Samsung QLED 2019 - Q90R, Q70R, Q60R

Wesley1

Member
Bez reklam
Tyle, że raczej jestem "zafiksowany" na Samsungu :) Nie lubię i nie chcę android TV. A jakie ew. modele LG są w tym przedziale cenowym? Oczywiście w grę wchodzi 75 i więcej
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo masz LG 82UM7600 na matrycy VA Samsunga
I w cenie naprawdę rewelacyjnej - podobnie jak 86LUM7600.
Ceny teraz rewelacyjne i to z całym pakietem.
Jeśli zależy Ci na Obrazie to będzie dobrze a aplikacje mają podobne i airplay też. LG ma większe możliwości multimedialne.
Ale fana Samsunga nie chcę namawiać na siłę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ma w sumie 4 modele 75 i dwa większe.
Masz je w programie pilotażowym "Piatka Loco"
Sam ustalasz wartość końcową
Mieści Ci się nawet 75SM9000 - dużo poniżej 9500 zł
LG 82 MU7600 poniżej 8500 i 86MU7600 poniżej 9500 zł
I to da niebieskich z pakietem gratisów.
 

hircik

New member
Czytałem opinię na rtings o 55q70 i ktoś napisał że granie to masakra jakaś. Coś dziwnego bo tak reklamowany tv do grania... Czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat grania na ps4??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są modele które świetnie sobie radzą w grach.
Jaką masz odległość od ekranu ?
Ma być tylko do grania ?
 

hircik

New member
Kiki szukam tv do oglądania kablówki czyli jakość dość mierna, wieczorami netflix i rzadko odpalam ps4pro. Siedzimy na wprost ekranu w odległości 2,2m. Po nieplanowanych wydatkach kasy zostało 4tys. O sony pytałem z ciekawości bo bardzo go chwalą ale bym nie chciał androida a raczej tizena lub webOs. W tak ograniczonej kwocie to raczej będzie 55 cali. Niby samsung 55q70 by był ok a jak się wczytałem na rtings w komentarze to już mam wątpliwości. W ofertach dużych sklepów są duże tv od lg ale chyba kiepsko wypadają. Coś możesz zaproponować?
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Nie czytaj tylko komentarzy które nie zawsze są prawdziwe tylko idz do sklepu , salonu Samsunga i na własne oczy się przekonaj jak ten model ,, gra ,, . Kolega zakupił model 65Q70 RAT i w połączeniu z UPC daje mu pełne zadowolenie z jakości obrazu , szybkości działania systemu.
 
Do góry