Samsung HW Q930B czy JBL 9.1

Przmmo

New member
Witam stoję przed wyborem soundbara do filmów do ps4 i muzyki z you tuba teledyski wiadomo imprezka w domu i nie wiem co wybrać .Czytałem czytałem i już nic nie wiem moim faworytem jest Samsung HW q930b pomóżcie 😉Dodam tylko tyle że kino domowe było ale teraz nie mam miejsca na duże głośniki.
 

Przmmo

New member
1665678305539360725688840390815.jpg
 

Przmmo

New member
Ogólnie dźwięk JBL nie przypadł mi do gustu ale jako tak nie słyszałem żadnego z nich Samsunga mam za 3400 zł albo JBL tak jak piszesz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung przecież teraz to JBL w środku, Samsung kupił JBLa i korzysta też do modeli pod swoją marką.
DO takiego pokoju wg mnie będzie bardzo dobry.
Dla niebieskich masz razem z dostawą.
 

Prekarian

New member
Sam zastanawiam się nad wymiana soundbara i myślałem o tych dwóch egzemplarzach ale JBL ma gorsze opinie no i te ładowane kolumny... To nie dla mnie. Oczywiście wolałbym nawet tanie kino domowe, ale tutaj tanie, to i tak koszt ok 1500 więcej, a więc chyba zrezygnuje.
 

Prekarian

New member
No ja teraz mam dylemat bo na pewno będę brał Samsunga czy wziąć q930b tańszy czy q990b droższy
Poczytaj o modelu q990b. Wiem, że borykał się z problemem rozłączających się satelit ale być może już to poprawili.
Przemyśl też opcje wydawania 5 000 na ten sounbar, bo za tą cenę można sklecić kino domowe, które będzie grało lepiej.
Co więcej q990b stał za 3200 jakiś czas temu... Q930b regularnie można wyhaczyć ( często w niedziele ) za 3050 - 3400 zł i więcej nie ma co za to płacić.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Głośniki komputerowe za 1000zł bedą grały lepiej, temat na osobny wątek.
Największym problemem grajbelek jest stereofonia, brak jakiejkolwiek separacji.
Gdyby ten JBL miał zasilane prądem odczepiane głośniki, to byłby to sporo krok dla segmentu saundbarów.
 

Przmmo

New member
Cześć no właśnie mam w koszyku q930b za 3400 zł a w razie W dodałem do koszyka drugi q990b za 4400zl .Kolego armanig wiem że za tą kasę byłoby dobre kino ,miałem kino pionieer z głośnikami Tonsil i sprzedałem bo nieam teraz miejsca na takie gabaryty .To co nie przepłacać i brać tą q930b?wg jednej zagranicznej strony porównując ona to grają podobnie i niby nie ma problemu z satelitami .
 

Prekarian

New member
Głośniki komputerowe za 1000zł bedą grały lepiej, temat na osobny wątek.
Największym problemem grajbelek jest stereofonia, brak jakiejkolwiek separacji.
Gdyby ten JBL miał zasilane prądem odczepiane głośniki, to byłby to sporo krok dla segmentu saundbarów.
A w czym on byłby lepszy od innych sounbarów posiadających satelity ? Audiofilskie opinie mówią, że JBL wali basem i nic po za tym.
Podaj model tych głośników komputerowych, które robią takie zajebiste wrażenie, bo pewnie znajdzie się kilku, którzy chętnie zaoszczędzą trochu grosza na audio do TV ( w tym ja ). Rozumiem, że robiłeś odsłuch i porównywałeś dźwięk grajbelka vs zestaw glosnikow do PC, skoro masz taką teorie?
 
Do góry