Samsung B6000 i B7000 - wszystkie wielkości, wszystko o seriach.

zibolz

New member
Witam, też czuję się oszukany przez firmę Samsung. Polityka którą prowadzi ta firemka odpycha mnie co raz bardziej. Jest takie przysłowie: zadowolony klient opowie o tym jednej osobie, niezadowolony opowie dziesięciu innym. I jeszcze jedno: Chytry dwa razy traci!!! Zapomnieli chyba że sprzedają wiele innych urządzeń pod tą marką, ja dla zasady będę omijał Szajsunga! Dobrze że jest konkurencja. każda firma która stosowała taką politykę szybko z niej rezygnowała. Ciekawe ile Samsung musi stracić aby to zrozumieć. Pozdrawiam Wszystkich.
 

hubi97

New member
Dziękujemy za skorzystanie z Systemu Pomocy Samsung Electronics.
Prosimy zwrócić uwagę, że ten mail został wysłany z centralnego serwera
i bezpośrednia odpowiedź na niego nie dotrze do naszych konsultantów.
W przypadku dalszej korespondencji prosimy ponownie użyć formularza
znajdującego się na naszej witrynie internetowej: New URL.

Szanowny Kliencie

W imieniu firmy Samsung Electronics Polska sp. z.o.o.
dziękujemy za kontakt. W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy
poinformować:

Widget jakim jest ipla.pl jest dodatkiem, który oferowany jest na dzień
dzisiejszy wyłącznie dla telewizorów z serii C i wyłącznie dla modeli z
2010 roku.

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania.

Z poważaniem
 

grzegorz_33_33

New member
To niech udzielą odpowiedzi na pytanie dlaczego olewają klientów, którzy zakupili nowoczesne podobno telewizory. Jak ktoś wydaje pieniądze na relatywne droższy od innych sprzęt, to ma nadzieję, że firma nie wypnie się na niego zaraz po zakupie... Długo przekonywałem się do firmy Samsung i chyba nie było warto...
G.
 

locutus23

New member
zrobiłem aktualizacje do T-CHU7DEUC-3002.1 widocznych zmian brak

co do braku widgetów to normalny chwyt marketingowy stare modele sprzedali

wiec mają to w dupie,teraz chodzi tylko sprzedaz nowych modeli
 

zibolz

New member
zrobiłem aktualizacje do T-CHU7DEUC-3002.1 widocznych zmian brak

co do braku widgetów to normalny chwyt marketingowy stare modele sprzedali

wiec mają to w dupie,teraz chodzi tylko sprzedaz nowych modeli



no to fajnie. Stać mnie na zmianę telewizora po dwóch latach, to nie znaczy że za rok też mam czuć się oszukany przez firmę Samsung. Mam nadzieję że tym razem dokonam trafniejszego wyboru.:idea:
 

janko28

New member
Priorytet hdmi

Witam!
Czy istnieje możliwość ustawienia priorytetu na HDMI. Na przykład, oglądam program "z anteny naziemnej", włączam dekoder satelitarny podłączony przez złącze HDMI i chcę, żeby tv automatycznie się przełączył na programy sat. Gdy włączam urządzenie podłączone przez euro tak się dzieje a przez hdmi, niestety nie. W niektórych tv, np Philipsach można w menu dokonać wyboru priorytetu złącza. Próbowałem w menu serwisowym (uruchamianym kombinacją przycisków na pilocie) i znalazłem tylko możliwość ustawienia hotelowego a w nim opcję, które złącze ma się pierwsze uruchamiać, ale tylko po włączeniu tv. Nie działa już później, po przełączeniu na programy z anteny.
Ponieważ mieszkam w zasięgu tv naziemnej cyfrowej, często przełączam obraz z anteny na obraz z dekodera i jest to dość denerwujące, gdy za każdym razem muszę szukać (poprzez przycisk source) hdmi.
Pozdrawiam
janko28
 

w_brat

New member
Miało być tak pięknie nowe widgety i inne bajery, a wyszło jak zwykle duże G...
Na koniec nowości zablokowano alternatywne oprogramowanie. nabity w butelkę to mało powiedziane. Wojtek
 

Krist10

New member
Napisy można dopasować za pomocą programu Subedit niestety ten program nie działa na Windows 7,może znacie jakiś inny prosty programik do przeróbki napisów.
 

Edward 1

New member
To samo oprogramowanie było w sierpniu i wrześniu tylko datę podmieniają. Nic nie wnosi do tych TV tylko blokuje dostęp do alternatywnego oprogramowania.
 

saimong

New member
Sposób na aktualizację: trzeba zmienić w ustawieniach kraj na np. Wielką Brytanię przez Plug & Play. Następnie wyłączany TV i po ponownym włączeniu i uruchomieniu internet@TV zacznie się instalacja widżetów z Yahoo. Przez taki zabieg wywalamy internet@TV PL. Później robimy to samo tylko w odwrotną stronę. Ustawiamy kraj na INNY i po restarcie TV zainstaluje się polski internet@TV. Jeżeli Samsung zechce udostępnić nowy internet@TV (taki jaki jest już na TV wersji C tj. internet@TV 2010) to zainstaluje się nam miedzy innymi aplikacje jakich nie ma obecnie na TV wersji B tj. DailyMotion, Facebook - dalej niedostępny mimo udostępnienia, Google Mapsoraz gry i inne.

Trzeba pamiętać, że po wykonaniu takiej czynności tracimy ustawienia programów w TV.

Więc na chwilę obecną jest to możliwe do zrobienia czy nie ? Bo jeżeli tak robię jak opisałeś to zawsze wgrywa widgety z kraju jaki ustawiłem a Polski niestety niema. Z góry dziękuję za odpowiedz.
 

saimong

New member
i jeszcze jedno po wgraniu aktualizacji przestało działać :cry: automatyczne dopasowanie obrazu. Teraz w zależności od kanału (polsat cyfrowy) po przełączeniu jes różnie , niektóre kanały 16:9 inne 4:3 może ktoś ma jakiś pomysł:niewiem:
 

Edward 1

New member
i jeszcze jedno po wgraniu aktualizacji przestało działać :cry: automatyczne dopasowanie obrazu. Teraz w zależności od kanału (polsat cyfrowy) po przełączeniu jes różnie , niektóre kanały 16:9 inne 4:3 może ktoś ma jakiś pomysł:niewiem:
To po co wgrywałeś nowy soft? Czy komuś zdarza się, że nie chce się uruchomić internet@TV po zainstalowaniu facebooka? Czasami uruchomi się za pierwszym razem a czasami trzeba kombinować.
 
Do góry