Ps4

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig - gdziekupiles ten stojak na piloty ? Chce taki sam :)

W RTVagd ;)
Co ciekawe, szukalem w zagranicznych sklepach i wlasnie ten wpadl mi w oko na angielskim ebayu, chcialem juz sciagac, ale wchodze przypadkiem do naszego RTVagd, a tam te same do wyboru do koloru ;) Dlugo sie nie zastanawialem.

armanig pewnie niebieski i srebny pad to dla gosci ;) szkoda ze pada z ps4 da sie tylko podłączyć po kablu do ps3 ;( pewnie kupił bym niebieskiego ;)
.

Goscie to zazwyczaj "Pecetowcy" oni nie potrafia delikatnie smyrnąc galeczką, tylko strzelaja tymi galkami jak z procy, strasznie mnie to irytuje, w koncu pad to jak szczoteczka do zebow, kazdy powinien miec swoja :)
 
Ostatnia edycja:

kochin

New member
Tez sie podziele wrazeniami po weekendzie. Zakupiony BF4 Fifa 14 i PS+ na rok.

Zabawa w sieci w BF4 jest obledna. Sporo slyszalem o problemach tej gry w sieci ale nic nie zauwazylem, dostalem dokladnie to czego oczekiwalem. To samo w Fifie 14. Roznica miedzy wersja na poprzednia generacja konsol jest naprawde duza i nie tylko w grafice. Po 2 dniach grania odpalilem wersje na xbox360 i juz chyba nie wroce do tej konsoli :) Dopiero wtedy tak naprawde zauwazylem roznice.

Konsole kupilem w eurortvagd za 1900 wiec jakos duzo nie przeplacilem. Gry tez mozna wyrwac taniej. Nowa fifa za 190 zl na allegro i wersja deluxe BF4 z ps3 w sumie chula mi na ps4 tez za 190 zl.

Jak dla mnie to przez najblizszy rok nic nie musi wychodzic na p4.

Co do wad to juz zauwazylem ze galki pada srasznie sie scieraja. Po dwoch dniach lewa juz sie troche starla. Za miesiac pewnie bedzie lysa...
Dasboard ps4 tez nie umywa sie do tego z xboxa, tam wszystko wygladalo ladniej i szybciej chodzilo. Na PS Store czekam czasami nawet 20 sekund....

Ostatnia wada to gry z ps+. Niestety wszystkie slabe, nic mnie nie zainteresowalo. W styczniu Dont Starve tez szalu nie zrobi. Mam nadzieje ze w lutym Drive Club bedzie ciekawy....

Dem tez moglo by byc wiecej.

Ostatnia sprawe. Ktos wie jak skorzystac z opcji testowania pelnych wersji gier z ps store przez 1h? Nie widzialem tej opcji przyz zadnej z gier. Ktos wie jak to wlaczyc? Mam PS+...
 
Ostatnia edycja:

xeo151

New member
Bez reklam
Popieram Przemo77. Nie wiem jak wy ale ja wyłącznie kupuje konsole by pograć w exclusivy których na innych platformach nie uświadczę. Granie w gry dostępne na PC mija się dla mnie z celem bo na PC gra mi się zdecydowanie lepiej.

Ktos wie jak skorzystac z opcji testowania pelnych wersji gier z ps store przez 1h?

Tak samo jak na PS3 gra musi udostępniać taką opcję.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No widzisz, a mi sie gra zdecydowanie lepiej na konsoli. Wole grac w gry jezdzone na PS/Xb jak na PC. To samo tyczy sie gier sportowych, Fifa,SSX,NBA ,Boks itp. Nie jestem wyznawca zadnej platformy, jestem graczem. Moge grac na konsoli, moge tez grac na PC, ale nie wyobrazam sobie grania w GTA na PC i klawiaturze, a wiem ze wlasnie tak sporo osob gra.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Dzis zawital do sklepu US: Pinball Arcade (PS4)
Pinball Arcade na PS4! | PS4 Site Polska - PlayStation 4 gry, newsy, recenzje, poradniki, dane techniczne, forum
Na IGN 9/10
Swoja droga, mam tez dodatkowe konto na US, pobralem tam NBA od EA, wszystko ok, natomiast dema nie mozna odpalic. Wyglada to na blokade regionalna, u was jest podobnie, czy tez chwilowe zawirowania w sieci?

Musisz ustawić konto USA jako główne !;) Nie ma blokady na gry !!! Dlatego zakończył sie proceder hadlu slotami na allegro ;) Opcja AKTYWUJ JAKO PODSTAWOWE PS4
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Problem natury "technicznej", udalo sie uruchomic demo NBA dopiero po 3,4 kliknieciu, inne chodzily bez problemu, ale nie ma co plakac, demo NBA od EA przy NBA 4K13 to faktycznie zart.
Nie specjalnie tez podoba mi sie nowy dashboard PS4, owszem ma ciekawe funkcje, czesto przelaczam sie pomiedzy PS3 i PS4 i zdecydowanie wole ten od PS3. Ubolewam tez (glownie) nad tapeta, a raczej nad jej brakiem. Nie ma nic przyjemniejszego jak widok pieknej grafiki 1080p na duzym ekranie tv.
Za kazdym razem po odpaleniu PS3 taki widok cieszy oko, w PS4 za to mam na srodku wielkie kwadraty i bezplciowe tlo.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Problem natury "technicznej", udalo sie uruchomic demo NBA dopiero po 3,4 kliknieciu, inne chodzily bez problemu, ale nie ma co plakac, demo NBA od EA przy NBA 4K13 to faktycznie zart.
Nie specjalnie tez podoba mi sie nowy dashboard PS4, owszem ma ciekawe funkcje, czesto przelaczam sie pomiedzy PS3 i PS4 i zdecydowanie wole ten od PS3. Ubolewam tez (glownie) nad tapeta, a raczej nad jej brakiem. Nie ma nic przyjemniejszego jak widok pieknej grafiki 1080p na duzym ekranie tv.
Za kazdym razem po odpaleniu PS3 taki widok cieszy oko, w PS4 za to mam na srodku wielkie kwadraty i bezplciowe tlo.

Mam nadzieję że wszystkie braki uzupełnią .PS3 również posiadam od premiery i pamiętam że brakowało wielu funkcji które dodano z czasem ;) Mi brakuje zmiany kolorystyki tła oraz wyjścia sygnału audio tylko do amplitunera bez ściszania tv .Mam nadzieję że dodadzą opcje wyłączenia podświetlenia pada co spowoduję oszczędność energii . Biorąc pod uwagę różnicę pracy systemów to zdecydowanie wolę ten z PS4 .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie chodzi, PS4 lezy i kwiczy w tym wzgledzie. "Pracuja" ponoc nad tym, aczkolwiek dochodzily sygnaly ze Sony nie chce tych funkcji, chca za to promowac zakupy u nich, a multimedialnosc w tym im nie pomoze.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Panowie przypomnijcie sobie co zawierał w sobie firmware 1.0 do PS3 Fat dawno temu a co zawiera teraz najnowszy 4.53 czy który bo już przestałem jakiś czas temu panować nad tymi numerami :)
Wszystko przed nami.

Pozdrawiam,
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawda, aczkolwiek mogliby sie bardziej postarac, lub przyjamniej pospieszyc. PS4 to obecnie golas, doslownie, a czasy juz nie te.
W koncu, konsola powinna dostarczac rozrywki, gier za wiele nie ma, dem tez, to przynajmniej dali by sie czyms pobawic w menu ;)
 

Przemo86

New member
Jeżeli media serwer nie będzie działa, to będzie to strzał w stopę. I tak miałem nadzieję na odpalanie mkv z pena, czy dysku w NTFS. Dla mnie to by było coś i mógłbym powiedzieć WOW next gen ;)
 

CRIS1988

New member
Pion odwrócony

Witam,
ja również zastanawiałem się nad sprawą odwróconej konsoli w pionie, ponieważ tak własnie mi pasuje w otoczeniu :) Napisałem więc do sony i oto co odpisali :

" Dziękujemy za kontakt z Centrum Obsługi Klienta PlayStation.

Nie ma przeciwskazań do ustawienia konsoli PlayStation 4 w pionie na jej bocznej krawędzi.
Natomiast krawędź tylnia, z otworami wentylacyjnymi, powinna pozostać odkryta.

Pozdrawiam,
Julia Dąbro......"
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli dalej nic nie wiemy. To ze mozna stawiac w pionie, to logiczne. W koncu Sony sprzedaje podstawki, pytanie czy mozemy stawiac na drugim boku, a odpowiedz nie jest do konca jasna, przeciez otwory wentylacyjne sa z jednej strony (tej ktora jest dopuszczona do stawiania w pionie), jak i drugiej strony.
Moze chodzi o to, zeby ten tunel nie byl zasloniety w tej szczelinie?
Jak to interpretujesz?
 
Do góry