej byłem mówi mi że nie działa YouTube. Wszedłem w Smart i brakuje YouTube. W aplikacjach do pobrania też go nie ma. Samsung usunął YouTube czy co? Czy u was jest YouTube?

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
 

lisekx

New member
Witam, jest możliwość zainstalowania wtyczki KODI na tym modelu i oglądania telewizji internetowej ? Jeśli tak, to jak to zrobić ?
Z góry dzieki za info
 

pawlos82

New member
Mam pytanie dotyczące tv UE40D6500.
Jaki moduł CI posiada ten TV? CI czy CI+?
Chciałbym podłączyć do tego telewizora UPC poprzez moduł CI, żeby nie trzeba było mieć dodatkowego dekodera.
Na stronie UPC wyskakuje, że mój TV nie będzie działał z ich modułem. Chociaż może tak być przez to, że to stary model.
Byłbym wdzięczny za pomoc.
 
Do góry