Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

ernet

Active member
Bez reklam
Udało mi się zarejestrować w tym programie Samsunga. Teraz maja się skontaktować z bmw odnośnie umówienia. Czy ktoś kto korzystal wie może czy mamy do wyboru wszystkie modele?

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka

W jakim programie Samsunga ? Coś przeoczyłem ?
 

skopek69@wp.

New member
Modele od serii 1 do serii 7 i od X1 do X6, przynajmniej dostałem taką informację podczas rezerwacji auta. Ja akurat miałem X6. Kto przegapił ten trąba :)
 
Ostatnia edycja:

bartmaz

New member
Bardzo proszę o zapoznanie się z kolejną oficjalną informacją od Samsunga odnośnie odświeżania w KS7000 i komentarz:

"Rozumiem Pana, lecz informacje o odświeżaniu matrycy nie są podawane przez producenta, ponieważ nie jest to istotny parametr w TV.

Obecnie zastosowanych jest wiele funkcji poprawiających jakość i płynność obrazu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie wskaźnika PQI określającego końcową jakość obrazu w TV. Im wyższy jest wskaźnik PQI, tym lepsza jest jakość obrazu w TV.

Dlatego też podczas wyboru nowych TV proszę kierować się wartością PQI".
 

kosa666

New member
Modele od serii 1 do serii 7 i od X1 do X6, przynajmniej dostałem taką informację podczas rezerwacji auta. Ja akurat miałem X6. Kto przegapił ten trąba :)

A po jakim czasie skontaktowało się z Tobą BMW?

Wysłałem zgody do PREMIUMSERWIS, odpisali wczoraj, że jest OK i skontaktuje się ze mną BMW w celu umówienia. Czekam od wczoraj i nic :mrgreen:
 

fausto1

New member
Bez reklam
Modele od serii 1 do serii 7 i od X1 do X6, przynajmniej dostałem taką informację podczas rezerwacji auta. Ja akurat miałem X6. Kto przegapił ten trąba :)
I dostajesz pod dom furę zatabkowana tylko musisz zwrócić z pełnym bakiem? I na ile dni dają?

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka
 

bartmaz

New member
Wklejam jeszcze raz, może ktoś skomentuje. Naprawdę nie robi na Was wrażenia, że Samsung robi swoich klientów w du*ę? Przepraszam, z czym mam porównać ten fikcyjny parametr? Czy Samsung myśli, że ma do czynienia z idiotami?

"Rozumiem Pana, lecz informacje o odświeżaniu matrycy nie są podawane przez producenta, ponieważ nie jest to istotny parametr w TV.

Obecnie zastosowanych jest wiele funkcji poprawiających jakość i płynność obrazu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie wskaźnika PQI określającego końcową jakość obrazu w TV. Im wyższy jest wskaźnik PQI, tym lepsza jest jakość obrazu w TV.

Dlatego też podczas wyboru nowych TV proszę kierować się wartością PQI".
 

fausto1

New member
Bez reklam
Wklejam jeszcze raz, może ktoś skomentuje. Naprawdę nie robi na Was wrażenia, że Samsung robi swoich klientów w du*ę? Przepraszam, z czym mam porównać ten fikcyjny parametr? Czy Samsung myśli, że ma do czynienia z idiotami?

"Rozumiem Pana, lecz informacje o odświeżaniu matrycy nie są podawane przez producenta, ponieważ nie jest to istotny parametr w TV.

Obecnie zastosowanych jest wiele funkcji poprawiających jakość i płynność obrazu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie wskaźnika PQI określającego końcową jakość obrazu w TV. Im wyższy jest wskaźnik PQI, tym lepsza jest jakość obrazu w TV.

Dlatego też podczas wyboru nowych TV proszę kierować się wartością PQI".
Nie robi gdyż u mnie płynność jest taka jak powinna byc

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka
 

FoX88

New member
Wklejam jeszcze raz, może ktoś skomentuje. Naprawdę nie robi na Was wrażenia, że Samsung robi swoich klientów w du*ę? Przepraszam, z czym mam porównać ten fikcyjny parametr? Czy Samsung myśli, że ma do czynienia z idiotami?

"Rozumiem Pana, lecz informacje o odświeżaniu matrycy nie są podawane przez producenta, ponieważ nie jest to istotny parametr w TV.

Obecnie zastosowanych jest wiele funkcji poprawiających jakość i płynność obrazu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie wskaźnika PQI określającego końcową jakość obrazu w TV. Im wyższy jest wskaźnik PQI, tym lepsza jest jakość obrazu w TV.

Dlatego też podczas wyboru nowych TV proszę kierować się wartością PQI".

Nie, nie robi mi to różnicy, bo wystarczy wejść do menu serwisowego i będzie wiadomo, że jest 100/120Hz odświeżanie natywne. Nie będę wrzucał linka jak to sprawdzać i z czego to wynika, bo to link do konkurencji, ale na YT jest filmik.

xxxxxxx,...,...,xxxxxx = 120 Hz

i.i m g u r.com/dBdWg3G.jpg

Poza tym masz w Motion zarówno Dejudder jak i Deblur. Pierwszy nie ma znaczenia w tym wypadku, ale jeśli jest właśnie redukcja rozmycia, to musi być 120Hz, inaczej się tego nie przeskoczy.

Pamiętam, że na inne zapytanie mało istotne z drugiego forum też od Samsunga padła zdawkowa odpowiedź w stylu: "Niestety nie udzielamy takich informacji". Nie żebym lubił tę taktykę, wręcz uważam za śmieszną, że nic nie chcą informacji przekazać, ale nie można popadać w paranoję i stwierdzać, że TV ma 60Hz kiedy dwa sposoby dające 99% pewności (każdy z nich), a obydwa tu są na plus wskazują 120Hz.
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
W Saturnie i MM jest -10% na wybrane TV.
- Samsung 75KS8000 za 15300zł. - co raz lepiej :-D
- Sony 75W855C za 10500zł. - końcówka tych TV na magazynach.
Za 6 dni premiera QLED i pewnie reszty nowości od Samsunga :)
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
Dzięki lobos za info szkoda że ten ks ma edge Led wersja 75:( ale cena super 15 300 jak na uhd 2016 i na sony w855c 75 10500
 

skopek69@wp.

New member
I dostajesz pod dom furę zatabkowana tylko musisz zwrócić z pełnym bakiem? I na ile dni dają?

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka

Dostajesz pod dom, pod pracę, gdzie Tobie wygodniej. Tak, trzeba oddać w takim stanie jakim się dostało. Limit 1000 km + max 100 km. Wg regulaminu 4 dni. Wg ustaleń przez telefon 5. Ja użytkowałem od 1 marca od godz 10 rano do 8 marca godziny 21, więc tak naprawdę 8 dni.
Jedyny hmm haczyk ? odpowiedzialność finansowa do 4000 zł w razie ewentualnych szkód, ale to chyba nie dziwi, gdzie dostaję się całkiem świeży samochód 02.2017, który kosztował w tej konfiguracji niecałe 0,5 mln zł. Auto oddałem w takim stanie jaki otrzymałem, więc jedyny koszt to paliwo. Plus ode mnie auto spa :-D i strzeżony parking, dla spokoju ducha :mrgreen:
 
Do góry