Samsung seria E6500 - testy, opinie, wszystko o...

wuj_stach

New member
Też posiadam od około miesiąca ten telewizorek i jestem z niego bardzo zadowolony:) U mnie bzyczenia nie słychać nawet przy wyłączonym dźwięku ale ja mam 51 cali. Może te 60 calowe mają taką przypadłość że sobie bzyczą.

Mam pytanko - czy Wam TV odtwarza z dysku filmy w formacie *.rmvb bo u mnie niestety w ogóle ich TV nie widzi że są na dysku, może trzeba coś doinstalować?
 

ogoorek

New member
Też posiadam od około miesiąca ten telewizorek i jestem z niego bardzo zadowolony:) U mnie bzyczenia nie słychać nawet przy wyłączonym dźwięku ale ja mam 51 cali. Może te 60 calowe mają taką przypadłość że sobie bzyczą.
Ja mam 51 cali i bzyczenie delikatnie słychać - głównie przy bardzo jasnych obrazach - lecz tylko przy wyciszonym głosie... Przy normalnej głośności dźwięku - tego w 99% nie słychać.
Chyba pozostaje się przyzwyczaić?
 

Kokosso

New member
Mam problem z DLNA. Zainstalowałem na lapku allshare, ale w ogóle nie widzi telewizora. TV oczywiście podłączony do sieci przez Wifi. Ma ktoś jakiś pomysł?
Druga rzecz to, że w Samsung Apps przy konkretnych aplikacjach nie ma miniaturek obrazków, same nazwy jedynie, a wcześniej były.
EDIT: Metodą prób i błędów w końcu udało się połączyć. Pliki szybciutko są przesyłane, napisy .srt bez problemu wyświetlane. Jedyne co jest dziwne, że chcąc przesyłać pliki łącze się z siecią tv i w tym momencie internet mam via telewizor :)
 
Ostatnia edycja:

rysmat

New member
Mam ten telewizor od tygodnia.Jestem z niego zadowolony.Bzyczenia nie słychać.Wszystko chodzi super.51 cali w salonie wystarczy Wcale nie jest mały.Czerń jest czarna.HD i SD jest OK.Okulary 3d tandetne ale do oglądania mogą być.Funkcja 3d fajna.Pozdrawiam
 

kjarzyna

New member
Bez reklam
Mam ten telewizor od tygodnia.Jestem z niego zadowolony.Bzyczenia nie słychać.Wszystko chodzi super.51 cali w salonie wystarczy Wcale nie jest mały.Czerń jest czarna.HD i SD jest OK.Okulary 3d tandetne ale do oglądania mogą być.Funkcja 3d fajna.Pozdrawiam

Z jakiego tv się przesiadles? Napisz prosze więcej o obrazie w dzień, wieczor itd...
 

rysmat

New member
Miałem kineskopowy .Telewizor stoi na wprost 2 dużych okien, z boku są duże drzwi balkonowe.Obraz widać dobrze.Zobaczymy jak pogoda będzię bardziej słoneczna.
 

ogoorek

New member
Miałem kineskopowy .Telewizor stoi na wprost 2 dużych okien, z boku są duże drzwi balkonowe.Obraz widać dobrze.Zobaczymy jak pogoda będzię bardziej słoneczna.

Nie powinieneś się zawieść. Ja mam podobny układ - duże okna od strony południowej i w porównaniu do dotychczasowej plazmy Panasonica P37PV80 - w słoneczne dni jest dużo, dużo lepiej - nie ma większych problemów w dojrzeniu tego, co się ogląda. Nie ma aż takiego lustra i widać to, co jest na ekranie, bo na na tamtym przy naprawdę mocnym świetle - widoczność była bliska 0.
 

kjarzyna

New member
Bez reklam
Sluchajcie, czy to prawda ze przy sygnale 60Hz (np z ps3) plazma migocze ?
To dla mnie wazne, bo lubie troche wieczorami pograć online z sasiadami.
 

smartas

New member
Kjarzyna, wlasnie gram i nic takiego nie zaobserwowalem. Ten tv w pelni spelnia moje oczekiwania rowniez jesli chodzi o ps3

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

smartas

New member
Przy takiej odlegosci celowalbym w 60ke z tej serii, mozna teraz kupic w rozsadnych pieniadzach

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

tunis

New member
jam ma 60 max odległość od tv 3m i jak dla mnie to on już jest za mały

czy u kogoś też pojawiają się migające białe plamki,kropki przy podłączeniu Nki kablem hdmi?dokładnie takim KABEL HDMI-HDMI 3M V1.4 3D TV GEMBIRD (SPECYFIKACJA V1.4) [CC-HDMI4-10] | KOMPUTERY I PERYFERIA \ Peryferia \ Kable, Przejściówki, Konwertery, Kontrolery \ Monitorowe, TV \ HDMI - HDMI | Sklep Ontech.pl - Gold Partner - Cisco, Linksys, Qnap, Brother, czy ma znaczenie pod które wyjście hdmi jest podłączony?
 
Do góry