Ps4 czy warto

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja mam potwierdzone info.
Konsole będą za pół roku, jak pojedziesz na wakacje i przestaniesz cebulić ; )



Ja już nic nie pisze, bo mam już dosyć tych smętnych gadek z Kamińskim. Ja o niebie, on o chlebie. Ta gra nie lepsza : ) Latanie po jakimś opuszczonym mieście, teraz granie na gitarze... i znowu na konia.
"Fajnie jest" ; )

Skoro już przy koniach,
Sprawdzał ktoś jak wygląda RDR2 na next genach?
Drocze się :D Ten temat to taka piaskownica i jeden z niewielu tematów, które tu żyją. Trzeba go napędzać, bo by było nudno. Zgadzam się co do mechaniki The Last of Us 2 czy oprawy w Days Gone. Wszystko tam jest na wysokim poziomie i to co pisałeś to jak najbardziej prawda.

Konsol już dawno nie mam, sprzedaż za stówkę więcej mnie nie jara :D

RDR2 ciągle w 30 FPS na next genach, trochę lipa.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trzeba faktycznie poczekać na aktualizacje.
Swoją drogą, bo chcę wymienić Fife21 z XB, na PS5, te wersje pudełkowe z oznaczeniem PS4, nie pobiorą aktualizacji pod PS5? Wydania pudełkowe Fify z oznaczeniem PS5, też są.

Ok, trzeba dać jeszcze szanse Spiderowi, bo aż się prosi ; )

 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ewentualnie poskacz jeszcze po Times Square :grin:
[youtube]MIQv332QOfs[/youtube]

Odpalaliście demo Residenta,czy się pękacie ? ;)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Residenta nie lubię. Jakieś to wolne wszystko... Pozatym grałem kiedyś w FEAR i jak mi ta mała dziewczynka wyskoczyła ze dwa razy to przestałem w to grać. Szkoda zdrowia ;D
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ogralem trochę cyberpunka dramat dramatów ta gra nawet jej nie dokończę. Teraz ogralem metro exouds slabe 3/10
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mojego zwracam, dziś się odezwali z wyborem sposobu zwrotu kasy (paypal).
Wróci się do gry jak dopieszczą, Johnny Silverhand będzie czekał ; )

 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Bierz Wieśka. Jest dopieszczony. Daj mu 2h chociaż, potem możesz wyłączyć :D Też nie byłem przekonany, nawet tutaj pisałem, że to nie mój klimat, a teraz uważam to za jedną z lepszych gier jakie powstały.
Jest w GP do tego czy na Plati za 20 zł.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Technologicznie pad jest świetny, od wibracji zaczynając - bardzo fajnie to teraz działa, poprzez (co już było) głośnik który fajnie uzupełnia audio, mrygające lamki jak (np.) policja goni, kończąc na (w mojej ocenie) rewolucji w postaci triggerów. Widzę oczyma wyobrażnii, właśnie po świetnej prezentacji w Astro, jak może to być wykorzystane w grach jeżdzonych.
Zupełnie inny poziom rozgrywki.
Natomiast ergonomia mimo, że już o wiele lepsza, to dalej leży i kwiczy w porównaniu do XB, ale to moje (i tysięcy innych graczy ; ) ) skromne zdanie. Jak komuś to pasuje i nie miał pada od XB w rękach, albo woli to co jest w PS, to nic tylko się cieszyć, bo technologicznie lepiej wypada.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jedna rzecz mnie zastanawia, TV zawsze po załączeniu konsoli, wyświetla znacznik HDR i ok, ale to samo jest z grami. Bez znaczenia co nie odpalę, ten HDR jest, a nie wydaje mi się, żeby każdy gra miała HDR...
Dobrze to wszystko wygląda, nic nie jest prześwietlone.
Jak to u Ciebie Kamiński?
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jedna rzecz mnie zastanawia, TV zawsze po załączeniu konsoli, wyświetla znacznik HDR i ok, ale to samo jest z grami. Bez znaczenia co nie odpalę, ten HDR jest, a nie wydaje mi się, żeby każdy gra miała HDR...
Dobrze to wszystko wygląda, nic nie jest prześwietlone.
Jak to u Ciebie Kamiński?
Nie wiem tak szczerze, ostatnio grałem we wszystko co miało HDR. Musiałbym sprawdzić na jakiejś grze co nie ma HDR.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie mam, może wezmę w niedzielę na giełdzie.
Zobaczymy jak to się prezentuje na PS5
Nie chce się spieszyc z tymi grami, bo zaraz faktycznie nie będzie w co grać : )
Edit. 79zl w PS Store complete edition, ale jest jeszcze za 63zl Frozen Wilds, to jakiś dodatek?

Nie wiem tak szczerze, ostatnio grałem we wszystko co miało HDR. Musiałbym sprawdzić na jakiejś grze co nie ma HDR.

Pobrałem na próbę jakiś kitten squad z 2016r. 200mb, no raczej HDR nie ma, a u mnie załączony. Dziwne, ale jest ok, te gry jaśniejsze jakieś, lepiej to wygląda : )
 
Ostatnia edycja:
Do góry