Ps3 i dysk zewnętrzny

drobers

New member
wSZYSTKO PIEKNIE TYLKO JAK CHCĘ OBEJRZEĆ CO NAGRAŁEM Z KAMERY TO MUSZĘ ZASUWAĆ NA GÓRĘ I WŁĄCZAĆ KOMPA:(

NIE CYTUJEMY POPRZEDNIKÓW!!! - marcin0903
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie musisz, od tego jest USB 8)

A poważnie to na taki dysk i tak musiałbyś dostarczyć dane.

Pozdrawiam,
 

drobers

New member
MASTA a może wiesz co zrobić żeby ps3 odtwarzał z twardego dysku obojętnie czy zewnętrznego, czy nie ,strumieniowo wszystkie pliki po koleji pliki filmowe?Nagrywając kamerą HD filmy dzieli je ona na części zakażdym razem kiedy włączysz record. Zrzucasz na twardziela a PS3 odtwarza każdy po przeładowaniu, da sie to jakoś ominąć albo połączyć w całość za pomocą konsoli???
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Za pomocą konsoli chyba nie bo w sekcji Video nie ma opcji playlisty.

Pozostaje Ci jedynie authoring płyty z takim materiałem i potraktowanie wszystkich kawałków jako np. rozdziałów.

Pozdrawiam,
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Merkava_2004 napisał:
Problem w tym że FAT32 "obsługuje" maksymalnie 32 Gb. Mając dysk 100Gb musiłałem zrobić 3 partycje.

Dziwne jest to co piszesz. Ja mam Dysk USB 2.0 Seagate FreeAgent 320 GB sformatowany w FAT32 i Win XP (NTFS) widzi go w całości. mam tylko jedną partycję o pełnej pojemności 320 GB.
 

bulek

New member
Jemu bardziej chodziło o to, że próbował sobie utworzyć jedną dużą partycję. WinXP na to nie pozwala i nakłada ograniczenie na wielkość (chodzi mi o standardowe narzędzia zawarte w systemie). Nie ma za to problemu, żeby zobaczyć i obsługiwać partycję o wiele większą. Jeśli nie wierzysz, to sam spróbuj utworzyć i sformatować 100GB partycję fat32. Do utworzenia takich dużych partycji trzeba użyć innego programu.
 

jarmalik

Member
Bez reklam
bulek napisał:
Jemu bardziej chodziło o to, że próbował sobie utworzyć jedną dużą partycję. WinXP na to nie pozwala i nakłada ograniczenie na wielkość (chodzi mi o standardowe narzędzia zawarte w systemie). Nie ma za to problemu, żeby zobaczyć i obsługiwać partycję o wiele większą. Jeśli nie wierzysz, to sam spróbuj utworzyć i sformatować 100GB partycję fat32. Do utworzenia takich dużych partycji trzeba użyć innego programu.

A to co innego, tego nie sprawdzałem ponieważ dysk kupiłem w sklepie i faktycznie był już sformatowany.
 

cin0

New member
odkopie troszke temat gdyz mam problem z zewnetrznym dyskiem, dopiero co zakupilem konsole w irlandii, chcialem podlaczyc dysk 2.5'' ntfs, oczywiscie nie dziala, no to podlaczylem dysk 3.5'', ktory ma dwie partycje; fat32 i ntfs, podlaczam do konsoli i NIC.. nie wiem, czy powinienem miec zainstalowane jakies oprogramowanie? czy powinien ruszyc na czystej na zasadzie autostartu? czy gdzies grzebac? moze jakas struktura katalogow ma byc na partycji fat32?

pozdrawiam


----
EDIT

ok, sformatowalem jeszcze raz karte SD, wlozylem do czytnika usb, nagralem film z napisami przerobiony z srt i avi na divx wg instrukcji na forum, nagralem jakiegos przykladowego jpg, jakies przykladowe mp3, jakis krotki filmik hd 1080p w wmv i wkladam do ps3, po chwili jest dostepne nowe menu w photo, video, music, ale jak tam wchodze, to dostaje w kazdej kategorii komunikat "No Titles".. czemu? przeciez sa dane..

wersja 2.35


----
EDIT2

OK, juz dziala, wystarczylo chwile poczekac i wcisnac trojkat..

pozdro
 
Ostatnia edycja:

bulek

New member
Nie wchodź, tylko wciśnij Opcje (zielony trójkąt) i wybierz "Show all" czy jakoś tak. Wtedy powinieneś zobaczyć pliki.
 

wojti12

New member
mam wlasnie dysk zewnetrzny 2.5'' 250GB Seaggate Freeagent.

nagralem na niego wszystki dane podlaczam pod PS3 i go nie widzi:(
zasinalnie przez USB

jak czytam watek to musze go sformatowac na FAT 32.
czy to jedyne wyjscie???

jaki program polecacacie
by sformatowac na FAT 32 na jedna duza niepodzielona partycje (tak by PS3 wiedzial caly dysk)?

pozd
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Druga możliwość, to zainstalowanie Linuksa dedykowanego PS3. Wtedy widzi wszystko (no, ale "trochę" dłużej startuje)...
 

renia85

New member
i jeszcze mi prosze pomozcie

kupilam wlasnie dysk 500 segate podlaczam do ps3 i nie widzi tylko wlasnie sformatowalam dysk ale nie mam innego wyboru jak NFTS a nie wie co zrobic zeby przeinstalowac na FAT32 Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC a i jeszcze jedno mam tylko viste wiec nie wiem czy da sie cos z tym fantem zrobic
 
Ostatnia edycja:

renia85

New member
Hd

A teraz jeszcze jedno pytanko bo mam filmy w HD ale jest roblem bo FAT32 obsluguje prawdopodobnie tylko do pojemnosci 4gb a te filmy maja ponad 5 gb.. Czy ktos moze orientuje sie jak to mozna obejsc,czy w ogole jest jakis sposob..
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A mi stała sie dziwna rzecz. Ostatnio wymieniłem wreszcie stary dysk z PS3 40 GB na większy. Stary z PS3 włozłem do odpowiedniej obudowy USB. Sformatowałem dyzia z windzie na FAT32 - OK. Ale teraz PS3 w ogóle nie wykrywa tego dysku po USB. Myslę sobie cos to formatowanie poszło za szybko to sformatowałem przez Partion Magic 8 i lipa. To samo. Przekładałem dysk do innych obudów i to samo. Tylko ten dysk jest nie wykrywany przez PS3. Inne ok, zarówno IDE jak i SATA. Czyli to nie obudowa robi psikusy tylko dysk. W komputerze natomiast jest wykrywany bez problemu prawidłowo :(
Wiecie może o co chodzi?
 
Do góry