Różnica między oled818 a oled808

Mój 65OLED718 dotarł. Ma wszystko lepsze niż 706-707 z wyjątkiem dźwięku. Wyjęli subwoofer. Jakość obrazu jest niesamowita. Ostry, szczegółowy, widać drobne szczegóły lepiej niż na 706. Menu jest piękne, działa w rozdzielczości 4k. Telewizor jest szybki, na równi z 706 i 707.

Jeśli mówimy o jakości obrazu, moją uwagę zwróciły 2 ulepszenia:
1. Odwzorowanie kolorów. Wydaje się, że panel oled 718 wyświetla więcej kolorów. W porównaniu do 706 odwzorowanie kolorów jest bardziej "wyblakłe". Chociaż, gdybym nie miał w rękach 718, ale 706 ma również doskonałe odwzorowanie kolorów
2. Kolor czarny. Model 706 cierpiał z powodu posteryzacji podczas wyświetlania czarnych scen, zwłaszcza na słabej jakości wideo. Nie zauważyłem tego w modelu 718.
3. Gradacja kolorów. 718 ma znacznie czystsze przejścia kolorów!
4. Ostrość i dopracowanie. 718 jest lepszy. Obraz jest bardziej "głęboki", więcej efektu 3D

Przepraszam za mój "polski język". Piszę przez translator.

Polecam 718 każdemu.
 

vonjur

New member
W Android TV można podłączyć pojedyncze karty NIC 1gb do portu USB. Kup jeden i używaj go
No kupiłem, różnica jest nie do opisania,
9305ECEE-52EA-4AB3-ABD8-43F352706C4A_1_201_a.jpg
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
No kupiłem, różnica jest nie do opisania, View attachment 24518
Ale w praktyce nic Ci to nie daje. Jakbyś nie kombinował, nie znam zastosowania dla tego TV, które by potrzebowało więcej, jak 30 ... może w nietypowych skrajnych wypadkach max 50 Mbps. Każdy bit więcej zupełnie nic nie wnosi. Nawet, jakbyś miał na NASIe plik o większym strumieniu, to z kolei procek w TV się nim najprawdopodobniej udławi. Z tego też powodu nie ma żadnego parcia na sieciówki ponad 100 Mbps. W telewizorach oczywiście.
 

vonjur

New member
Ale w praktyce nic Ci to nie daje. Jakbyś nie kombinował, nie znam zastosowania dla tego TV, które by potrzebowało więcej, jak 30 ... może w nietypowych skrajnych wypadkach max 50 Mbps. Każdy bit więcej zupełnie nic nie wnosi. Nawet, jakbyś miał na NASIe plik o większym strumieniu, to z kolei procek w TV się nim najprawdopodobniej udławi. Z tego też powodu nie ma żadnego parcia na sieciówki ponad 100 Mbps. W telewizorach oczywiście.
W pratyce duże pliki 4K z NAS przestały zacinać, przewijanie działa błyskawicznie
 
Do góry