Samsung Seria D6 - NIE FULL HD 3D !! (sprawa w toku)

Primer

New member
.. do tych ,którzy reklamowali ten model. Na jakiej zrobiliście to podstawie ? Bo na stronie Samsunga nie ma nigdzie informacji ( także w odniesieniu do wyższych modeli ), że odtwarza on 3D HD.
Nie wiem jak inni.Ale kiedy ja to załatwiałem taka informacja była na stronach sklepów oraz na pudełku D6500
 

arkadi-sea

New member
Ja posiłkowałem się zapewnieniami sprzedawcy, który polecił mi ten produkt z uwagi, iż świetnie się sprzedaje, cudeńko Hi-End no i że wyświetla FullHD w 3D, do tego załączyłem zdjęcia opakowania z logiem FullHD 3D, testy jakie robiłem na moim oraz innych 6xxx w sieci MediaE oraz EuroRTV. Do tego film nagrany komórką jak był puszczany w sklepie materiał promocyjny zawierający informację o FullHD w 3D. Dołożyłem opinie oraz materiały informacyjne innych producentów jak interpretowane jest oznaczenie FullHD 3D. Całość zrzuciłem na CD jako załącznik do mojej długiej reklamacji. No i to wystarczyło, że sam sprzedawca wymusił dla mnie u Samsunga wymianę TV na serie 7xxxx
 

projectFM

New member
Między innymi dzięki arkadi-sea ( wielkie dzięki ) oddałem dzis tv do sklepu. Zamierzam wymienić go na SHARP LC-52LE830E . Jakoś po tej sytuacji przestałem mieć zaufanie do tej firmy.
 

SSeed

New member
ja mam na pudelku mojego 46d6750 samo 3d...jak myslicie moglbym to reklamowac ? moznaby powolac sie na specyfikacje techniczna dostepna wczesniej z info o fhd 3d
 

pikorart

New member
od zakupu mineło ponad 2 mies..ale pójde do sklepu pogadam jak sprzedawca będzie ok to pchnie sprawe jak u arkadi-sea jak nie to bedzie 3D na pół gwizdka szkoda że nie wiedziałem wczesniej najlepiej przed zakupem ale wtedy prawie nikt nie wiedział ee szkoda gadać..
 

robroj

New member
hm... z tego wnisoku mam rozumiec ze telewizor ktory chche na dniach kuppic plazama ps51d6900 tez nie ma full hd w 3d?? bo romzowa jest ogolnie o lini d6500 i nie jestem pewien... jezeli tak to czy ktos moze mi powiedziec czy jest to bardzo widoczna strata dla przecietnego kowalskiego??
 
Ostatnia edycja:

arkadi-sea

New member
Jasne że się odwołuj!!!!

Popieram, spróbować można a nawet trzeba, bo jest o co walczyć.
Zaryzykowałem i nie żałuje, choć początkowo łudziłem się że nie da rady wymienić.

U mnie ja wymieniałem D6500 na D7000 po 4 miesiącach od daty zakupu, dopłaciłem 500zł, z tym że zostawiłem sobie okulary z modelu D6500, które zakupiłem za 10zł bo były ładniejsze i solidniejsze, te nowsze z modelu D7000 musiałem oddać, a i tak były brzydkie i niepraktyczne (podobno można kilka godzin dłużej na nich oglądać film 3D).

Co do wymiany to dostałem do D7000 gratis drugi pilot dotykowy Touch Control z ekranem LCD RMC30D1P2 pracującym też po Wi-Fi, no i teraz telewizję oglądam też w drugim pokoju na pilocie.
Trochę to śmieszne ale fajne podglądać co żonka czy dzieci oglądają wieczorem w salonie kiedy ja np. jestem w sypialni.

Podoba mi się też robienie w jakości HD (1280 x 720)zdjęć jak i nagrywanie filmów poprzez komórkę S8500 Wave i oglądanie tego wszystkiego na telewizorze poprzez DLNA usługą AllShare.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

trybul

New member
Wciąż jaja z tym 3D ciekawe kiedy będzie jakiś porządny produkt ale w dobre cenie, taki dla ludu bo chyba nic takiego nie ma póki co.
 

Buliwyf

New member
Muszę przyznać, że Samsung ma ten problem w tyle. Postanowiłem kupić TV ale gdzieś wyczytałem, że model UE40D6750 ma problem z wyświetlaniem FullHD3D postanowiłem zadzwonić na infolinię Samsunga aby to skonfrontować i ... Pan powiedział, że to nie prawda!!! więc go kupiłem.Co prawda w niczym mi to nie przeszkadza ale pokazuje jak głęboko mają klienta w d... Aby sprzedać !

pozdrawiam
 
Do góry