Samsung BD-P2500

adax

New member
Nowe firmware 2.5

Jest nowe firmware wersja 2.5 do pobrania ze strony Samsunga.

Może ktoś z Was wie jakie wprowadza zmiany.
 

animia

New member
Zmiany w wersji 2.5 firmware to wg info Samsunga:

"< BD-P2500 Firmware Ver 2.5 >
Date: Apr.14, 2009
This Firmware update provides the following benefits:
1. Improves playback compatibility of some movie titles."
 

mare37

Banned
Wgral juz ktos ten soft 2.5? Moze opiszecie co sie zmienilo? Bo sie przymierzam ale poki co wszystko smiga na poprzednim.

z tlumaczenia wynika ze poprawia odtwarzanie niektorych filmow..czyli chyba dodali kilka formatow
 
Ostatnia edycja:

mare37

Banned
Wgrałem ta poprawke 2.5 (07.04.2009). Niestety filmy na dvd podczas przwijania zacinaly sie (nie wszystkie) a kolory wydaja sie byc mniej nasycone i naturalne. Wrocilem do softu z dn. 17.12.2008 (4.1) od razu obraz bajka.
 
Ostatnia edycja:

misiek972

New member
firmware

Mam pytanie.Jak to jest z tym softem czy nowy soft zastępuje stary czy jest dogrywany do starego jak nakładka czyli patch.Chcę kupić bluraya i wacham sie miedzy tym smasungiem a lgbd370 lub 390.w slepie twierdza ze soft jest dodawany a w samsungu że usuwany stary jest zastapiony n drugie pytaniwowym.Więc ktoś tu mija sie z prawdą.I drugie pytanie czy ten samsung jest juz zaktualizowany do profilu 2.0. Może Mare37 coś wie, amoże ktos inny.Pozdrawiam misiek972
 

roro00

New member
mare37 napisał:
(...) czyli chyba dodali kilka formatow
Raczej usunęli błędy w obsłudze płyt.
misiek972 napisał:
I drugie pytanie czy ten samsung jest juz zaktualizowany do profilu 2.0
BD-P2500 ma 1GB pamięci wewn. lub możliwość podpięcia zewn. pamięci na USB, łączy się z internetem i obsługuje BD-Live.
Kupiłem go w kwietniu, nie musiałem robić aktualizacji żeby działo BD-Live i DivX.
 

Qmoon21

New member
Ja mam właśnie problem z tym softem v2.5 . Chciałem zrobić aktualizację z powodu braku polskich znaków w divx...Wrzuciłem na USB firmware i się uruchomiło. Pojawił się komunikat że sprawdza aktualną wersję po czym wyskoczył błąd "error is detected in update data"...Proszę o pomoc...
 

roro00

New member
Pobierz jeszcze raz spakowany firmware od samsunga (wersję do instalacji przez USB - 090407_01_BDP2500_XEF_USB.zip) i wypakuj na pendrive plik 090407_01_BDP2500_XEF***F.
Wyciągnij płytę z odtwarzacza (jeżeli tam jakaś jest) i wepnij do niego pendrive z tym plikiem RUF.
 

ork10

New member
Witam,
Jak myślicie, czy warto kupić tego samsunga za 700zł czy lepiej poczekać na nowy model, bo ten już chyba z rok na rynku?
 

animia

New member
nowy firmware do BD-P2500

Pojawił się nowy firmware do BD-P2500 - versja 2.6 z 2010-04-07.

Z tego co piszą to:
- poprawia funcję BD-Live
- poprawia odtwarzanie niektórych filmów (czyli po ludzku: usuwa wcześniejsze "nawalanki" np. zacinanie się lub trzaski na najnowszych filmach).
 

Albin77

New member
Usb

Witam
Dzis zakupilem ten sprzecik.
Mam pytanko :
Czy USB jest tylko do Update ? Chcialbym z PenDrive-a odtworzyc muzykę lub jakiegos divx-a ,lecz niestety nie potrafie tego odpalic.Czy wogóle jest to możliwe ? czy tylko USB jest servisowe ?
 
Do góry