Roznice miedzy 6090 i 6090H

ArtS007

New member
Bez reklam
jaroslawp napisał:
Cytuję fragment opisu z aukcji:
...
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]Możliwość jednoczesnego nagrywania 4 kanałów SD lub HD i oglądania piątego[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]HDTV - zapis na dysku 160 GB [/FONT]
Po pierwsze musiałby to być naprawdę cienki dysk. Po drugie telewizor musiałby posiadać 5 niezależnych tunerów.

ArtS :)
 

jtd

New member
Bez reklam
To sie zwie chamski marketing, ktos wejdzie w ta oferte na allegro, przeczyta ze ma dysk 160gb i pomysli sobie "ale super tv zaraz go biore.." kupuje i potem sie okazuje ze nie ma dysku. Wiec dzwoni do wegatv i sie pytam gdzie ten dysk, a oni ze tak im podal producent w specyfikacji i nic na to nie moga poradzic. ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
HDTV - zapis na dysku 160 GB niekoniecznie oznacza, że ten dysk w ogóle jest.
Choć jest to oczywiście mylące.

Pozdrawiam,
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
@Masta_J watek o tym niby mowi ale nie do konca bo spor jest o HDD (ktorego chyba nie ma), ktos wspomnial o tunerze DVB-S2 i dlna wiec jak ktos ma model z literka H to prosze o konkretne info co tam jest innego i czy warto doplacac
pozdrawiam
 

zuzanna

New member
Ja też mam 5090H z polskiej dystrybucji i z 2 letnią gwarancją DSV i nie mam polskiego menu.
Ale prawdopodobnie związane to jest z tym, że pojawiła sie nowa wersja oprogramowania do tego modelu datowana na september 08 o numerze 0903-0401, która była już u mnie zainstalowana (dla tych co mają starszą wersję, można sobie ściągnąć i wgrać tą najnowszą. Do pobrania ze strony pioneer.pl).

I rzeczywiście, w tej najnowszej wersji oprogramowania polska wersja menu została usunięta.
Oto cytat z pliku UpdateNotice:
...
(2) Revisions to the graphical user interface terminology
• Improvements in the German language terminology
Polish language removed

...
 
Ostatnia edycja:
Do góry