Samsung Q80B: telewizor 4K 100Hz Ultra HD QLED, procesor kwantowy 4K, lokalne przyciemnianie Full LED i HDMI 2.1

stadcom

Member
Pojawiła się dobra recenzja odnośnie QE65Q80B. W tej przekątnej jest matryca VA. Autor recenzji zauważył pionowe linie na jednolitych tłach. Ciekawe jak wygląda kwestia pionowych lini w miniledach Samsunga
 

Darek845

New member
Opcji wprost PVR (nagrywanie, timeshift) w menu serwisowym nie ma . Ale ta funkcja może włączyć / odblokować, tak i działa w moim przypadku. Trzeba być świadomym, że robi się i działa.
Te tv mają efekt DSE, możesz wybrać kupno innego tv z PVR i proste od DSE.
czy mógłbyś podpowiedzieć jak to zrobić w menu serwisowym,czy trzeba zmienić region,czy nr modelu,czy jeszcze jakoś inaczej,na gwarancji mi zupełnie nie zależny
 

Janusz_tv

New member
Czy problem z pionowymi pasami widocznymi na jednolitych powierzchniach w 65Q80B nadal występuje?
Lepiej wziąć 65Q80B czy 55QN91B? Zastosowanie to głównie Xbox Series X i filmy.
 

stadcom

Member
Jeśli Ci się nie spieszy poczekaj na testy tegorocznego Hisense U7KQ. Ja miałem Samsunga 65Q80B i zwróciłem z racji dużego DSE
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok ale ile masz max kasy ?
Jaka odległość od ekranu ?
Z czego masz sygnał ?
I na czym Ci najbardziej zależy ?
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Czy ten model ma asystenta google po polsku?
Czy działa on w przegladarce?
Widziałem reklame modelu 80C i wspomniano, że dopiero teraz pojawiła się ta opcja wyszukiwania głosowego w przegladarce.
 

BladePOL

New member
Ok ale ile masz max kasy ?
Jaka odległość od ekranu ?
Z czego masz sygnał ?
I na czym Ci najbardziej zależy ?
Kasa to drugorzędna sprawa ale z racji szybko taniejacej elektroniki raczej celowałem w +- 10000
Odelglosc ok. 5m z kanapy, od stołu w jadalni ok. 8m - fajnie jakby było widać pasek informacyjny przy śniadaniu :)
Sygnał będzie z kablówki
Filmy głównie , .MKV

Zależy mi na dobrym obrazie , płynnym menu i współpracy z routerem, komórkami - wyświetlanie obrazu z telefonu. Z Samsungami nie miałem nigdy problemów, czego nie mogę powiedzieć np. o Sony gdzie gubi internet, problem żeby coś przesłać z komórki itp.
 

InGlory

New member
Cześć , jestem troche zielony w temacie telewizorów lecz trochę dużo czytałem ostatnio i trochę mam problem z wyborem dobrego telewizora . Mianowicie szukam czegoś dobrego w rozmiarze 65cali w cenie +/- 4500zł . Telewizor będzie w salonie dosyć nasłonecznionym ale ogólnie będzie służyć do oglądania wieczornego , fajnie było by czasami na nim pograć podłączając samego pada ;p . Zależy mi na tym aby był w pełni adekwatny do ceny i żeby nie wpadł w tak zwane szambo gdzie nie bedzie zadowolony po użytkowaniu go . Telewizor raczej na dłuższy okres bo nie zależy mi żeby kupić i wymieniać po gwarancji . Dzięki z góry wielkie za pomoc i będę wdzięczny za każde podpowiedzi w które modele iść i co warto rozważyć :)
Zastanawiam sie między 3 modelami Samsunga , chyba że polecacie coś innego ( są też droższe modele , ale po vacie wyjdzie +/-4k , więc ciutkę droższe tez mogą być byle zamknąć się w okolicach 4000zł bez vatu )
Samsung :
-qe65qn85B
-qe65qn90B
-qe65q80B
 

Kalinow

New member
Wspomniałeś, że kasa jest dla Ciebie drugorzędna, ale chcesz ograniczyć się do budżetu 10 000 zł. Daje to szeroki wachlarz możliwości, ale ważne jest, aby jasno określić swoje priorytety, aby wybrać najlepszą opcję.
 
Do góry