samsung s95c i s90c

ellubko

New member
ja kupiłem 77 cali za 10k. Chwile po tym cena się zmieniła, ale dalej był błąd w zakupie na raty. Jeszcze przez prawie 2 dni wychodziło ok 16k.
 

ellubko

New member
W podsumowaniu zamówienia było napisane ,, udzielony rabat". Szczerze powiem, to obawiałem się, że anulują, ale po 2 dniach wysłali mi już soundbara z promocji. Czekałem na ten tv jak głupi i najwidoczniej miałem szczęście. Ktoś mi napisał, że w sklepie samsunga dla pracowników też mieli taką cenę.
W każdym razie i tak byłem zdecydowany go kupić i nie spodziewałem się takiej sytuacji.
 

tdk76

Member
jak ktoś chce Samsunga 55 cali s90c w cenie 5739 w neonet niech użyje kodu xxxxxx (chętnym podam kod w prywatnej wiadomości, a jak sami chwilę pomyślą to nie będę musiał nic podawać), niestety nie wiem czy zrealizują zamówienie ale cena zacna. Proszę pisać jak się komuś uda za tyle kupić.

PS. Ja swojego s90c 55 cali zamówiłem, ciekaw jestem czy zrealizują zamówienie, liczę że jednak anulują ale kto wie. Ten kto nie ryzykuje nie pije szampana
 

Attachments

  • Nowy projekt.jpg
    Nowy projekt.jpg
    171,2 KB · Wyś: 88
Ostatnia edycja:

Julson

New member
jak ktoś chce Samsunga 55 cali s90c w cenie 5739 w neonet niech użyje kodu xxxxxx (chętnym podam kod w prywatnej wiadomości, a jak sami chwilę pomyślą to nie będę musiał nic podawać), niestety nie wiem czy zrealizują zamówienie ale cena zacna. Proszę pisać jak się komuś uda za tyle kupić.

PS. Ja swojego s90c 55 cali zamówiłem, ciekaw jestem czy zrealizują zamówienie, liczę że jednak anulują ale kto wie. Ten kto nie ryzykuje nie pije szampana
Dzięki za cynk, też właśnie zamówiłem - udało mi się znaleźć te promocje. Godzinę wcześniej zamówiłem s95b w mediaexpert za 5k pln, oba z odbiorem osobistym w sklepach i teraz mam zagwozdkę na który finalnie się zdecydować… czy ten nowszy ale jednak nie flagowy s90c będzie lepszym wyborem od s95b?
 

tdk76

Member
mojego tv jeszcze nie wysłali, a w sklepie w Łodzi brak (i tak na bank anulują zamówienie, jak przyślą w tej cenie to zamieszczę tu zdjęcie). S90c będzie trochę lepszy.. nowszy tizen, nowszy soft itp. matryca podobno dokładnie ta sama co w s95b (zmiany jakieś mały być np usztywnienie panelu czy obudowy itp, po grubości ramek widać jakąś zmianę) ale konstrukcyjne i jakościowo miało podobno być lepiej niż u poprzedniku. Ja przy tej cenie zaryzykowałem bo nie chce mi się znowu jeździć po sklepach i testować tym bardziej że jakieś dużej różnicy między s90c i s95c nie dostrzegam i jak dla mnie nie warto dopłacać takiej kasy dla flagowca (jakby lg g33 mla kosztował 8/9k to bym nawet nie zastanawiał się i go kupił)
Akurat s90c w cenie 5739 zł jak dla mnie warty kupna, tym bardziej że s95b to jakieś 5100-5200 (oczywiście w me można dostać 10% na następne zakupy ~ 4500/4600 wyjdzie i szukać czegoś na siłę do kupna jak nic nie potrzeba itp). Z casbackiem s95b wychodził ~ 4200 więc słaba oferta, s95b rozważam do max 4000. (moje zdanie i opinia)
s90c to taki usprawniony s95b podobnie jak lg c31 do c21, dla jednych warty dopłaty, a dla drugich nie)
S95c można by było "łyknąć" jakby był max 1000 zł droższy od s90c, więcej nie warto dopłacać,

PS. w x-kom masz s90c + soundbar hw-q800b za 8239 i wydłużony czas dostawy, wychodzi pi razy drzwi soundbar 2100 i tv 6139 przyzwoita oferta.
 
Ostatnia edycja:

Julson

New member
mojego tv jeszcze nie wysłali, a w sklepie w Łodzi brak (i tak na bank anulują zamówienie, jak przyślą w tej cenie to zamieszczę tu zdjęcie). S90c będzie trochę lepszy.. nowszy tizen, nowszy soft itp. matryca podobno dokładnie ta sama co w s95b (zmiany jakieś mały być np usztywnienie panelu czy obudowy itp, po grubości ramek widać jakąś zmianę) ale konstrukcyjne i jakościowo miało podobno być lepiej niż u poprzedniku. Ja przy tej cenie zaryzykowałem bo nie chce mi się znowu jeździć po sklepach i testować tym bardziej że jakieś dużej różnicy między s90c i s95c nie dostrzegam i jak dla mnie nie warto dopłacać takiej kasy dla flagowca (jakby lg g33 mla kosztował 8/9k to bym nawet nie zastanawiał się i go kupił)
Akurat s90c w cenie 5739 zł jak dla mnie warty kupna, tym bardziej że s95b to jakieś 5100-5200 (oczywiście w me można dostać 10% na następne zakupy ~ 4500/4600 wyjdzie i szukać czegoś na siłę do kupna jak nic nie potrzeba itp). Z casbackiem s95b wychodził ~ 4200 więc słaba oferta, s95b rozważam do max 4000. (moje zdanie i opinia)
s90c to taki usprawniony s95b podobnie jak lg c31 do c21, dla jednych warty dopłaty, a dla drugich nie)
S95c można by było "łyknąć" jakby był max 1000 zł droższy od s90c, więcej nie warto dopłacać,

PS. w x-kom masz s90c + soundbar hw-q800b za 8239 i wydłużony czas dostawy, wychodzi pi razy drzwi soundbar 2100 i tv 6139 przyzwoita oferta.
Dzięki za tak obszerną odpowiedź. Każdy z tych tv mam mieć niby do odbioru w sobotę. Różnica w cenie to niemal 700zł (s95b kosztuje w media expert 5082zł a s90b 5739). Najbardziej oczywiście mi się podoba s95c ze względu na te kichy w oddzielnym pudełku - świetne rozwiązanie moim zdaniem. No ale dopłacać ~4K do trochę lepszej matrycy i tego pudełka to jednak zdecydowanie za dużo. Mówisz, że Twojego jeszcze nie wysłali, ja w nocy zamówiłem a rano przyszło mi na maila potwierdzenie zawarcia umowy i że wysyłka w 24h, ciekawe czy faktycznie się z tego wywiążą.

Co do promocji z sounbarem to mnie nie interesuje ponieważ mam już zestaw od Sonosa ;)
 

tdk76

Member
ja dostałem potwierdzenie zamówienia (po ok 2h) i wczoraj maila z opóźnioną realizacją zamówienia:

"Szanowny Kliencie,
Przepraszamy, że zamówienie xxxxx nie zostało wysłane w deklarowanym terminie.
Zaistniałe opóźnienie jest spowodowane wdrożeniem nowych procesów informatycznych w naszym Centrum Logistycznym. Jest to bardzo złożony proces angażujący cały dział logistyki.
Z wyprzedzeniem podjęliśmy wszelkie starania, aby nasi Klienci nie odczuli tej zmiany. Niestety, nieprzewidziane sytuacje wpłynęły na opóźnienia wysyłki części zamówień, za co jeszcze raz serdecznie przepraszamy.
Dokładamy wszelkich starań, by zrealizować Twoje zamówienie jak najszybciej. O zmianach w statusie zamówienia zostaniesz poinformowany w kolejnych wiadomościach mailowych.
Dziękujemy za wyrozumiałość."

Śmiem wątpić, że wyślą tym bardziej, że to neonet i po kilku dniach potrafią anulować zamówienie. Euro rtv agd przy błędach cenowych anuluje już następnego dnia, a tutaj nic nie wiadomo.

ps/ w x-kom masz 55 c21 z kodem weeknd za 6199 + jeszcze cashback 2000 = 4199 i cena lepsza od s95b, Kiki chyba ma ciut drożej jak dobrze pamiętam.
 

Julson

New member
Takie potwierdzenie dostałeś? Zastanawiam się, na ile to jest wiążące (chodzi mi o cenę). W sklepie jak jest np jakaś zła cena na półce to jest to błąd sprzedawcy i ma obowiązek po tej cenie sprzedać.
IMG_6961.jpeg
 
Ostatnia edycja:

tdk76

Member
nie, dostałem coś innego i nie mam potwierdzenia zawarcia umowy na odległość, ale zamawiałem z dostawą do domu bo w Łodzi jeden sklep i daleko ode mnie (a z tego co czytałem to zwroty jakoś niechętnie w sklepie przyjmowali). Nigdu w Neonet nie zamawiałem więc nie wiem co i jak przychodzi, a z innych sklepów nawet po wystawieniu faktury potrafili anulować jak się kupiło na błędzie cenowym. Wszystko i tak automat wysyła. Pożyjemy zobaczymy.
 

Julson

New member
Nie odebrałem bo oczywiście nie wysłali. Dzwoniłem do nich wczoraj i pani mówiła mi to co pisałeś wcześniej: „mają nowy system logistyczny i przepraszają za opóźnienia, telewizor powinien być maksymalnie w środę”. Moje wcześniejsze zamówienie z Mediaexpert na s95b też nie zostało zrealizowane, ma status „gotowe do wysyłki”.
 

tdk76

Member
lecą w kulki i tyle, ja czekam do piątku i anuluję zamówienie jak nie wyślą i nigdy w neonet nic nie zamówię
 

tdk76

Member
rano dostałem fakturę, a przed chwilą maila z zawarciem umowy na odległość. Status na stronie: wysłane do klienta. DPD zarejestrowano dane przesyłki chyba przyjdzie w tej cenie 55s90c.
 
Ostatnia edycja:
Do góry