PV70 czy PV700?

Sansei6

Member
Bez reklam
thinkrun Jak rozumiem lepiej niż przy 32 calach? Czyli co, mniej zakłóceń, czy mniej widoczne? A może to zasługa serii 700?!
 

thinkrun

New member
Obok siebie nie stały więc nie porównasz idealnie. Dla mnie przy DVD, dobrych i przeciętnych kanałach UPC wielkość rekompensuje ewentualne pogorszenie jakości. Tak czy inaczej jestem bardzo zadowolony i dla mnie jest lepiej. I to chyba najważniejsze. W 37 po jakimś czasie uznałem, że za mały, w 42 nie mam tego efektu jak na razie ;)
Pozdrawiam, thinkrun.
 

Jarzeb

New member
kurcze
juz zdecydowałem sie na pv 700 ale ceny ;-((
Najmniej znalazlem 4400pln - to całe 700pln wiecej prawie tylko za gniazda z przodu (w stosunku do pv70)

pzdr
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Hehe, myślę, ze w zależności od użytkowania, ale myślę że nie dla jednego takie gniazda z przodu – łatwiej dostępne też są bardzo ważne;) no i te sprawy wspomniane przez kolegów, ja wiem czy ta „dopłata” to tak wiele?!
 

thinkrun

New member
Witam,
na forum pewnie wszystko już jest, jak ktoś lubi jescze więcej polecam avforums.co.uk,
różnica w cenie duża, hmm, 600 od 60 była droższa o jakieś 2000 złotych :)
a główna różnica to genialny dźwięk (właczając małego suba), powłoka antyodblaskowa i trochę bajerów (np. PIP), a poza tym ładniejsza jest 700,
no i ostatnie małe a ważne, obecna 70 nie ma wyjścia na słuchawki
pozdrawiam
thinkrun
 

smalec

New member
ceny PV700 poszły troszke do góry :(. A ja za tydzien chce sobie wlasnie ta plazme zamówic. ze 3 tyg temu były po 3999zł w Euro AGD, teraz sa po 5500zł. Nie wiadomo co robic - czekac jeszcze czy kupowac zanim jeszcze bardziej zdrozeja. Na dzien dzisiejszy znalazlem sklep w moim miescie gdzie maja PV700 za 4600zł (w zeszlym tyg. mieli za 4460zł).

Moze ktos wie gdzie taniej? :)
 
Nie czekaj, tylko kupuj, ja dałem ok.4559zł i to był najniższy spadek ceny, nie mówiąc o Euro AGD, ale jakoś nie chciało mi się wierzyć tej f-mie i cenie, bo 3999zł jakoś brzmiało nieufnie skoro na wszystkich stronach był powyżej 4500zł w górę, więc dałem sobie spokój i kupiłem u profesjonalistów w RTVMedia. Teraz widzę, że stoi po 4599zł także niewiele więcej zdrożał raptem 50zł ale wiem na pewno że ceny będą szły w górę .
http://www.rtvmedia.pl/produkt-Panasonic_TH_42PV700-Panasonic TH-42PV700,78.html

Pisałem również w innym temacie, że ceny im bliżej świąt to skaczą do góry
 

toni73

New member
Zakupy do 9000 zł

F_R_A_N_E_K napisał:
Nie czekaj, tylko kupuj, ja dałem ok.4559zł i to był najniższy spadek ceny, nie mówiąc o Euro AGD, ale jakoś nie chciało mi się wierzyć tej f-mie i cenie, bo 3999zł jakoś brzmiało nieufnie skoro na wszystkich stronach był powyżej 4500zł w górę, więc dałem sobie spokój i kupiłem u profesjonalistów w RTVMedia. Teraz widzę, że stoi po 4599zł także niewiele więcej zdrożał raptem 50zł ale wiem na pewno że ceny będą szły w górę .
http://www.rtvmedia.pl/produkt-Panasonic_TH_42PV700-Panasonic TH-42PV700,78.html

Pisałem również w innym temacie, że ceny im bliżej świąt to skaczą do góry

Witam

A jaką plazmę polecicie do 9000 zł? Panasoni 50Py700?

Pozdrawiam

toni73
 

pp56825

New member
panowie czekam na wasze testy z niecierpliwoscia, nadal wacham sie miedzy tanszym samsungiem 42q91 a pv700. troche na poczatku sie zrazilem do panasow, a samsung poza kiepskim dzwiekiem i troche fioletowa poswiata zbieral niezle opinie, ale po wypowiedzi kikiego ze w nowo produkowanych modelach stare problemow znikly jestem nawet gotow dac pare stowek wiecej na pv700.
A wiec czekam , czekam i jeszcze raz czekam. :rolleyes:
 

pp56825

New member
i jeszcze jedno pytanko, czy panas 700 bedzie wspolpracowal z dvd pioniera dv400 ? [ gdzie indziej to sie nazywa CEC ] czyli sterowanie innymi urzadzeniami za pomoca pilota TV. Podobno samsung sobie radzi.
 
Do góry