Ps4

Ogr

New member
Bez reklam
u mnie podobnie, podczas rozgrywki w killzona na ps 4 konsola pracuje glosniej - wentylatory wchodza na wyzszy poziom, ps 3 fat działa ciszej

Czyli tylko ja mam oryginalne PS4 YEACH !!! Droso ty stary morderco z KZ twoja konsola pewnie nie wyłączyła się od dnia zakupu :razz: Jak to wygląda w BF4 gdzie oprawa i rozgrywka online jest również wymagająca ?
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie pocieszacie mnie. NA FATce dostaję szału :evil: Myślałem, że w wersji slim czy obecnie PS4 już nie ma tego problemu. Chyba musze się wybrać po wieczor na MM i posłuchać jak się mają wentylatory po całodnioewej sieczce przez dzieciaków ;)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
tylko Ty masz Ogrze oryginalne ps 4 yaea!!! reszta ma chinskie podrobione, fakt - glosniejsze (moze cos w tym jest, he he) W BF 4 gram okazjonalnie, gra multi raczej nie dla mnie niestety, inny rozgrywka niz w kz 2 w ktorej spedzilem pare tys. godzin :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
tylko Ty masz Ogrze oryginalne ps 4 yaea!!! reszta ma chinskie podrobione, fakt - glosniejsze (moze cos w tym jest, he he) W BF 4 gram okazjonalnie, gra multi raczej nie dla mnie niestety, inny rozgrywka niz w kz 2 w ktorej spedzilem pare tys. godzin :)

Chodzi mi o prace konsoli podczas BF4 ? Jeżeli podczas gry w KZ w większości konsol wentylacja wchodzi na wyższy poziom to w BF4 który podobno wymaga najwięcej mocy ...???
 

arsenal

Moderator
VIP
Moja konsole jest Made in China i cisza jak makiem zasiał. Inna sprawa, że gry u mnie śmigają w DTS 7.1 i nie bardzo przejmuję się szumem wiatraczków :)
No i ten IMAX na mnie wrażenia nie robi. Pograli pół godziny na wielgaśnym ekranie i tyle. Lepiej mieć farta i grać na wielkim codziennie. Chociaż chciałoby się więcej niż te marne 100 cali :grin:
7v24.jpg
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Że what?
Na cyfrowym IMAXie w Łodzi był?

Pozdrawiam,

What ? czego można spodziewać się po projektorze z 2009 roku ;) Będzie w takim kinie to zrozumie ;) Projektor kinematograficzny o rozdzielczości 4K i wysokiej jasności w Klubie Filmowym. | Centrum Kultury w Gdyni Tu pewnie wpadł bym w zachwyt grając na PS4 .Jestem dwa razy do roku w Gdyni może zrobię włam z PS4
http://www.sony.pl/pro/lang/pl/pl/product/4kdigitalcinemadigitalcinemaprojectors/srx-r220/
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
No ja też, a tu granie na 1200 cali nie pasuje ludziom.
Jeśli ktoś jeszcze nie był i nie widział to jestem w stanie zrozumieć...

Pozdrawiam,
 

Ogr

New member
Bez reklam
No ja też, a tu granie na 1200 cali nie pasuje ludziom.
Jeśli ktoś jeszcze nie był i nie widział to jestem w stanie zrozumieć...

Pozdrawiam,

Byłem nie raz w Katowicach ;) Jak pisałem wcześniej mnie jara jakość nie wielkość .Jak ktoś nie widział seansu w kinie 4k jestem w stanie zrozumieć ;)
 
Ostatnia edycja:

chomik05

New member
wydaje mi się że do gier optymalny ekran to 55'' / 65'',
dlatego z czasem planuje wymianę swojego 46'' :)

jak ceny spadną na 55'' Ultra Hd
a jak bym zmienił salon na większy to 65'' ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
What ? czego można spodziewać się po projektorze z 2009 roku :wink: Będzie w takim kinie to zrozumie :wink: Projektor kinematograficzny o rozdzielczości 4K i wysokiej jasności w Klubie Filmowym. | Centrum Kultury w Gdyni Tu pewnie wpadł bym w zachwyt grając na PS4 .Jestem dwa razy do roku w Gdyni może zrobię włam z PS4
SRX-R220 (SRXR220) : Omówienie produktu : Poland : Sony Professional
A czego można się spodziewać po KURO nie wiem nawet, z którego roku ale na pewno wcześniejszego? Otóż można spodziewać się bardzo wiele, nawet dzisiejsze perełki odstają.
Jeśli będą gry w 4K to i owszem, byłoby się czym podniecać a tak masz zaledwie 1080p na PS4 i to wszystko...

podobnie na takim dużym ekranie gry wygladaly jak kupa xd
Totalna bzdura, wystarczyło zobaczyć Matrixa już 1999 roku na ekranie 18 na 24 metry żeby wiedzieć, że bajki opowiadasz.
Do tego w Łodzi mamy cyfrę (Katowice i reszta 3 IMAXów to analog) a wszystko zależy od odległości od ekranu, która w IMAXie jest przecież całkiem spora.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:
Do góry