Samsung QLED 2019 - Q90R, Q70R, Q60R

hircik

New member
Faktycznie na żywo ten 55q70 prezentuje się przyzwoicie. Oglądałem tez lg55sm9010, pilot magic ciężki ale by mi się podobało takie sterowanie🙂 w sklepie jednak trudno ocenić który lepszy, ktoś pomoże?? Kolego Kiki jak cenowo u ciebie za te modele? (55q70 i 55sm9010 oraz z ciekawości 65q70 bo może wart rozważenia). Czekam na ceny i chyba do black friday nie doczekam z zakupem😁
 

DiabLen

New member
Krótkie pytanko: czy Q60 w 75" jako nowy ma naklejoną jakąś folie na ekran?, czy fabrycznie przychodzi bez żadnego zabezpieczenia?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung 55Q70 z Samsung Polska 4499 zł z pakietem .
LG masz w programie pilotażowym Piątka Loco
Jak będziesz niebieski możesz sam wybierać cenę ostateczną.
I masz do tego pakiet gratisów.Masz dużo , dużo lepszą ofertę .
Podaj maila to CI wyślę.

Samsung 65Q70 z Samsunga Polska kosztuje teraz 5999 zł.

A przypomnij proszę ile masz max kasy ?
 

hircik

New member
Od dzisiaj w euro 55 cali za 4,7tys i 300 na karcie ale nadal najtaniej w afg bo za 4149. Mam na tv 4tys. Na alledrogo jest nawet za 3,8tys też nowy 2 lata gwarancji ale jakoś podejrzanie tanio😕 trzeba to przemyśleć.
 

hircik

New member
Dzwoniłem do afg i ten na alledrogo niby nówka parę razy pokazywany klientom. Ten za niecałe 4,2tys podobno nierozpakowana nowa sztuka ale strach brać widząc w ich ofercie pełno ekranów z defektami typu wypalony pixel albo jakaś linia. Wychodzi że na tą chwilę mam za mało kasy niestety. Skąd wiadomo czy tv jest z polskiej dystrybucji?
 

hircik

New member
Dziękuję za link, zapoznałem się i lepiej dołożyć i nabyć w którymś z dużych sklepów albo od Kikiego bo ceny lepsze i tv sprawdzony. Pozostaje dylemat samsung 55q70 czy lg 55sm9010 czy lg 65sm8600??
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Mam 0 10 cm. dłuższą odległość między TV i siedziskiem i 65-tka jest ok. Zastanów się ponieważ TV kupujesz zapewne na kilka lat a po tygodniu dwóch ten 55-tka będzie się wydawała za mała :) sam to przerabiałem..
 

hircik

New member
Też bym wolał 65cali ale mam skromny budżet bo max bym mógł 4,5tys. Z drugiej strony brać większy i się wkurzać bo czarny jest szary albo inne takie to może lepiej wziąć 55 cali i nie mieć się do czego przyczepić. Od lat mam panasa 47et5 i daję radę🙂
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Twój wybór :wink: na początku zauważysz różnicę w wielkości ale jak pisałem wcześniej zresztą dużo osób na forum potwierdza takie spostrzeżenie odnośnie wielkości TV , ale po pewnym czasie będzie ; za mały ; . Jaki masz sygnał podany do TV?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowania dla Ciebie 65 "
W klasie cenowej nie musisz iść na kompromis - bo dostajesz extra jakość !
Jak kupisz 55" z wymienionych będzie ok. Ale np. przy 65" - będzie extra !
 

hircik

New member
65 cali robi wrażenie wielkością ale przy 4,5 tys max to szału nie ma i co najwyzej model 65sm8600 chyba coś innego jest warte obejrzenia? Kiki wyślij mi ten program pilotażowy na hircik@wp.pl
Jak sie skuszę na 55 cali to lepiej 55q70 czy 55sm9010?
 
Do góry