Ps3 i dysk zewnętrzny

pat82

New member
Spróbowałem sformatować dysk powyższym programem, niestety po chwili nie mógł dokończyć skanowania, odziwo po chwili znalazł dysk 2 TB sformatowany w fat32 ale wykazywał jedynie 497 GB wolnego miejsca na dysku pomimo iż dysk w całości był wyczyszczony. PS3 widzi partycję 2 GB z czego rłównież wykazuje tyle samo wolnego miejsca co komputer:)

Także jakiś postęp jest, dziś zrobię pełne formatowanie ( wcześniej robiłem szybkie gdyż dysk oczyściłem manualnie i nie chciałem czekać jakiś 7 H na formatowanie ( no szczególnie że mogłoby tak jak tutaj albo ostatnim razem ze pod koniec pełnego formatowania wystąpił bład i komunikat że nie można dokonczyc skanowania....no na samym koncu po 7 h !)
 

pat82

New member
Spróbuj zrobić taki zabieg jak ja zrobiłem- to o czym pisał Masta_J czyli format dysku w systemie plików FAT32
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Sprobuj programem Fat32Format ,nie robilem nim terabajtow ale bral mi wszystko pod usb - i sprobuj zrobic jedna partycje podstawowa ( to bedzie ta ostatnia moze ) i potem tylko jedna rozszerzona i jeden dysk logiczny na tej partycji na ntfs dla duzych filmow powyzej 4 GB - moze to zadziala ale najlepiej to jest miec dwa mniejsze dyski w dwoch systemach wydaje mi sie
pzdry:krol:
 

pat82

New member
Niestety nie udaje mi się w pełni sformatować poprawnie dysku, wciąż formatuje ( nie zależnie czy jest to pełne czy szybkie formatowanie) w taki sposób, że widzi wszystko w formacie FAT32, jednak jedynie około 450 GH jest jako wolne miejsce a reszta niby jest zajęta. Oczywiście na dysku nie ma żadnych danych. Na ps3 również widać jedynie około 450 GB.

Byćmoże znacie jakieś inne programy którymi mógłbym spróbować formatować dysk 2 TB w FAT32?
 

houdini2008

New member
Spróbuj tym programem - EASEUS Partition Master 5.0.1 Home Edition.
Ja bez problemu formatowałem sobie, i kumplowi 1TB, wszystko śmiga bez problemu.
Pozdrawiam.
 

pat82

New member
Wielkie dzięki za pomoc! Program EASEUS Partition Master 5.0.1 Home Edition. pomógł sformatować cały dysk 2 TB w formacie FAT 32. Na chwilę obecną dysk jest widoczny po podłączeniu do PS3 a zatem wszystko działa!!!

Pozdrawiam


Pat
 

wojti12

New member
witam, mam dysk zew. 500GB sformatowany na fat32. ps3 widzi go. od niedawna zaczynam ogladac filmy hd i chce je puszczac z tego dysku. zajmuja od 6GB do 10GB. oczywiscie nie moge ich przegrac na dysk
wiem o ograniczeniu do 4GB.

- czy jedyne zrowiazanie to podzial pliku na kilka i przegranie na dysk?
- jesli tak to jakim programem to zrobic najlepiej pod katem ps3?

dzieki za podpowiedz, nie znalazlem odpowiedzi w tym watku i na forum
 

wojti12

New member
program nazywa się multiAVCHD

mataman
znam ten program - prosze jednak o pomoc jak to zrobic

probowalem programy
- martoskasplitter - nic tam nie mozna zrobic
- mkv2vob - transkoduje bardzo dlugo i nie ma efektu
- multiavchd - masa ustawiien w wersji 4.1 i nie wiem jask to ustawic

help...
 
Do góry