Samsung QLED 2019 - Q90R, Q70R, Q60R

hircik

New member
Bliżej mi jednak do matrycy va, na yt są filmy jak przy lg z full aray świecą całe pasy a i bez tego czarny szału nie robi. Wiem że tylko oled gwarantuje supern czerń ale to nie dla mnie. Chcę zastąpić 47cali i przy 55 będzie fajnie ale przy 65 by był kosmos. Muszę na żywo jeszcze obejrzeć parę telewizorów a jakaś promocja może wskoczy. Nie chciałbym podnosić budżetu pond 4,5tys bo skoro za 5,5tys jest u Kikiego oled lg c9 to nie widzę sensu wydawania takiej kwoty na lcd. Pozdrawiam
 

rafi22

Member
Witam.
Czy ktoś może mi powiedzieć, czy wszystkie modele QLED z 2019r mają możliwość zamontowania na wieszak "no gap"? Czy tylko model Q85 i Q90? Nigdzie nie mogłem szczegółowych informacji odszukać. Nie ukrywam, że bardzo to mi się podoba.
Druga rzecz, czy tylko modele Q85 i Q90 mają możliwość "połączenia jednym przewodem"?
 

radoskur

New member
Czy telewizory serii Q60R odtwarzają pliki 4K MKV z dźwiękiem DTS x / Atmos oczywiście w sensie podania przez arc do amplitunera? Czy napisy wmuxowane czytają oraz zewnętrzne (np. srt). To samo jeśli chodzi o HDR w w/w plikach.
 

hircik

New member
Czy kąty w 55q70 są faktycznie kiepskie? Zastanawia mnie czy jak legnę na kanapie czy będzie nieciekawie się oglądało. Kiki cena jest super. Żałuję że nie mam jak moi znajomi co wchodzą do sklepu i biorą tv który im sie spodoba i cena jest śmieszna. Pewnie do 5tys porządnego 65 calowego telewizora nie da się znaleźć? U mnie lata netflix wieczorami a popołudniami jakieś zwykle tvn' czy polsaty a nieraz zapuszczę ps4pro. Jak nic ciekawszego nie polecicie to wezmę 55q70.
 

radoskur

New member
Czy kąty w 55q70 są faktycznie kiepskie? Zastanawia mnie czy jak legnę na kanapie czy będzie nieciekawie się oglądało. Kiki cena jest super. Żałuję że nie mam jak moi znajomi co wchodzą do sklepu i biorą tv który im sie spodoba i cena jest śmieszna. Pewnie do 5tys porządnego 65 calowego telewizora nie da się znaleźć? U mnie lata netflix wieczorami a popołudniami jakieś zwykle tvn' czy polsaty a nieraz zapuszczę ps4pro. Jak nic ciekawszego nie polecicie to wezmę 55q70.


Za 5099 na alledrogo (AFG - kiki coś tam pisał, że chyba z niemieckiej dystrybucji lub refreshowane) jest QE65Q70RA, umożliwiają odbiór osobisty - pewnie z racji prowizji portalu te 99 by zeszli.
 

hircik

New member
Dzięki za info ale w Afg raczej nie kupię bo pełno mają wadliwych i ze zwrotów. Skłaniam się do zakupu od Kikiego bo tv będzie sprawdzony. Czy ktoś ma lg 55sm9010 bo nie wiem czy jest alternatywą dla 55q70? W lg podoba mi się obsługa głosowa po polsku i pilot magic ale jak jest kiepski w porównaniu z samsungiem to zostanę przy q70. Wieczorami męczymy netflixa a nieraz gram na ps4pro, jak dzieciaki lub żona popołudniu włączą tv to kablówka albo youtube. Szukam tv bez androida bo się boję zacięć i zamulenia🙂 kwota max 4,5tys. Ktoś coś??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung to nie ta liga.
LG kosztowało 5999 zł
LG masz z podświetleniem strefowym, z AI , Dolby Vision, Dolby Atmos.
LG jest w programie pilotażowym dla niebieskich członków forum - tu sam decydujesz o cenie...
Ceny Samsunga, Sony i Philipsa już znasz.
A w klasie cenowej mieszczą się też Oledy
55HL9000
55X98
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pakiet:
- kalibracja profesjonalna gratis
- wtyczki gratis
- sprawdzenie
- aktualizacja
- dostawa

Nowe modele masz w programie pilotażowym.Jak z niego nie skorzystasz to masz dwa soundbary gratis.
 

hircik

New member
Wybieram się dzisiaj na wycieczkę po sklepach w celu namacalnego obejrzenia paru tv ale modelu lg 55sm9010 u mnie na wsi (Poznań) nie ma, sprawdzałem dostępność na stronach. Porażka😕
 

hircik

New member
Chyba się jednak skusze na adnroida bo na żywo sony xf9005 wymiata, w tej cenie to jakość jest więcej jak bardzo dobra. Pilot tylko masakra jak w telewizorze sprzed 15 lat. Kiki jaka u ciebie teraz cena na 55 i 65 cali???
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny, tak jak podałem:
55XF9005 za 3999 zł
65XF9005 za 5500 zł
Ja będziesz niebieski masz jeszcze pakiet gratisów dodatkowo.
 

NickTchemnik

New member
Pozwolę sobie odkopać trochę temat, ponieważ po przeczytaniu wielu informacji zawęziłem short liste TV do dwóch modeli:
Samsung q80 i Sony 55XG9505
Który z tych dwóch modeli będzie lepszy? Obecnie mam Bravie (model sprzed 5 lat 49 cale, niestety konkretnie będę mógł sprawdzić dopiero wieczorem), który mnie strasznie irytuje bardzo powolnym softem. TV musi mieć też sprawnie działający air play.
Z góry dzięki za radę i ewentualnie KIKI daj proszę ceny za oba modele. Wole zostawić pieniądze u Ciebie niż w markecie bo po kilku godzinach tutaj już dowiedziałem się więcej niż po 453728 wizytach u "speców" w markecie :)
 

feromann

Member
Pozwolę sobie odkopać trochę temat, ponieważ po przeczytaniu wielu informacji zawęziłem short liste TV do dwóch modeli:
Samsung q80 i Sony 55XG9505
Który z tych dwóch modeli będzie lepszy? Obecnie mam Bravie (model sprzed 5 lat 49 cale, niestety konkretnie będę mógł sprawdzić dopiero wieczorem), który mnie strasznie irytuje bardzo powolnym softem. TV musi mieć też sprawnie działający air play.
Z góry dzięki za radę i ewentualnie KIKI daj proszę ceny za oba modele. Wole zostawić pieniądze u Ciebie niż w markecie bo po kilku godzinach tutaj już dowiedziałem się więcej niż po 453728 wizytach u "speców" w markecie :)
stawiam na Q80 bo to zacny sprzęt:-?
 

agmuz

New member
Pozwolę sobie odkopać trochę temat, ponieważ po przeczytaniu wielu informacji zawęziłem short liste TV do dwóch modeli:
Samsung q80 i Sony 55XG9505
Który z tych dwóch modeli będzie lepszy? Obecnie mam Bravie (model sprzed 5 lat 49 cale, niestety konkretnie będę mógł sprawdzić dopiero wieczorem), który mnie strasznie irytuje bardzo powolnym softem. TV musi mieć też sprawnie działający air play.
Z góry dzięki za radę i ewentualnie KIKI daj proszę ceny za oba modele. Wole zostawić pieniądze u Ciebie niż w markecie bo po kilku godzinach tutaj już dowiedziałem się więcej niż po 453728 wizytach u "speców" w markecie :)

Q80 ma dobre kąty na panelu VA, jest lepszy od soniaka i teraz jest dobra cena na nie go w 65 jest za 5900
 
Do góry