Ps4

maxan

New member
Bez reklam
Dzis chcialem kupic 1 egzemplarz dzisiaj dotarl do pobliskiego mediaexpert - 1999zl -konsola + killzone shadow fall no ale z budżetem slabo i odpuscilem ...jutro pewno juz nie bedzie
pogrqalbym w battlefield'a 4 :) i nie potrzebne mi inne gry przez nastepne 6miesiecy :p
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie czyta. DLNA tez nie ma. Golas jednym slowem. To sie zmieni, ale czy nie mogli o tym wszystkim pomyslec przed premiera? To juz nie sa czasy poczatkow PS3.
To raczej jest kpina. Rozumiem, ze trzeba zdążyć przed konkurencja, ale wg mnie wypuszczając nowy sprzęt soft powinien mieć co najmniej te wszystkie opcje z ostatniego oprogramowania poprzedniego modelu, plus nowe funkcje oraz poprawione błędy. Cofanie się?
Rozumiem rezygnacje z niepotrzebnych, nieużywanych gniazd, ale DLNA, USB, to z deczka nie poważne. Na pewno to poprawią, ale dlaczego nie mgli zrobić tego przed premiera?

Inna sprawa, ze kiedy kupowałem kilka lat temu PS3, to głownie ze względu na BD, multimedia, i przy okazji gier. Dziś wszystkie funkcje multimedialne ma każdy telewizor, dekoder, odtwarzacz. Zastanawiam się ile razy korzystałem z tych funkcji przez te lata - bardzo mało. Kilka razy, kiedy przyszli znajomi, puściłem fotki przez USB, potem poprzez serwer, kilka razy obejrzałem film wcześniej długo konwertowany, kilka razy normalnie przez domową siec. Dziś używam tylko odtwarzacza - jest dużo wygodniejszy. Dlatego ta multimedialność jest mi chyba dziś mniej potrzebna w PS4 niż kiedyś, ale widzę, że dzieciak lgnie do gier, wiec chyba to będzie raczej ukłon w jego stronę, a tatuś przy okazji w cos tam zagra :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Na styczeń zapowiadali dużą aktualizacje dodającą wiele multimedialnych funkcji .Przed nami pozostało niewiele styczniowych dni ;)

Piątego lutego darmowy straszak Outlast w PSPlus ,czekam z niecierpliwością ! Ja nie narzekam na ilość dostępnych gier gdyż lubię również grę online przez co nie ukończyłem jeszcze żadnego singla ;)
Outlast Official Trailer (Full Version) - YouTube
 

Ogr

New member
Bez reklam

Testowałem stary model słuchawek PULSE 7.1 100% satysfakcji. Ocena moich kolesi to 10/10 więc zadne trittony mnie nie kupią :p
Na mój gust są brzydkie :bober: Polecam przetestować PULSE ! Nasz stary ziom z klanu Michalowski jest w posiadaniu ;) zaczerpnij opinii ,chyba ze juz kupiłeś to zabielane paskudztwo haaha?
 
Ostatnia edycja:

Tasix95

New member
PULSE 7.1 mi sie rowniez bardziej podobaja ale gdyby byl wariant bialy w 100% bylyby moje ;)

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Poczytaj komenty gości pod tym artykułem na ps3site, Sony nie umywają się nawet do tych innych słuchawek i chodzi o doznania słuchowe a nie wzrokowe.

Pozdrawiam,
 

Rudeford

New member
Ostatnia edycja:

maxan

New member
Bez reklam
Posiadam Trittony PRO+ od ponad roku używam je tylko i wylacznie z x360 za jakiś czas ps4 i powiem tylko tyle ze brakuje mi wyboru trybów standardowych (*samemu trzeba je pod siebie konfigurowac co nie jest latwe gdy sie nie ma bazy - w 720+ sa 3 tryby) druga rzecz jaka mnie denerwuje to kable - pelno kabli ... co do reszty wiekszych zarzutów nie mam a wyglad to kwestia gustu (jak kupowalem to nie bylo jeszcze czarnych i czerwonych tylko biale)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Czy kogoś dziś obraziłem na tym forum że usunięto mój post i dostałem kare ? Jeżeli tak to przepraszam !!!
Lecz myślę że ktoś nie potrafił odpowiedzieć na moje pytanie i na podważenie wszystkich śmiesznych bzdurnych pustych opinii !
Zrywam z tym forum i życzę wszystkim długo oczekiwanego działu PS4 ;)
Pozdrawiam Adam !
 

maxan

New member
Bez reklam
A jak z wygodą, nadają się na dużą głowę?

dość mocno sciskają po bokach ale po kilku dniach sie przyzwyczailem, jak ktos ma szpiczasty leb ;) to może narzekać ze palak go w gore glowy uwiera (kumpel na to u mnie narzekal),; co do nauszników to sa odpowiednich rozmiarów i ucho mieści sie w srodku. W sumie jak bym teraz kupowal to wybralbym stereo - Tritton Detonator(tylko do x360-multiplatformowy HS stereo od Tritton to Kunai multiplatform ) malo kabli, fajny design a dzwiek 5.1 na sluchawkach to nigdy nie bedzie to co kino :)
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja dopiero myślę o takich słuchawkach wielokanałowych ale z recenzji, które czytałem to prawdziwe 5.1 w słuchawkach niszczy praktycznie każde kino, mowa oczywiście o takich wielogłośnikowych na jedno ucho, nie jakieś pseudo 7.1 z jednego głośnika.
Jeszcze chyba żyjemy w takich czasach, że albo się męczymy z kablami i mamy super dźwięk albo mamy bezprzewodowo i wygodniej ale niestety jakość dźwięku już nie ta - każdy wybiera co mu pasuje.

Pozdrawiam,
 
Do góry