Ps 50A656

bober16

New member
Zauważyłem, że Samsung PS50A656 nie wspiera technologii "3D Ready", zaś telewizory z serii "5" obsługują ją.

Co daje wyżej wymieniona technologia ?
Czy warto brać pod uwagę brak lub wspieranie jej ?
 

enter

New member
Samsung PS50A656

Mam problem w Samsung PS50A656 ,w telegazecie zamiast polskich liter "żźćąę"-wyświetlają się krzaczki.W menu w ustawieniach w jednej pozycji dotyczącej menu ustawiłem język polski ,a w innej pozycji ustawiłem Europa wschodnia/brak Polski/.Proszę o poradę.
Po za tym wszystko jest super.Zamówiłem w sklepie internetowym EuroAgd w poniedziałek jeszcze za 5460 i we wtorek odebrałem w slepie EroAgd w Szczecinie,gdzie mogłem go dokładnie sprawdzić.Mam model
Samsung PS50A656T1FXXH.

Z powodu pilnego wyjazdu ze Szczecina,wrażenia opiszę za parę dni.
Ma 100 Hz-Dual scan
 
Ostatnia edycja:

bobik007

New member
Bez reklam
enter to może opisz jak wrażenia z użytkowania, jaki obraz, z jakiej odległości oglądasz, co masz podłączone pod tv??jakies kanały hd oglądasz??myślę że wiele osób na to czeka :)
 

guti

New member
enter napisał:
Zamówiłem w sklepie internetowym EuroAgd w poniedziałek jeszcze za 5460 i we wtorek odebrałem w slepie EroAgd w Szczecinie,gdzie mogłem go dokładnie sprawdzić.Mam model
Samsung PS50A656T1FXXH.
Też biorę pod uwagę ten model przy zakupie ale powiedz czy ten TV ma 100 Hz czy nie, bo każdy mówi inaczej oraz jak na nim wyglądają zwykłe programy?
 

chico99

New member
u mnie są polskie znaki w trelegazecie, zapytaj w tym sklepie gdzie kupiłeś dlaczego brakuje pl znaków,wg mnie twój egzemplarz nie był przeznaczony na Polskę. ale najwazniejsze jest jak chodzi ten tv, a przekonałeś sie że chodzi super:D
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tego obiecanego testu chyba się jeszcze prędko nie doczekamy :???: Szkoda, bo on rozwiał by wiele wątpliwości...
 

gofer

New member
Niestety masz chyba racje, jedyna nadzieja w obecnych użytkownikach tego tv, może ktoś wrzuci jakieś sensowne zdjęcia i pochwali się tym sprzętem???
 

marekmiszczak

New member
Zacząłem ten temat i jest odzew to mnie cieszy.
Kupiłem mamie PS 42A451 i przy wspópracy z n jest znakomity.
Z 4 metrów za mały.Przy takiej jakosci 50 minimum.
U siebie mam odległość od ściany 3.10.Czy mogę pozwolić sobie na PS-50A656
Może ktoś wie kiedy on się pojawi na stronach samsunga
 

gofer

New member
Spokojnie możesz brać 50 cali, optymalna odległość dla 50 cali to od 1,90m do 3,80m i generalnie powyżej 4 metrów zaleca się już 60 cali wzwyż:) więc 3,10m dla 50 cali jest ok
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=27552

Ilość szczegółów imponujaca. Do tej pory nie zauważyłem wcześniej ile pieprzyków ma prezenterka.
026_P1010198.JPG
 

gofer

New member
Miał być test ps50a656, a jest to bez żadnych wątpliwości samsung 50a551 czyli starsza generacja plazm samsunga, miejmy nadzieje że niedługo pojawi się teścik ps50a656 bo generalnie na tym nam chyba bardziej zależało;)
BARDZO PROSIMY O TEST SAMSUNGA PS50A656:blagam::blagam::blagam::blagam::blagam:
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam następujące pytanie to Kikiego. Czy widziałeś może jak działa PS50A656 i mozesz tak w 2 zdaniach napisać coś o tym modelu porównując go do 551 :confused:
 

laufer

New member
Może i wpadka ale oznaczenia napewno były te same tylko 40.Jestem praktycznie pewny ze to nie bylo lcd
 
Ostatnia edycja:

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to pierwsza wpadka zaliczona :D W ofercie samsunga nie ma plazmy 551 ani 656 40 czy 42 calowej. :hmm: Czy napewno jesteś pewny co widziałes? :twisted:
 

masterlech

New member
Witam,
Kolega laufer na pewno widział modele lcd firmy Samsung, bo przecież to te same nazwy modeli tylko inna przekątna ekranu i inna technologia. Ja na początku też się myliłem jak szukałem informacji w internecie na temat tych modeli. Ten sam model, a wytwarzany w innych technologiach, troszkę dziwnie.:rolleyes:
 
Do góry