Rtv Euro Agd

SosinStgŁdz

New member
Nie sprawdzaj bo jak wzialem do koszyka i doszedlem do sposobu płatności to opcji "raty internetowe" nie mozna było zaznaczyć i było info,ze z powodu(chyba-nie pamietam juz) że produkt będzie sprowadzany od prpducenta raty na stronie są niedostępne.
50UE6240

No jest na 20 rat. Więc skoro jest opcja to powinno działać. Może coś źlenklikasz

Myśle,że Ty raczej źle czytasz ze zrozumieniem :)
Sprawdzałem ostatnio ten temat. W euro obecnie raty 0% ale tylko na 10 rat. Jeżeli wybierzesz na więcej to masz normalne oprocentowanie. Chwilowo ich siostrzana spółka oleole maja promocje do jutra raty 0% na 20 miesięcy. Media markt do 25 stycznia ma raty 0% na 30.

To dlatego jest napisane 20/30/40/50rat 0%?
Jak to sprawdziłeś?
 
Ostatnia edycja:

weeman

New member
Widzę, jest. Hmmm jeszcze w czwartek byłem w sklepie i dopytywałem. Taka informacje otrzymałem od sprzedawcy.... sorry za zamieszanie
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Trochę już w Euro brałem i biorę na raty i to nie 10 tylko na tyle ile chcę. Raz tylko chciałem 24 raty, ale niby bank zaproponował 20. Nigdy nie udało im się wcisnąć mi ubezpieczenia, choć oczywiście znane zagrywki i zdania były.
Jedynie z 15 lat temu musiałem do 30 dni odesłać pisemną rezygnację. Oczywiście niby omyłkowo naliczyli go dalej w następnym okresie rozliczeniowym, ale odesłałem pismo, że sprawę zgłosiłem do odpowiednich organów i oczywiście nagle zwrócono mi koszty przy kolejnym okresie.
Trzeba być twardym i pomimo fochów pań przy biurku z 5 razy trzeba stanowczo im dać do zrozumienia, że NIE i niech wysyła ten wiosek do banku, bo i tak decyzja będzie pozytywna i nie masz czasu na takie zagrywki.
Bądźcie stanowczy, osoba przy biurku musi wiedzieć, że nie rozmawia z łosiem. Nie będzie miała nic do gadania. Ten proceder wciskania ubezpieczeń, dodatkowych pakietów gwarancyjnych trwa już lata. O ile na początku mało osób wiedziało na czym to polega, to teraz wręcz dziwię się, że jeszcze jest tyle osób, które się na to nabierają...
A jak nie w tym punkcie, to w następnym się uda.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Dodam, że prowizja dla sprzedającego takie ubezpieczenie wynosi ok 90%. Tak, to nie pomyłka. Słownie: dziewięćdziesiąt.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
na dzień dzisiejszy mam 4 rzecz na raty i nigdy nie miałem żadnych problemów. Przy dwóch rzeczach było info że nie ma na sklepie stacjonarnym a dostawa za 29 dni! Więc też od producenta musieli wziąć. Więc nie ja źle czytam, tylko ty nie umiesz kupić :bober:
 

Ronin66

New member
Byłem miesiąc temu z kolegą który chciał kupić telewizor i mam mieszane uczucia. Kolega chciał zakupić TV na raty i po podejściu po pracownika stojącego przy ścianie wystawowej usłyszał, że tego dnia nie ma już szans i ma przyjechać jutro. A wystarczyło podejść do innej osoby która już nie miała problemu ze sprzedażą.

Nie mam pojęcia o co chodziło, pewnie jakaś rotacja zadań sprzedaż-pomoc i prowizje od tego.
 

sląska22

New member
Kupiłem tam TV akurat było najtaniej trochę średnio ogarniecie Panowi zapytali czy chce sprawdzić telewizor pod wzgledem bad pixeli zgodziłem sie nikt nie powiedział że jest to za opłatą :/ 50 zł za program który jest w necie 10 minut roboty
 

Jaworeczka

New member
Ja mam z nimi niezłe doświadczenia - kiedyś kupowałam antenę pokojową. Jak okazało się, że nie łapie wszystkich multipleksów w środku miasta, to bez problemu wymienili na inny model.

Innym razem kupiłam kabel HDMI, który popsuł się po trochę ponad roku (2 lata gwarancji). Oddali pieniądze od ręki, nawet bez odsyłania do producenta.
 

irroo

Klub HDTV.com.pl
VIP
Od kilku miesięcy obserwuję interesujący mnie produkt i nie zauważyłem żadnych ruchów ze strony sklepu, które opisujesz.
 

makus3

Member
dla mnie ten sklep porazka ze wzgledu na kosmiczne ceny np przymierzam sie do zakupu tv samsung ue65mu7002 ktory kosztuje na ceneo we wszystkich sklepach 7599 zl a RTV EURO AGD chce caly czas za niego 11 499 haha 4 tys wiecej i ceny caly czas takie kosmiczne galaxy s8 telefon to samo wszedzie 2600-2700 a w RTV EURO AGD 3500 i cena taka bedzie caly czas porazka ten sklep niech ludzie co ida patrza tam na produkty zerkna na ceny w sieci ich za ile mozna taniej kupic porazka jednym slowem
 
Do góry