Samsung B6000 i B7000 - wszystkie wielkości, wszystko o seriach.

eimerek

New member
Wrr...

(..) Czy komuś zdarza się, że nie chce się uruchomić internet@TV po zainstalowaniu facebooka? Czasami uruchomi się za pierwszym razem a czasami trzeba kombinować.

Potwierdzam.Dodatkowo mam problem z dodaniem nowego regionu w accuweather. SAMSUNG zamiast dopracowywać soft, coraz wiecej w nim psuje!!! Dodatkowo nadmienię, że problemy w moim przypadku rozpoczęły się po automatycznym update'cie widgetów. Niech w końcu zatrudnią normalnych informatyków, a tych amatorów co mają - na bruk!!! Bardzo zawiedziony :-x:-x:-x
 

mati783

New member
mam taki problem w 55B7000, otóż po podłączeniu Pendrive i uruchomieniu mediaplayera, brak podglądu oglądanych filmów, jeszcze 2 dni temu było OK, a teraz lipa, widać tylko taśmy filmowe. Sprawdzałem na innym pendrv i to samo, więć wina chyba po stronie TV, jak wgrałem film, który już wcześniej oflądałem to pamięta podgląd, a nowych nie chce robić. soft 3001 zmieniłem na nowy 3002 ale problem nie zniknął. co mogło się stać ? w sumie reset i zmiana softu nie pomogła, coś się psuje ?
 

saimong

New member
i jeszcze jedno po wgraniu aktualizacji przestało działać :cry: automatyczne dopasowanie obrazu. Teraz w zależności od kanału (polsat cyfrowy) po przełączeniu jes różnie , niektóre kanały 16:9 inne 4:3 może ktoś ma jakiś pomysł:niewiem:

A może w jakiś sposób można cofnąć aktualizację softu ?
 

radar49

New member
Czy ktoś wie coś o nowym oprogramowaniu CHU7DEUC%2B20101120212045
podaję link
SamyGO wszystkie rozszerzenia v0.03.6.r08 T-CHU7DEUC 20101120212045.zip
 

Edward 1

New member
Jak nie wgrywałeś uaktualnienia softu ze strony Samsunga to możesz to uruchomić w przeciwnym razie nie da rady. Jest to alternatywna nakładka, która daje o wiele większe możliwości niż dodatki oryginalne.
 

ANS

New member
Zdarzyło mi sie ostatnio że odtwarzany film nie miał dźwięku na b7000. format- niby obsługiwany, czyli AC-3, w kontenerze mkv była tylko 1 ścieżka audio- faktycznie ac3 a nie żadne DTS, na pc odtwarza bez problemu, ma ktos może pomysł w czym może leżeć problem? i czym ew. to naprawić/przekonwertować?
 

tomch150181

New member
Jak nie wgrywałeś uaktualnienia softu ze strony Samsunga to możesz to uruchomić w przeciwnym razie nie da rady. Jest to alternatywna nakładka, która daje o wiele większe możliwości niż dodatki oryginalne.

Panowie po próbie kopiowanie dodatków samygo do pamięci TV wyskakuje komunikat cytuję ''nieszyfrowana za pomocą prywatnego UDN'' soft mam w wersji 2010/01/25-003001 wie ktoś o co chodzi z tym komunikatem?
 
Ostatnia edycja:

.wide

New member
Witam. Chciałbym podłączyć swojego B7000 do internetu. Chciałbym zrobić to bezprzewodowo, dlatego przeszukałem forum pod kątem adapterów wifi. Znalazłem informacje, że w serii C działa adapter firmy D-link DWA-140 i "powinien ruszyć w serii B". Wybieram się jutro do Media, gdzie takowy mają. Czy jest ktoś w stanie ostatecznie potwierdzić, że ten adapter współpracuje z serią B?
 

James Bond

New member
Witam. Od ponad 2 miesięcy posiadam S 40C6000. Ogólnie jestem zadowolony z tego modelu. W drugim pokoju mam 3 letniego LE40A656 i chciałbym zrobić małe porównanie tych modeli. Właściwie to kupując S 40C6000 byłem przekonany że będzie on lepszy pod każdym wzgledem od 3 letniego już LCD. Sprzedawca zapewniał mnie o przewadze technologicznej Led na Lcd. Mówił że jest głebsza czerń, wyższy kontrast, żywsze kolory, bielsza biel, niższe zuż energi, wieksza żywotność itp. Po uruchomieniu w domu nowego sprzętu wyglądało na to że wszystko się potwierdziło co zapewniał sprzedawca. Natomiast zauważyłem dwie rzeczy które się okazały nieco gorsze od technologii LCD. Pierwsza rzecz na minus w moim Ledzie to kąty widzenia. Są one nieco węższe niż w LCD. Obraz dość szybko się robi mleczny gdy patrzy się od boku. W starym Lcd był nieco lepszy komfort ogladania tv z boku. Druga rzecz która jest bardzo istotna moim zdaniem to ostrość obrazu. W nowym Ledzie jest nieco nizsza ostrość obrazu. Obraz jest jakby lekko rozmazany i jest delikatna mgiełka. Wybrałem się do kilku sklepów gdzie stał ten tv obok lcd i reczywiście ostrość w ledach wydawała się nieco niższa. Czy też to ktoś zauważył? Niższa ostrość występuje zarówno na kanałach SD jak i HD a także BD. Czy te LEDy rzeczywiście nie są lepsze od LCD jak wszyscy nam wmawiają? Tak na marginesie czy ktoś jest zorientowany co powoduje nowy firmware na stronie S ? Ja mam u siebie wersje 1011 z lipca. Zyskam coś robiąc aktualizacje czy nie warto się w to bawić? Z góry dzieki za odpowiedzi :)
 

pawci06

New member
Tv samsung 32b6000

Witam wszystkich jestem nowy na forum i mam takie pytanko czy z mojego telewizorka 32B6000 da rade uzyskać wersje B7000 łącznie z dostępem do internetu ? czy jest to raczej nie możliwe.
 

garibaldi

Member
Witam
Posiadam Telewizor UE46B7000 zakupiony we wrześniu rok temu (czyli jakie 1.5 roku temu). Od początku nie wgrywałem do niego żadnego firmware. Widziałem że jakieś między czasie wyszły. Więc mam pytanie. Czy wgranie ostatniego firmware coś polepszy mi w osiągach TV ? Czy dojdą jakieś nowe funkcje ? Mam tam wprowadzone własne ustawienia co do wartości RGBCMY itd ... czy mi się to zresetuje ??? No i czy aktualizacja jest bezpieczna :)))
Mam nadzieje że znajdzie się ktoś cierpliwy i odpowie.
Pozdrawiam
 

Mireczek

New member
Mam model 40B7000 w wieku 1,5 roku i przerabiałem wszystkie możliwe wersje oprogramowania. Żadnych nowych funkcji, zmiany oprogramowania nie wniosły. Jedyny plus, to sprawniej działające Menu w TV.
Przy instalacji nowego oprogramowania na wcześniejszych wersjach, TV wracał do ustawień fabrycznych. Przy zmianie wersji 3001 na 3002 nic się skasowało. Po wgraniu wersji 3002, podobno zablokowana zostaje możliwość wgrania alternatywnego oprogramowania do TV.
Co do bezpieczeństwa aktualizacji, to zależy od osobistego pecha. :) Nie powinno się nic stać, jeśli przy aktualizacji nie zabraknie prądu.
 
Do góry