Ps 50A656

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
test sie lekko posypał. I albo jeszcz raz muszę zrobić całość albo opublikuję te które się nadają - tyle że może nie być przekrojem przez wszystkie potrzeby.
Insynuacje czy obrażania kogoś są delikatnie mówiąc nie na miejscu.
Kto napisał na priw ten otrzymał informację. Zdjęć jest kilkaset ale nie wiele nadaje się do publikacji.
Jutro zaczepię to co się nadaje .Wszystko jest już obrobione , ale nie wszystko odpowiada rzeczywistości :(
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Mnie to nie dziwi. Samsung bardzo się podciągnął, szczególnie w ostatnim roku. W tej chwili telewizory plazmowe tych marek prezentują wyrównany poziom.

ArtS :)
 

salat

Member
Czy ktoś wie gdzie w Polsce mozna kupiś 58 calową odmianę A656?

Znalazłem w jednym sklepie, ale niestety nie podają ceny.

pozdr
S
 

gofer

New member
kiki napisał:
test sie lekko posypał. I albo jeszcz raz muszę zrobić całość albo opublikuję te które się nadają - tyle że może nie być przekrojem przez wszystkie potrzeby.
Insynuacje czy obrażania kogoś są delikatnie mówiąc nie na miejscu.
Kto napisał na priw ten otrzymał informację. Zdjęć jest kilkaset ale nie wiele nadaje się do publikacji.
Jutro zaczepię to co się nadaje .Wszystko jest już obrobione , ale nie wszystko odpowiada rzeczywistości :(

to wrzuć to co jest dobre a resztę dorzucisz jak zrobisz drugą serie zdjęć:)
 

popmart

New member
No i zamówiłem ten telewizor :

PS50A656 :grin: .... zobaczymy już za 1-2 dni , w saturnie na Targówku mi się podobał ... tylko martwię sie czy nie za duży ten 50" na 3,5m ?:hmm:

za 5500 . w sarurnie 7490:roll:
 

gofer

New member
na tą odległość będzie w sam raz nie martw się, jak dostaniesz swoja zabawkę to podziel się;) wrażeniami
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja zamówiłem PS50A551 - tak mi doradził kiki :D

W czwartek lub piątek powien mi przyjść. Zapłaciłem razem z wysyłką (przedpłata na konto) 4400zł.
 
Ostatnia edycja:

jtd

New member
Bez reklam
Ale to wszystko potanialo... topowa plazma samsunga 50 cali za 4 tys z groszem... a rok temu kosztowalaby....
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
ArtS007 napisał:
Nie jest to wprawdzie topowa plazma Samsunga, ale full HD 50" za tę cenę? Czego chcieć więcej? :)

ArtS :)

No własnie, zapytałem kiki'ego którą plazmę by wybrał jakby miał kupować dla siebie, 656 czy 551 i zrobiłem tak jak mi doradził. Myślę, że będę zadowolony z tego wyboru :)
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
OK, jak ją dostane to postaram się coś napisać i zamieścić foto. Kiki napisał mi, że dzisiaj test będzie opublikowany, ale narazie jeszcze go nie ma :(
 

Far1

New member
ArtS007 napisał:
Nie jest to wprawdzie topowa plazma Samsunga, ale full HD 50" za tę cenę? Czego chcieć więcej? :)

ArtS :)

Którą z plazm Samsunga można - Twoim zdaniem - uznać obecnie za najlepszą? Pioneer jest drogi, Panasonic ma mało możliwości ustawień obrazu, a o PY800 ciągle nie słychać... Obecnie mam LG, myślę o PS50A656.
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teoretycznie właśnie tą o której myślisz ;) A praktycznie zobaczymy czy opłaca się w nią inwestować ok. 5500zł po opublikowaniu tak długo przez Wszystkich oczekiwanego testu.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Topowa, czyli najlepsza w serii danego producenta. Model A551 jest zubożony o tryb 24p i 100 Hz, stąd moja uwaga o "nietopowości".

ArtS :)
 

bartokras

New member
Niestety wydaje mi się, że ten telewizor nie jest 100 hz.
Ktoś wcześniej napisał w wątku, że widział go na Targówku i potwierdza 100 hz, ale w żadnej specyfikacji nie znalazłem potwierdzenia. A nie wydaje mi się, że Samsung by się nie chwalił takim rozwiązaniem.
Być może kolega zobaczył na tv LCD A656, który faktycznie ma 100 hz.

Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Oczywiście. Napisałem, że 551 nie ma 100 Hz. Swoją drogą ciekawa rzecz. To już powinien być standard. Pod tym względem oferta Panasonika jest bardziej spójna.

ArtS :)
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

Szkoda że nie wiedziałem o tym wcześniej. Może jednak zdecydowałbym się na model 656 :niewiem:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry