PV70 czy PV700?

derian

New member
Arek napisał:
a wiesz ile zarabiają? cena 3999 jakby nie było to ponad 30% taniej niż cena sugerowana ....

ktoś wie jakie są marże ?

Pewny nie jestem i jesli się mylę to z góry przepraszam. Ale jakoś w roku 2001 kupowałem swojego wysłuzonego sonego 29FS60, który kosztował na owe czasy ok 6400. Przez przypadek udało mi się dojrzeć notatki, z których wyliczali mi rabat. I chyba była tam jakaś cyfra ok 2tys. z hakiem. Z innych źródeł dowiedziałem się, że w przypadku tv z kineskopem ich cena to przede wszystkim cena kineskopu, bo sama elektronika to juz grosze.
 

krukens

New member
mario.79 napisał:
Nie wie może ktoś gdzie można kupić 37PV70 P (oczywiście w normalnej cenie czyli ok 3400) ? Gdzie nie dzwonię nie pisze to nie ma (sprawdzałem w Warszawie i okolicach). I na Allegro i w necie. Są tylko w sklepach ale drogie. Dziękuję za pomoc.

Patrzyles agito.pl? Ja tam kupowalem ostatnio za bodajze 3290. Zamawialem w poniedzialek, w piatek goscilem pana z UPS, wszystko dziala jak ta lala. :mrgreen:
 

Robi30

New member
Panas PV70P coś tyka

W Panasoncu plazma 37" PV70P którego mam od paru dni coś tyka z tyłu co 10 - 15 minut, jakby coś strzelało. Miał ktoś już coś takiego z własnym sprzętem? mam złożyć reklamację? czy czekać aż się dotrze i może przestanie tykać.
 

Dru

Moderator
to słynne cykanie PV70 :). U mnie po pewnym czasie użytkowania cyka znacznie ciszej i rzadziej. Także trzeba uzbroić się w cierpliwość :rolleyes:
 

zibiwaw

New member
Dru napisał:
to słynne cykanie PV70 :). U mnie po pewnym czasie użytkowania cyka znacznie ciszej i rzadziej. Także trzeba uzbroić się w cierpliwość :rolleyes:

Wychodzi na to,że te plazmy mają różne dolegliwości i decydując sie na zakup należy sie spodziewać różnych niespodzianek... czy warto?:)
 
Ostatnia edycja:

Skibus

New member
LCD tez ma swoje wady. Czy warto ? Ja nie mam żadnych problemów, nic nie cyka, obraz świetny ( LCD się nie umywa, sprawdzone u mnie bezpośrednio )
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zibiwaw - ale ile kasy przeznaczasz na zakup i jakie masz potrzeby ?
Lada dzień na rynku pojawią się też najnowsze modele Hitachi - które w swojej klasie wygrywają porównania w Japonii i w Niemczech.
 

zibiwaw

New member
kiki napisał:
zibiwaw - ale ile kasy przeznaczasz na zakup i jakie masz potrzeby ?
Lada dzień na rynku pojawią się też najnowsze modele Hitachi - które w swojej klasie wygrywają porównania w Japonii i w Niemczech.

Korzystam z tv kablowej oraz dvd ,odległość od ekranu około 3 m, nasłonecznienie nie ma wpływu są rolety.Dvd częściej dlatego myślałem o plazmie.Kasy nie więcej niż 4,5tyś.
 

derian

New member
zibiwaw napisał:
Wychodzi na to,że te plazmy mają różne dolegliwości i decydując sie na zakup należy sie spodziewać różnych niespodzianek... czy warto?:)

No to chyba mam więcej szczęścia, bo u mnie nic nie tyka ;) A wady maja chyba wszystkie urządzenia. Pół biedy, jeśli mieszczą się w granicach tolerancji. Naszej tolerancji. Chyba trzeba nauczyć się z tym żyć i ich nie dostrzegać. Albo szukać wyjątkowego egzemplarza.
 

zibiwaw

New member
derian napisał:
No to chyba mam więcej szczęścia, bo u mnie nic nie tyka ;) A wady maja chyba wszystkie urządzenia. .

Jeżeli chcemy wyszukać wady to znajdziemy je w każdym urzadzeniu, zawsze się można do czegoś przyczepić ale nie o to chodzi.Ważne ,żeby spełniał nasze oczekiwania w końcu decydujemy się wyłozyć niemałą kasę.
Szczerze powiem ,że coraz bardziej skłaniam sie do zakupu plazmy Panasonica, jeszcze tylko porównanie z innymi modelami .:)
 

nemrod_66

New member
Jak określić dotychczasowy czas świecenia 42 PV 700. Czy możliwe to jest z dostępnych funkcji telewizora, czy też jest to do wykonania wyłącznie w serwisie.
Z góry dziekuję
Piotr
 
Do góry