Samsung Galaxy S9 i S9+ - smartfony stworzone z myślą o współczesnej komunikacji.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piruś, ale ja stówkę mam już odłożoną, to mnie wyjdzie 3100, a nie 3200 :D

A tu się patrzyłem, zresztą przy tej absurdalnej cenie telefonu stówka w lewo czy prawo nie robi różnicy ;)
giphy.gif

I taką mieć sekretarkę :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miałem okazję pobawić się już S9 i S9+, chociaż mając S8, to tak jakby trzymać klona, ale ja nie o tym.
Tak różowego ekranu dawno nie widziałem, sprzedawca twierdził, że są ok, do czasu jak mu nie pokazałem swojego.
Mocno zwątpil.
Na szczęście do 14 dni zawsze można zwrócić, chociaż tyle.
 

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jestem własnie na etapie skorzystania z promocji, o której wspominasz - choć dotyczy S8 - tutaj zwracają 250zł - oddaję uszkodzony - pęknięty ekran w Sony Z3 za 1,80 plus 250zł.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Jestem własnie na etapie skorzystania z promocji, o której wspominasz - choć dotyczy S8 - tutaj zwracają 250zł - oddaję uszkodzony - pęknięty ekran w Sony Z3 za 1,80 plus 250zł.

Z tego, co zrozumiałem, to najpierw trzeba kupić S9/9+ aby skorzystać namacalnie :) finansowo z promocji.
 

ernet

Active member
Bez reklam
A jeszcze mam pytanie... Czy trzeba sprzedać telefon przez firmę skupującą w tej promocji aby dostać zwrot 400 zł ?Czy można sprzedać prywatnie ( aukcja ), kupić S9, zarejestrować go i otrzymać od Samsunga te 400 zł ?
 

Kamil_89

Member
Miałem okazję pobawić się już S9 i S9+, chociaż mając S8, to tak jakby trzymać klona, ale ja nie o tym.
Tak różowego ekranu dawno nie widziałem, sprzedawca twierdził, że są ok, do czasu jak mu nie pokazałem swojego.
Mocno zwątpil.
Na szczęście do 14 dni zawsze można zwrócić, chociaż tyle.
Czyli powtórka z S8, szkoda
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kamil, a dlaczego ma nie być powtórki, skoro są ludzie, którzy co rok zmieniają tel. na nowy numerek.. bo to "mega sprawa" położyć nowość na stoliku w restauracji :) Więc Producentowi nie zależy na jakości, skoro i tak wie, że będą tacy co kupią kolejny numerek..
 

ernet

Active member
Bez reklam
Kupujcie, kupujcie! Już nie mogę się doczekać jak za 2 lata odkupię go za 1000.

I kupimy. Dlaczego nie ? I chętnie odsprzedamy za np.rok. Dlaczego nie ? Dużo taniej. Dlaczego nie.

A poważnie.. skąd tyle krytyki osób, które chcą kupić. Jak ktoś chce, to dlaczego nie ? To sprawa indywidualna..
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, kto chce i go stać, niech kupuje.
Ja mam w poważaniu jakieś żenujące chwalenie się jakimś telefonem przed obcymi udźmi, ale jestem gadzeciarzem i zwyczajnie mnie cieszą nowinki.
Do chwalenie są słuchawki po kilkadziesiąt tys. zł. wysadzane diamentami i w zlocie, bo takie widziałem w Londynie w drogich znanych sklepach dla bogaczy, a nie jakiś seryjny S8, S9 czy iPhone. Bez przesady.

Miałem okazję pobawić się już S9 i S9+, chociaż mając S8, to tak jakby trzymać klona, ale ja nie o tym.
Tak różowego ekranu dawno nie widziałem, sprzedawca twierdził, że są ok, do czasu jak mu nie pokazałem swojego.
Mocno zwątpil.
Na szczęście do 14 dni zawsze można zwrócić, chociaż tyle.

Widziałem ponownie już w innym sklepie 3 sztuki S9 i to samo.
Mój obecny S8 przy drugim którego też mam w rodzinie wydawał się ciupkę wpadajacy w odcień, ale na prawdę i tak jest świetnie, ale jak swojego przyłoże do ekranu S9, to niebo a ziemia. Jakaś dziwna seria poszła ma Polskę, sprawdzajcie przed zakupem, ale to trzeba mieć porównanie.
 

kuba378

Active member
Jak już się trafi z różowym ekranem, ponoć można trochę to skorygować w ustawieniach ekranu.

Takie pocieszenie w słuchawce za prawie 4 tyś.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadza się, ale to połowiczne rozwiązanie problemu. W jednym przypadku całkowicie rozwiązuje problem, w innym w dużym i akceptowalnym stopniu, tak, że można go uznać za nie ważny, a w jeszcze innym nie wiele daje.
Każdy przypadek jest indywidualny, to nie jest tak, że jedne są jednakowo różowe, drugi zupełnie białe.

Jeszcze jedna uwaga, dla mnie osobiście nowe umieszczenie czytnika jest gorsze. Przynajmniej takie wnioski się nasuwają po krótkiej zabawie.
Ja mam dłuższe palce i o wiele łatwiej (w zasadzie nic nie trzeba robić/szukać) jest odblokować telefon z czytnikiem obok aparatu. Teraz muszę go lekko zgiąć w S9.

To też proponowałbym sobie sprawdzić, a nie ślepo wierzyć w testy, tylko dlatego, że jakiś dzieciak ma krótkie rączki i faktycznie czytnik pod aparatem będzie dla niego (czy też większości) lepszy umiejscowieniem.
To jest dokładnie tak jak z padem do PS4, dla mnie jest zwyczajnie mały, dla innych idealny.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
W mojej wypowiedzi nie było ani za grosz krytyki. Przecież gdyby nie wy to nie kupowałbym sprzętu za bezcen. I nie chodzi tu o to, że mnie nie stać (wystarczy zerknąć na moje podróże w wątku "pokaż fajną fotkę" - dziś postaram się uzupełnić o ostatni wypad). Ja wręcz namawiam by jak najwięcej osób go kupiło, bo dzięki temu relatywnie taniej odkupię. Obecnie nie ma w nim nic co by dla mnie było przekonujące (względem S5) a jedynie przyszłościowo przyda się 4k/60. I w ten model będę celował.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Brodacz nie musisz potwierdzać tego zdjęciami, że stać Cię na zakup takiego czy innego smartfona, dla normalnych ludzi to napisanie, "że mnie stać, tylko....." wystarczy, a Ci co nie wierzą to ich sprawa. Każdy kupuje to co jest mu potrzebne i co wykorzystuje, kupowanie drogiego smartfona tylko dla zasady żeby mieć .. można tylko nie każdy to akceptuje. Kwestia na co lubimy wydawać pieniądze i co sprawia nam przyjemność. Oczywiście, żeby była jasność nie mam tu na myśli tych osób, którzy smartfony wykorzystują na maksa... bo dla tych to pewnie bateria po roku to już ledwo dyszy..
Tylko moim skromnym zdaniem jeśli są ludzie, którzy co roku wymieniają sobie tel. na nowy numerek (i ja im nie wróg- luzik), a którzy nie muszą tego robić, powoduje to co można zaobserwować jeśli chodzi o jakość co by nie mówić dość drogich zabawek. A najgorsze jest to, że tak jakby Producent za bardzo się tym nie przejmował, skoro pewne rzeczy są powtarzalne.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Każdy wydaje pieniądze na co chce, fakt że niektórzy za bardzo się z tym obnoszą i nie zdają sobie sprawy z tego, że robią z siebie głupków:D

Ja osobiście napaliłem się na S9+, głównie dla aparatu i video 4k 60fps,
ale niestety żona mnie szybko sprowadziła do parteru i muszę przeczekać rok albo przypadkiem na budowie upadnie mi mój S7 :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie no oczywiście żartuję z tym uszkodzeniem obecnego telefonu.
Jestem jak najbardziej zadowolony z S7 Edge i posiedzę na nim z rok jeszcze.
Póki co to bateria obniżyła loty i jest wypalony jasny pasek na górze ekranu w miejscu paska z godziną, zasięgiem itd.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tym bardziej żartuję w życiu takiego smartfona bym specjalnie nie ... o glebę .. zresztą każdego innego też bym specjalnie nie rozwalił.. ale to kwestia pewnie charakteru i szacunku do wydanych pieniędzy.
 
Do góry