Różnica między oled818 a oled808

irift

Member
A jaka musi być formą zakupu żeby było można zwrócić w ciągu 2 tygodni?
Ja kupowałem przez internet z ME gdzie później już w sklepie zwróciłem 4 philipsy bez problemu. Słyszałem że jak się u nich kupi w sklepie też można oddać, nie wiem jak w innych sieciowkach typu MM czy euro. Najlepiej zapytać tam gdzie będziesz kupował, jak nie to przez internet i wtedy zwracasz.
 

silent22

Member
"oraz awaryjność, mam brak zaufania do marki"

Interesujące pytanie: czy masz jakieś informacje na temat wskaźnika wadliwości? )))) Dokładnie jaki procent? Jakieś fakty?
Mam dwóch znajomych w tym jednego szwagra i obydwoje mieli philipsy co prawda nie oledy, i w jednym matryca nie była szczelna i dostał się kurz wyglądało to tragicznie , a drugiemu po 3 latach padła elektronika. Stąd moje obawy.

Co do ustawień samego tv. Jeżeli chodzi o HDR i konsole jest bajka. Natomiast viaplay mecze to jest dramat. Jakbym strimy z przed 10 lat oglądał pikseloza. UPC w miarę . Nie wiem jak ustawić tv tak żeby słabszej jakości sygnał wyglądał lepiej. I może ktoś wie jak zrobić żeby pilotem od tv można było sterować horizonem od UPC, bo w LG to działało. Konsola i i amplituner włączają sie razem z pilota.
 
У меня есть два друга, в том числе один зять, и у них обоих были Philips, но не OLED, и у одного матрица была не герметична и попадала пыль, это выглядело трагично, а у другого электроника вышла из строя через 3 годы. Отсюда мои опасения.

Что касается самих настроек ТВ. Что касается HDR и консолей, то это сказка. Однако матчи viaplay — это драма. Будто смотрю стримы 10-летней давности в пикселях. СКП, насколько это возможно. Я не знаю, как настроить телевизор, чтобы сигнал более низкого качества выглядел лучше. А может быть кто-то знает, как сделать возможным управление Горизонтом UPC с пульта от телевизора, ведь в LG это работало. Приставка и ресивер включаются вместе с пультом.
Niestety zadałem pytanie inaczej i odpowiedź o znajomych jest nieco inna niż to, o co pytałem. To co napisałeś dotyczy wielu tv wszystkich marek i mogą być takie przypadki. Ja na przykład nie mogę powiedzieć, że samsung robi złe telewizory, jeśli płyta główna telewizora mojej siostry zepsuła się po 3 miesiącach. To NIE jest to samo, co stwierdzenie, że wszystkie Samsungi są takie.
 

silent22

Member
Mam jeszcze jeden problem z tym tv, mam podłączone kino domowe pod hdmi2 i earc, i na aplikacji skyshowtime nie mam dźwięku przestrzennego, na netflixie, amazonie wszystko działa jak trzeba. Ktoś wie czy da się to jakoś naprawić.
 

silent22

Member
Jeśli 2 aplikacje działają poprawnie, ale jedna nie, dlaczego problem występuje po stronie telewizora?
Pewnie jest po stronie aplikacji, tylko trochę się dziwie bo to android, więc chyba jedna z popularniejszych platform, Może inaczej, ktoś kto ma tv z androidem i kino domowe może sprawdzić jak jest u niego?
 
Do góry