Ps4 czy warto

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Okazało się, że mam wersję A wentylatora czyli tą cichsza. Co ciekawe trafiłem też wersję C. Czyli są trzy wersję wentylatora. Wersja C jest jeszcze cichsza, ale ciągle Xbox wygrywa. Nie ma to jak bezpośrednie porównanie.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
kupilem na premierze, wiec penie ten najglosniejszy. Mi ten "halas" nie przeszkadza. Przezylem PS4 Pro, to tutaj tez dam rade :)

Ale z ciekawosci sciagne. Rozumiem, ze gorny panel? Obym nie polamal ;-)

Dobra, sciagnalem iii... tam trzeba jeszcze jakis plastik oraz obudowe metalowa od wentylatora odkrecac, heh. Odechialo mi sie. Mi szum mojego nie przeszkadza, takze luz :)
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
kupilem na premierze, wiec penie ten najglosniejszy. Mi ten "halas" nie przeszkadza. Przezylem PS4 Pro, to tutaj tez dam rade :)

Ale z ciekawosci sciagne. Rozumiem, ze gorny panel? Obym nie polamal ;-)

Dobra, sciagnalem iii... tam trzeba jeszcze jakis plastik oraz obudowe metalowa od wentylatora odkrecac, heh. Odechialo mi sie. Mi szum mojego nie przeszkadza, takze luz :)
Nic nie trzeba odkręcać. Widać normalnie wszystko co trzeba po ściągnięciu panelu co trwa 5 sekund :)

Ktoś coś? :D
659100ba5ae97071e3009b61fc9c2baa.jpg
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
sprawdzone lopatologicznie? :)

Chyba, ze dolny panel. Ja sciagnalem gorny
Ściągnięcie obu paneli to 10 sekund... Ściąga się je tak samo. Ściągałem dzisiaj panele z 3 konsol i porównywałem głośność wentylatorów Typu A i C. Z jednej strony widać po środkowej części wentylatora jaki to rodzaj. Poniżej masz najlepszy, typ C
7afb55e97f244bdbd63e320b03d90a0f.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na forach jadą nie źle po tych handlarzach, czlowiek chce kupić, a tu większość wykupione przez Januszy biznesu : )

Rozmawiałem z jednym gościem, to ponoć już 7 sztukę goni.
Zresztą on mi dał namiar na moją sztukę w sklepie, co ciekawe, rozmawialiśmy o dostępności i całkiem sympatycznie się gadało, aż nagle podesłał linka. Ciekawe, że ledwie kilka minut były dostępne od podesłania. Chyba nie śpią, tylko czają się na newsy co, gdzie i o której.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Pfff 7 sztuk, amator :D Nie trzeba się czaić co gdzie i kiedy. Taki Media Expert 2 tygodnie przed drugą turą dał oficjalnie info kiedy będzie do kupienia.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ależ oczywiście, wystarczyło odświeżać stronę, wrzucić do koszyka, zapłacić i konsola w domu. Gdzieżby inaczej. Kupuje setki różnych produktów na aukcjach za granicą w drodze licytacji, gdzie się liczy każda sekunda, kilka okien, kont, odświeżanie, przygotowane oferty i cuda na kiju, żeby doprowadzić odpowiednio do finału, a tu raptem i to chyba pierwszy raz od kilkunastu lat problem, prosty zakup, za każdym razem konsola w koszyku, płatność i nie ma strony, bo jak nie serwery padły, to myśli kilka minut, a na końcu koszyk pusty i brak towaru.
Najlepsze jest to, że znajomy (na telefonie) wrzucał po mnie i bez problemu kupił.
Strona działała normalnie, bez problemów, a u mnie w tym samym czasie całkowicie padła.
Ewidentnie losowa sprawa, ew. coś z siecią u mnie, tudzież w dużych miastach te łącza zupełnie inaczej funcjonowały jak na zadupiu. Cholera wie.
Teraz, dla przykładu w ME od ręki wpadła, a zaledwie kilka minut były dostępne.
Już na Twiterze siedziały sępy.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ależ oczywiście, wystarczyło odświeżać stronę, wrzucić do koszyka, zapłacić i konsola w domu. Gdzieżby inaczej. Kupuje setki różnych produktów na aukcjach za granicą w drodze licytacji, gdzie się liczy każda sekunda, kilka okien, kont, odświeżanie, przygotowane oferty i cuda na kiju, żeby doprowadzić odpowiednio do finału, a tu raptem i to chyba pierwszy raz od kilkunastu lat problem, prosty zakup, za każdym razem konsola w koszyku, płatność i nie ma strony, bo jak nie serwery padły, to myśli kilka minut, a na końcu koszyk pusty i brak towaru.
Najlepsze jest to, że znajomy (na telefonie) wrzucał po mnie i bez problemu kupił.
Strona działała normalnie, bez problemów, a u mnie w tym samym czasie całkowicie padła.
Ewidentnie losowa sprawa, ew. coś z siecią u mnie, tudzież w dużych miastach te łącza zupełnie inaczej funcjonowały jak na zadupiu. Cholera wie.
Teraz, dla przykładu w ME od ręki wpadła, a zaledwie kilka minut były dostępne.
Już na Twiterze siedziały sępy.
Świetnie, że masz takie doświadczenie, a pokonali Cię Janusze z Cebulandii ;D

Był normalny termin i spokojnie przez 15 minut dostępne konsole. Żadnych lagów. Tylko trzeba było kupić w tym okienku czasowym. Do tego cała sprzedaż była wcześniej zapowiedziana na stronie głównej. Sama konsola pojawia się też w Neonet czy Media Markt regularnie, ale w śmiesznych zestawach.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Wtedy chyba przylecieli w jucha i sprzedaż miała wystartować chyba o 11:00, a ruszyła przed :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kaminski,
Nie Janusze, bo takich to ja wciągam nosem, a system, dosłownie i w przenośni ; )
Czytaj ze zrozumieniem, bo mnie irytuje takie gadanie. Czego nie rozumiesz? ; )
Dla Ciebie spokojnie, bo dokończyłeś transakcje i nie widzisz problemu.

Ja też miałem kilka razy konsole w koszyku, wypełnione dane do płatności i za każdym razem pojawiał się błąd i to głównie była wina serwerów, a nie dostępności.
Siedzieliśmy w tym samym czasie w tym samym sklepie.
Ty chwaliłeś się na forum zakupem, a ja w tym samym czasie widziałem "nie można wyświetlić tej strony".
Poczytaj fora, większość ludzi miało takie problemy i to ci, którzy dokładnie wiedzieli, co, gdzie i o której.
To nie jest kwestia trafienia w okienko, a bardziej obciążenia serwerów w danej lokalizacji. Nie wiem.
Teraz w ME poszło bez najmniejszych problemów, okienko czasowe jak to piszesz, klik, zakup i konsola w domu. Da się?

Masz na dowód, zdjęcie zrobione w dniu premiery PS5.
Jak Ty brandzlowałeś się nową konsolą na której przycebulisz na nowe pantalony z "nju jorkera", to ja widziałem to co masz na powiększeniu :D

 
Do góry