Samsung B6000 i B7000 - wszystkie wielkości, wszystko o seriach.

maly19811981

New member
dyskI NTFS

Tak. Ale ponoć czasem bywa problem z samym kontrolerem USB-SATA który nie chce obsłużyć TV, zdarza się to sporadycznie.

Dodatkowo czyta ext3 (linuxowe), ale do za pomocą moda z SamyGO.

dziekuje za odpowiedz, a Czy mozesz podac jakie dyski masz z systemem ntfs podlaczone do Tv?chcialbym kupic ,ale nie jestem pewien jakiej firmy,czy na dysku NTFS masz plik Mkv o wiekszej pojemnosci niz 4gb i czyta Ci bez problemu?dziekuje
 

miki74

Member
Ja używam dysk SATA Seagate 80GB (format ntfs) z notebooka włożonego do kieszonki 4World. Dysk nie może brać więcej prądu niż 500mA.
Kiedyś podłączałem typowy dysk zewnętrzny Samsunga 1,5TB 3,5" sformatowany na ext3 i też działał. Natomiast nie chciał mi ruszyć kontroler USB 3in1 sata/pata 2,5" /pata 3,5".
Pendrivy używam czasem SanDisk 8GB i stary Kingston 2GB.

Wielkość pliku jest uzależniona od systemu plików, a nie od dysku.

Umów się ze sprzedawcą że jak nie będzie działać dysk, to oddasz w ciągu 24h.
 
Ostatnia edycja:

maly19811981

New member
samsung obsługa dzwieku ac3 I DTS

Ja używam dysk SATA Seagate 80GB (format ntfs) z notebooka włożonego do kieszonki 4World. Dysk nie może brać więcej prądu niż 500mA.
Kiedyś podłączałem typowy dysk zewnętrzny Samsunga 1,5TB 3,5" sformatowany na ext3 i też działał. Natomiast nie chciał mi ruszyć kontroler USB 3in1 sata/pata 2,5" /pata 3,5".
Pendrivy używam czasem SanDisk 8GB i stary Kingston 2GB.

Wielkość pliku jest uzależniona od systemu plików, a nie od dysku.

Umów się ze sprzedawcą że jak nie będzie działać dysk, to oddasz w ciągu 24h.

Witam dysk dziala ale nie ktore filmy ida mi bez dzwieku,mysle ze to jest spowodowane kodekiem filmu dts a nie ac3 czy mam racje?

a jesli tak to jak mozna przerobic taki film na ac3?czy da sie?

i jescze jedno czy film ktory idzie w dts bez dzwieku na telewizorze jak podepne swiatłowodem do amplitunera to czy wtedy mi pojdzie dzwiek?pozdrawiam
 

tomch150181

New member
Witam dysk dziala ale nie ktore filmy ida mi bez dzwieku,mysle ze to jest spowodowane kodekiem filmu dts a nie ac3 czy mam racje?

a jesli tak to jak mozna przerobic taki film na ac3?czy da sie?

i jescze jedno czy film ktory idzie w dts bez dzwieku na telewizorze jak podepne swiatłowodem do amplitunera to czy wtedy mi pojdzie dzwiek?pozdrawiam

Wystarczy wgrać dodatek Samygo DCA i film z dzwiękiem w DTS będzie odtwarzał :)
 

zibolz

New member
Witam dysk dziala ale nie ktore filmy ida mi bez dzwieku,mysle ze to jest spowodowane kodekiem filmu dts a nie ac3 czy mam racje?

a jesli tak to jak mozna przerobic taki film na ac3?czy da sie?

i jescze jedno czy film ktory idzie w dts bez dzwieku na telewizorze jak podepne swiatłowodem do amplitunera to czy wtedy mi pojdzie dzwiek?pozdrawiam



jak odtwarzacz w tv nie rozpoznaje formatu dźwięku to co chcesz podpinać pod amplituner światłowodem? przez tv dysk twardy? jeżeli w tv nie ma dźwięku, to nie ma możliwości przesłać dalej coś czego nie ma!
Możesz przekodować film z dźwiękiem w dts na ac3. Da się! wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni program.
:|
 

maly19811981

New member
dts

jak odtwarzacz w tv nie rozpoznaje formatu dźwięku to co chcesz podpinać pod amplituner światłowodem? przez tv dysk twardy? jeżeli w tv nie ma dźwięku, to nie ma możliwości przesłać dalej coś czego nie ma!
Możesz przekodować film z dźwiękiem w dts na ac3. Da się! wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni program.
:|

dzieki za informacje no tak rozumie,myslalem ze amp jest wstanie wylapac dzwiek,a jaki program polecasz?

pozdrawiam
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Wszelkie transkodowania i przekodowania audio zrobisz w Popcorn Hour Audio Converter. Programik super szybki, świetna jakość i przełatwy w obsłudze.
 

Mireczek

New member
Nie zauważyłem żadnego brzęczenia, ale bardzo rzadko słucham TV przez wbudowane głośniki. Dla odmiany koleżanka ma ten sam model co ja, słucha tylko poprzez TV i również się nie skarżyła.
 

Vaderus

New member
Bez reklam
U mnie tez nic nie brzeczy i gra nawet ładnie.
Podobno niektórym egzemplarzom pomagało dokrecenie srubek z tylu obudowy. wiem tez ze pierszwsze egzemplarze po wgraniu nowszego firmware tez zaczynały lepiej grać.
 

w_brat

New member
Na tydzień przed końcem gwarancji (na szczęście) ZONK. Mruganie matrycy w prawym górnym rogu ekranu. Usterka zgłoszona w W-wie firma A-Tech Białostocka 5. Usunięto ją poprzez wymianę matrycy. Wszystko sprawnie i w miarę szybko około tygodnia. Starych pomyśleć co będzie po gwarancji. Wojtek
 
Do góry