Samsung Galaxy S6 Edge - codzienny test tego Smartfona.

Henry

Active member
Bez reklam
To tak jak mój S4, tyle, że od tej sieci co włączała niskie ceny ;)
Teraz sprawdziłem, w S4 system 5.0.1 z 18.10.2015 i też brak opóźniania, czyli w aktualizacjach powyżej 5.0 tak jest, a raczej nie ma tej funkcji....
z kolejnych bzdur, to dźwięk przy migawce aparatu, w tym przypadku tłumaczą, że jest to zabezpieczenie, aby nie robić zdjęć z ukrycia, a jedyna opcja, to wyciszenie całkowite urządzenia.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
z kolejnych bzdur, to dźwięk przy migawce aparatu, w tym przypadku tłumaczą, że jest to zabezpieczenie, aby nie robić zdjęć z ukrycia, a jedyna opcja, to wyciszenie całkowite urządzenia.

Upierdliwe, ale omijam to od lat. Zajrzyj kilka kilka stron wcześniej, pisałem o tym i mam rozwiązanie.
Działa w 100%, można pstrykać upskirty ; )

Edit: Tu masz, sprawdzone na S5 i S6:
http://evilspages.blogspot.com/2014/02/how-to-disable-camera-shutter-sound-in.html
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
dzięki, na S4 nie działa SilentCamSwitch, sprawdzę jeszcze na S5 + te co podałeś ;)
Wrzuciłem na stary Silent Camera, też ciekawa apka, ale jak się pobawię na jednym i drugim, to dam znać :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig masz może problem z gubieniem sieci w tym smartfonie ? I jedynie można wtedy dzwonić na numery alarmowe? Dwóch u mnie dyrektorów ma właśnie z tym tel. problem, a recepta jest taka że wyłączają tel. i po włączeniu jest już ok.. bywa że pod dwa - trzy razy dziennie się to dzieje a nie było dnia żeby im choć raz w ciągu dnia się to nie zdarzyło..
Może podobny jest problem jak to było kiedyś z niektórymi egz. w s5.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, zdarzyło się, że ponoć byłem "nieosiągalny", a telefon był włączony, ale to samo miałem z S5.
Zrzucam winę na martwe punkty w konkretnych miejscach gdzie użytkuje.
Nie zmienia to faktu, że dla mnie wszystkie te smarftony mają większy lub mniejszy problem z zasięgiem, szczególnie w miejscach gdzie ten sygnał jest słabszy. Bo co innego można powiedzieć, jak stara Nokia, czy prosty Samsung za 200zł ma w tym samym miejscu 3 kreski więcej. To samo było z iPhonami, tam dopiero były cyrki. Szczególnie na wioskach. iPhone był poza zasięgiem, a obok stara prosta słuchawka miała kilka kresek.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tylko że w tym wypadku potrafi gubić wiesz w centrum Wawy :), oczywiście poza Wawą też im się to zdarza bo obaj mieszkają poza Stolicą.. A propo Iphonów to tak jak piszesz miałem znajomych co np. w Nowym Dworze Maz. nie dało praktycznie nic pogadać bo cały czas rozłączała się rozmowa to samo było w okolicach Legionowa..
Mówią ze jeszcze tydzień dają im jak nic się nie zmieni to na Z3 zamieniają.. to są służbowe więc nie ma problemu z wymianą :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Smartfony z racji konstrukcji zawsze miały/ będą miały gorszy zasięg od tradycyjnych konstrukcji z antenką.
A w kwestii gubienia go w centrach miast, to jest to niestety kwestia nie tylko Warszawy, ale praktycznie wszystkich, gdzie są wysokie budynki...
Zawsze można wrócić do sprawdzonych telefonów z początku wieku :mrgreen:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wiem, to był żart, nowoczesne smartfony, poza wieloma zaletami, posiadają też wady, a słabszy zasięg, to jedna z nich ;)
A jak u Ciebie wygląda sprawa zasięgu, też sporo dziur jak w Polsce?
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Aktualnie w moich place of interest jest ok, 4G wszedzie, poza jednym odcinkiem obwodnicy na ktorym czasem zdarza mi sie stracic zasieg i rozmowce oraz pewna klatka schodowa, przylegajaca do pomieszczenia w ktorym uzywany jest radioaktywny kobalt, wiec konstrukcja i struktura tej czesci budynku totalnie izoluje sygnal. Poza tym, gdzie indziej, zwlaszcza w terenach o niskim zaludnieniu, jak to w pastuchowie, bywa kiepsko.
 
Do góry