Samsung QLED 2019 - Q90R, Q70R, Q60R

Lazycrazy

New member
Vincent dał Q90R "highly recommended award". A wcześniej powiedział coś takiego: to najlepszy na rynku TV do bardzo jasnych pomieszczeń. I bardzo chwalił kąty widzenia.
Obie te cechy dla mnie akurat były kluczowe: tv wisi u mnie w bardzo mocno nasłonecznionym pokoju i naprawdę to, że nie muszę już zasłaniać okien żeby swobodnie oglądać dowolne filmy/transmisje jest dla mnie OGROMNĄ zaletą tego tv.
 

FanKosmosu

New member
Vincent dał Q90R "highly recommended award". A wcześniej powiedział coś takiego: to najlepszy na rynku TV do bardzo jasnych pomieszczeń. I bardzo chwalił kąty widzenia.
Obie te cechy dla mnie akurat były kluczowe: tv wisi u mnie w bardzo mocno nasłonecznionym pokoju i naprawdę to, że nie muszę już zasłaniać okien żeby swobodnie oglądać dowolne filmy/transmisje jest dla mnie OGROMNĄ zaletą tego tv.

Kto zna i ogląda Vincenta Teoh ten wie co Vincent myśli o TV Samsunga. Rok temu była afera z Q9FN, więc tym razem Vincent w pół-slowkach i nie-wprost totalnie zmieszał Samsunga Q90R z błotem. Na razie po recenzjach QR60 (rtings.com) i QR90 (Vincent Teoh) niestety widać, że Samsung zwyczajnie chce przeczekać do wygaśnięcia patentów Kodaka na duże panele OLED do TV, które dzierży teraz LG.
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Wg trolla... images (1).jpg
 

FanKosmosu

New member
Czekam na recenzję QR70 na rtings.com. To może być ciekawy TV, jeśli Jego ceny zjadą te 40-50% za 75 cali i okaże się że w przeciwieństwie do QR90 można go skalibrować.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety 77C8 nie ma i już nie będzie.
Ale wjechały 77C9 już.
Na Samsunga nowego czekamy do testów.
 
Do góry