Samsung B6000 i B7000 - wszystkie wielkości, wszystko o seriach.

Alundro

New member
Właśnie kupiłem 32C6000 i chyba zawału dostanę jaką głupotę zrobiłem. Cały czas myślałem o opcji oglądania filmów z pendriva a tu nie można w tym modelu tak ?
 

Mireczek

New member
W polskiej instrukcji obsługi od strony 34 wszystko jest napisane. Sam jeszcze nie sprawdzałem, ale będzie trzeba to zrobić jak będę u koleżanki.

EDIT:
Sprawdzałem trzy różne filmy z dwóch "pędraków" oraz HDD-USB i wszystko działa. Wszystkie AVI, w różnych rozdzielczościach.
 
Ostatnia edycja:

Edward 1

New member
Szanowny Kliencie


W imieniu firmy Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. serdecznie
dziękujemy za kontakt. W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy
poinformować:
Firma Samsung w chwili obecnej nie rozwija usługi Internet@tv dla
telewizorów z serii "B". Nowe widgety są dostępne na telewizorach z
serii "C". Aktualnie nie posiadamy informacji by miało to ulec zmianie.
Funkcja alternatywnego oprogramowania została usunięta ponieważ w
procesie przygotowywania kolejnych wersji uznano ją za niepotrzebną.

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania.

Z poważaniem
------------------------------------------------------------
Konsultant: Grzegorz Luniewski
Centrum Obsługi Klienta
Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Taką odpowiedź dostałem od firmy Samsung.
 

direct

New member
Funkcja MOVIE w LED-ach Samsunga

to nie problem działają znakomicie AVI i MKV na moim UE46B6000 wystarczy zmienić w opcji servisowej na model z B6000 np. na B7000 , dev high przestawić na ON i mamy funkcje MOVIE w MediaP oraz działa PiP... to samo dotyczy 32/40/46 wersji B i wiele innych z tą ukrytą funkcją.
 
Ostatnia edycja:

zakalec

New member
Witam kolegów.zibolz ja również jako posiadacz tv samsung(nazwa firmy z małej litery celowa ;-)) serii B 8000 jestem zainteresowany Twoimi zmaganiami z samyGO.Kupiłem go w lutym ubiegłego roku( a mogłem poczekać 2 mies.na serię C-trudno)i czuję się wy...any przez koreańców.O SamyGO nie wiem nic-z angielskim też krucho ,więc zdaję się na kolegów z większym doświadczeniem.
 

grzegorz_33_33

New member
Szanowny Kliencie


Firma Samsung w chwili obecnej nie rozwija usługi Internet@tv dla
telewizorów z serii "B". Nowe widgety są dostępne na telewizorach z
serii "C". Aktualnie nie posiadamy informacji by miało to ulec zmianie.


No i napisze po raz drugi - czuję sie oszukany przez Samsunga. Jak kupowałem mój B7000 nie było jeszcze mowy o serii C, a na ich stronie "stało" jak byk, że internetTV będzie rozwijany... No i jest...
 

reWSD432

New member
Witam ja używam model UE46B7000 z konsolą playstation 3 jest rewelacyjny obraz gry wyglądają pięknie oczywiście trzeba go odpowiednio ustawić. Jak najbardziej polecam Szymek-PL
 
Ostatnia edycja:

Krist10

New member
Mam pytanie odnośnie odtwarzania filmów przez usb(46B7000).Wiem że napisy trzeba przerabiać jeśli źle odtwarza tv mimo że na kompie jest OK,ale problem dotyczy filmów z lektorem-otóż na kompie jest OK a tv opóźnia tłumaczenie,czy ktoś spotkał się z tym problemem?oczywiście nie dotyczy to wszystkich filmów mam takie dwa,proszę o podpowiedź,pozdro.
 

lgrom

New member
to nie problem działają znakomicie AVI i MKV na moim UE46B6000 wystarczy zmienić w opcji servisowej na model z B6000 np. na B7000 , dev high przestawić na ON i mamy funkcje MOVIE w MediaP oraz działa PiP... to samo dotyczy 32/40/46 wersji B i wiele innych z tą ukrytą funkcją.

ale gdzie dokladniej ta opcja serwisowa jest???
 

James Bond

New member
Witam
Chciałbym się zapytać o aktualizacje do UE40C6000. Moja obecna wersja oprogramowania to 1011 z lipca. Obecnie na stronce jest 1016 z grudnia. Czy ktoś jest w stanie mi napisać co bym zyskał instalując tą nowszą wersje? Z samsunga nie są w stanie mi odpowiedzieć więc może ktoś z własnego doświadczenia coś zauważył w nowym sofcie? aha Czy trzeba instalować te dwa pliki na stronce samsunga ( T-MSX6DEUC-1002.1 , T-VAL6DEUC-1016.0 ) jeden po drugim czy wystarczy ten 1016 tylko? Z góry dzięki za odpowiedż.
 

maly19811981

New member
jaki masz dysk?

Ad 1. Jeśli podłączysz TV kablem LAN, a nie masz żadnych blokad np. mac itp. to do sieci będziesz miał dostęp (wiadomości, pogoda, youtube), jeśli laptop będzie w tej samej podsieci będziesz mógł udostępniać z laptopa muzykę, filmy, zdjęcia.
Ad 2. O przesyłaniu obrazu wyświetlanego na kompie po sieci nic nie wiem - raczej nie ma takiej możliwości. Natomiast co do połączenia kablem video, to zależy jakie masz wyjście w laptopie, może być nawet HDMI.
Ad 3. Ja mam dwa dyski po 0,5 TB i nie mam żadnych problemów, nie widzę powodów byś miał mieć problemy z 1TB.

Witam jaki masz dysk podpięty fat 32 czy ntfs?mam b7020 ,Bardzo prosze o informacje.pozdrawiam
 
Do góry