Rtv Euro Agd

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No niestety ale to widzisz to jest tak jak nie pomyśli się zanim czegoś się nie powie.. bo tak jak napisałem spokojnie mogę mu wyliczyć ile On musi pracować na taką myszkę za 150 zl.. i troszkę śmiechu by było w stosunku do tego co powiedział.. Do tego czy ta myszka za 300 zl jest aż tak dużo lepsza ??? Mam logitecha w pracy za 340 zl i jest ok ale do gier się nie nadaje pomimo że swoje kosztuje.. a ta się nadaje do gier, a właśnie instaluje battlefielda4 :)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jak moja żonka kupował mysz u nich, to - o dziwo -, nie dość, że rozpakowali, to jeszcze podłączyli do kompa, by można było się pobawić
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mojemu kumplowi też podłączyli - także to nie jedyny taki przypadek.. :) mi nawet powiem szczerze nie chciało się - ja wtedy byłem zmęczony więc nie miałem ochoty na sprawdzenie .. teraz wiem że trzeba sprawdzać nawet coś takiego jak myszki czy klawiatury.. klawiaturę kupiłem to już sprawdziłem :) ale w innym sklepie kupowałem. Na razie z jednej jak i z drugiej rzeczy jestem zadowolony, choć do NFS i tak inną klawiaturę używam, niby słabszą i nie podświetlaną ale bardziej jest czuła przy NFS..
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Moja połówka chciała coś damskiego (małego, płaskiego do torebki, itp.), koniecznie z trybem pointerera (prezentera), bo dużo też jeździ na różnego rodzaju konferencje, dlatego sprawdzenie tego przed zakupem zdecydowanie było sporym ułatwieniem (tym bardziej ,że pudełko było trochę pancerne), niż ewentualne zwroty, wymiany, użeranie się później z takimi procedurami, bo mimo iż byli mili i wszystko jak pisałem rozpakowali i podłączyli, to zaznaczyli, że nie ma zwrotów. Było to więc wygodniejsze niż zakup w internecie, a w przypadku zwrotu, odsyłanie na swój koszt czegoś co kosztuje 100 zł. Wybrała Lenovo Dual Mode i jest zadowolona.
 
Ostatnia edycja:

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
W zależności od klienta dalej "proponują" ubezpieczenie. Jedni , Ci nienaprawialni dalej mówią ,że ubezpieczenie jest obowiązkowe. Drudzy już poinstruowani,że to kłamstwo mówią ,że obowiązkowe nie jest ale bank moze odmówić udzielenie kredytu. Najgorsze jest to, że w przypadku rzekomej odmowy nie masz możliwości sprawdzenia czy bank rzeczywiście odmówił kredytu czy to tylko zła wola sprzedawcy i oszustwo w celu naciągnięcia na ubezpieczenie.
 

SosinStgŁdz

New member
Czy lepiej poprostu nie wdawać się z nimi w dyskusje,wziąć to ubezpieczenie i nazajutrz z niego zrezygnować? Wtedy normalnie przysyłają blankiety z kwotą bez tego dziadostwa?
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
O tym patencie też słyszałem. Przecież raz przyznanego kredytu nie odbiorą. Tylko trzeba dobrze przeczytać pkt umowy odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia ,żeby tam nie było jakiejś niemiłej niespodzianki.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Czy lepiej poprostu nie wdawać się z nimi w dyskusje,wziąć to ubezpieczenie i nazajutrz z niego zrezygnować? Wtedy normalnie przysyłają blankiety z kwotą bez tego dziadostwa?
Nie. Jak weźmiesz i na drugi dzień zrezygnujesz to musisz zapłacić za jeden pełny miesiąc ochrony. Lepiej trzymać się swojego zdania i powiedzieć im wprost że nie chcesz żadnego ubezpieczenia bo te nie jest obowiązkowe.
 

SosinStgŁdz

New member
Nie sprawdzaj bo jak wzialem do koszyka i doszedlem do sposobu płatności to opcji "raty internetowe" nie mozna było zaznaczyć i było info,ze z powodu(chyba-nie pamietam juz) że produkt będzie sprowadzany od prpducenta raty na stronie są niedostępne.
50UE6240
 

weeman

New member
Sprawdzałem ostatnio ten temat. W euro obecnie raty 0% ale tylko na 10 rat. Jeżeli wybierzesz na więcej to masz normalne oprocentowanie. Chwilowo ich siostrzana spółka oleole maja promocje do jutra raty 0% na 20 miesięcy. Media markt do 25 stycznia ma raty 0% na 30.
 
Do góry