Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

rafcio76r

New member
Bez reklam
Panowie, życzę Wam bezproblemowego działania :). Ja Euro będę podziwiał na starym TV 32", dzięki "profesjonalnemu" podejściu pracowników neonetu. Zaproponowałem im bowiem sprowadzenie dla mnie kolejnej sztuki w tej samej cenie - był jeszcze czas na złożenie zamówienia, bo to była środa, ale na moją propozycję nie zareagowali zbyt optymistycznie, bo bardziej byli przejęci co mają zrobić z tym wadliwym egzemplarzem. Swoją drogą, ciekawe, czy nadal "bujają się" po sklepie z tym trefnym egzemplarzem 60KS7000.
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
Ja już raczej odpuściłem i czekam na igrzyska z zakupem TV, albo i pózniej.

DX750/780 wciąż jest moim faworytem, ale sporo może namieszać nowy Philips 65PUS7601, ze 128 strefami.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Ja już raczej odpuściłem i czekam na igrzyska z zakupem TV, albo i pózniej.

DX750/780 wciąż jest moim faworytem, ale sporo może namieszać nowy Philips 65PUS7601, ze 128 strefami.

Euro już dziś się zaczyna, więc ja też już odpuściłem zakup TV w najbliższym czasie. Spokojnie poczekam do końca roku na spadek cen. No chyba, że wcześniej trafi się jakaś extra promocja. Obecnie ceny są wywalone pod sufit, ale nowości zawsze tak mają. Widziałem już jak chodzi KS7000, teraz muszę sprawdzić jakość obrazu na tak chwalonym 58DX750 :)
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
?..Widziałem już jak chodzi KS7000, teraz muszę sprawdzić jakość obrazu na tak chwalonym 58DX750 :)

Mnie 58DX750 urzekł od razu. Mam plazmę Panasonika, wiec może stąd ciągoty do plastycznego przedstawiania obrazu, a nie wyostrzania na siłę, ale nawet osoba, z którą oglądałem stwierdziła, że DX750 to jest to, a Samsung KS8000 nie był warty aż takiej dopłaty, plus miał gorsze kąty. Dodatkowo, KS7000 jest słabszą serią, a na koniec - te wszystkie promocje na niego są dla mnie podejrzane. Żeby dokończyć dzieła, nie przepadam za tą marką, ale szanuję jej wkład w rozwój elektroniki konsumenckiej. Wolę jednak "japońską jakość".
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
rafcio 76 naprawdę ten samsung ks7000 miał tyle wypalonych pikseli zastanawiam sie nad tym modelem ale 49 cali

Niestety tak - było aż 10 bad pixeli, ale dwóch innych użytkowników forum skorzystało z tej samej promocji na 60KS7000 i jak napisali - na ich egzemplarzach nie było żadnych bad pixeli. Jeśli chcesz kupić w sklepie stacjonarnym, to koniecznie sprawdź TV także pod tym kątem. Jeśli zamawiasz przez neta, to masz 14 dni na zwrot.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Mnie 58DX750 urzekł od razu. Mam plazmę Panasonika, wiec może stąd ciągoty do plastycznego przedstawiania obrazu, a nie wyostrzania na siłę, ale nawet osoba, z którą oglądałem stwierdziła, że DX750 to jest to, a Samsung KS8000 nie był warty aż takiej dopłaty, plus miał gorsze kąty. Dodatkowo, KS7000 jest słabszą serią, a na koniec - te wszystkie promocje na niego są dla mnie podejrzane. Żeby dokończyć dzieła, nie przepadam za tą marką, ale szanuję jej wkład w rozwój elektroniki konsumenckiej. Wolę jednak "japońską jakość".

Jestem bardzo ciekawy jaką jakość prezentuje Panasik dx750. Ja i różni moi znajomi, którym w sumie od 2007 r. doradzałem wybór TV - wszystkim TV tej marki do tej pory chodzą bezproblemowo. Mojemu TV stuknęło już 8 lat i żadnego martwego pixela. Myślę, że z trwałością produktu jest u Panasa lepiej niż w Samsungu. Muszę koniecznie przetestować 58DX750. Obecnie najniższa cena za niego wynosi 6500 zł z darmową wysyłką. Ceny na pewno jeszcze spadną, a że z zakupem TV przesłało mi się już spieszyć, to spokojnie poczekam na konkretną promocję na ten model :)
 
Ostatnia edycja:

bodziokrak

New member
Nie wiem gdzie znalazłeś taką cene bo temu tv bliżej do 6500,
a po gorącym okresie euro2016, gdzie muszę powiedzieć większe sklepy
z promo wcale się nie popisały no chyba że ktoś jest pewien że nasi
dojdą do półfinału to może mieć tv za darmo, cena może pare stówek
jeszcze spaść
właśnie się zastanawiam czy nie znaleźć u buków jakiś kurs na naszych
że nie dojdą do półfinału i kupić tv za 10000 w M, chociaż kurs może być mega niski
 

dsbanik

New member
Nie wiem gdzie znalazłeś taką cene bo temu tv bliżej do 6500,
a po gorącym okresie euro2016, gdzie muszę powiedzieć większe sklepy
z promo wcale się nie popisały no chyba że ktoś jest pewien że nasi
dojdą do półfinału to może mieć tv za darmo, cena może pare stówek
jeszcze spaść
właśnie się zastanawiam czy nie znaleźć u buków jakiś kurs na naszych
że nie dojdą do półfinału i kupić tv za 10000 w M, chociaż kurs może być mega niski

Promocja była bodajże aktualna do zeszłej niedzieli. Szanse Polski na 1/2 do jakieś 11%.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Nie wiem gdzie znalazłeś taką cene bo temu tv bliżej do 6500,
a po gorącym okresie euro2016, gdzie muszę powiedzieć większe sklepy
z promo wcale się nie popisały no chyba że ktoś jest pewien że nasi
dojdą do półfinału to może mieć tv za darmo, cena może pare stówek
jeszcze spaść
właśnie się zastanawiam czy nie znaleźć u buków jakiś kurs na naszych
że nie dojdą do półfinału i kupić tv za 10000 w M, chociaż kurs może być mega niski

Przejęzyczenie, miało być 6500 za 58DX750 :)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Jak cena 58DX750 zejdzie do poziomu 6000 zł, a Szajsunga 55KS7000 do poziomu 5600 zł, to się pomyśli o zakupie. Euro już się zaczęło, więc przestało mi się spieszyć :)
 
Ostatnia edycja:

dsbanik

New member
rafcio cena zejdzie pewno jak pojawi się bardziej super/hiper wypasiony następca :) przy którym atuty KS7000 pękną jak bańka mydlana ;)

Moje wrażenia po 48h z KS7000 ( w porównaniu do plazmy 42 LGPQ6000, szeroko tu polecanej w 2009 r i słusznie :) )
- mam salon 28m2, odleglość od TV 2,2m. Sofę musiałem jeszcze odsunąć o 30cm, a i tak mam wrażenie, że oczy zachodzą mi na uszy ;). 60 cali to naprawdę bardzo dużo jak na oglądanie z mniej niż 3 metrów. Do tego świecąca matryca LED, bardziej wpływa na zmęczenie oczu niż plazma.
- po zmianie ustawień sport ogląda się całkiem przyjemnie, ale w tej kategorii LED nigdy nie dorówna plazmom
- efekt teatru znikomy
- filmiki 4K robią ogromne wrażenie, tutaj dopiero widać możliwości odbiornika
- obraz analogowy mocno odbiega od obrazu przetworzonego przez plazmę, w tym temacie niewiele zmieniło się przez 7 lat.

Przy okazji praktycznie niewidoczny odprysk na panelu zareklamowałem w neonecie, zobaczymy jak sprawa potoczy się.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
rafcio cena zejdzie pewno jak pojawi się bardziej super/hiper wypasiony następca :) przy którym atuty KS7000 pękną jak bańka mydlana ;)

Moje wrażenia po 48h z KS7000 ( w porównaniu do plazmy 42 LGPQ6000, szeroko tu polecanej w 2009 r i słusznie :) )
- mam salon 28m2, odleglość od TV 2,2m. Sofę musiałem jeszcze odsunąć o 30cm, a i tak mam wrażenie, że oczy zachodzą mi na uszy ;). 60 cali to naprawdę bardzo dużo jak na oglądanie z mniej niż 3 metrów. Do tego świecąca matryca LED, bardziej wpływa na zmęczenie oczu niż plazma.
- po zmianie ustawień sport ogląda się całkiem przyjemnie, ale w tej kategorii LED nigdy nie dorówna plazmom
- efekt teatru znikomy
- filmiki 4K robią ogromne wrażenie, tutaj dopiero widać możliwości odbiornika
- obraz analogowy mocno odbiega od obrazu przetworzonego przez plazmę, w tym temacie niewiele zmieniło się przez 7 lat.

Przy okazji praktycznie niewidoczny odprysk na panelu zareklamowałem w neonecie, zobaczymy jak sprawa potoczy się.

Domyślam się, że ekran przy Twojej odległości od ekranu wydaje się naprawdę duży. U mnie by było 2,5m, co przy seansach wieczornych może mocno dawać po oczach, zwłaszcza biorąc pod uwagę specyfikę technologii LED.
Bardzo jestem ciekawy, jak pracownicy neonetu podejdą do tematu reklamacji i czy wymienią Ci TV na inny egzemplarz.
Ja nastawiałem się mocno na zakup przed rozpoczęciem Euro i wiedziałem, że jak się nie uda, to kupię TV na spokojnie w późniejszym czasie. Niedługo lipiec i wyjazd na letni wypoczynek, więc czasu na oglądanie będzie mniej, ale już jesienią nowy TV by się przydał :) Zobaczy się co z tego wyjdzie. Ja w każdym razie cierpliwie czekam na ruchy cenowe z wyraźną tendencją spadkową hehe
 

BelYaal

New member
Domyślam się, że ekran przy Twojej odległości od ekranu wydaje się naprawdę duży. U mnie by było 2,5m, co przy seansach wieczornych może mocno dawać po oczach, zwłaszcza biorąc pod uwagę specyfikę technologii LED.

Zawsze sie na poczatku wydaje duzy, a potem to sie wszystko kurczy i chcesz wiekszego.
Mam 50 cali i na poczatku, ze jakie to wielkie, a teraz chce juz 65 cali, bo ten jakis taki malusi sie juz wydaje :)
 
Do góry