Promocja Telewizji N

dzentelmen

New member
Hej,

Wydaje mi się iż zaraz będzie nowa promocja N - na YouTube już jest spocik i powstała stronka czegosieboja.pl - "czego się boją stare platformy" - ciekaw jestem co zaproponują bo niedługo zmieniam "kochane" Aster na N, tym bardziej iż ostatnio C+ szaleje z monitorami LCD za 1 zł...

Pozdr.
Marcin
 

rudy

New member
Golibroda napisał:
Nie ma lepszej alternatywy niż rozwiązać umowę i podpisać na nowo promocyjną.
Jest lepsza.Wypowiedzieć umowę i poczekać na telefon od pana.Co ciekawe,dzwoniąc na infolinię i rozmawiając o dziwo z paniami zawsze dostawałem gorszą propozycję programową i cenową, niż wtedy ,gdy to do mnie dzwonił przedstawicel ntv.Obecnie mam umowę bezterminową i wszystkie pakiety tematyczne za 38zł przez pół roku.Pozdrawiam.
 

Golibroda

New member
Ja wypowiedziałem umowę i nikt z kulawą nogą nie zadzwonił. Więc reguły nie ma. Nawet mi dzień za wcześnie wyłączyli sygnał.
 

piceka

New member
Ho Ho

Witam. N-ke zamówiłem 13.11.09 przez on-line. Po wczorajszym telefonie do konsultantki dowiedziałem sie iz muszę poczekac na przesyłkę powyżej 5 dni ( na stronie internetowej jest czas dostarczenia 5 dni roboczych). jest to związane z dużą iloscią zamówień. Podam iz czas oczekiwania na full pakiet z turbo w sklepie wynosi juz około 2-3 tygodni. Czyzby n-ka rosła w siłę i potęge telewizyjną. A jak jest u Was????
 

piceka

New member
robcio napisał:
Ja zamówiłem 12.11 on-line potem 14 telefonicznie zeby sie upewnić i do dzisiaj czekam :(

Tak tez mysałem - znów kolejny raz olewają klientów. Zrobia wszystko abys kupił a potem....jakos to sie zobaczy.......czyli wszystko w Polsce po staremu.....
 

MARAS

New member
piceka napisał:
Witam. N-ke zamówiłem 13.11.09 przez on-line. Po wczorajszym telefonie do konsultantki dowiedziałem sie iz muszę poczekac na przesyłkę powyżej 5 dni ( na stronie internetowej jest czas dostarczenia 5 dni roboczych). jest to związane z dużą iloscią zamówień. Podam iz czas oczekiwania na full pakiet z turbo w sklepie wynosi juz około 2-3 tygodni. Czyzby n-ka rosła w siłę i potęge telewizyjną. A jak jest u Was????

Wczoraj byłem z kolegą w Poznaniu wymienić białego n-boxa na turbo recorder.Wszystko trwało około 15min.Nie było żadnej kolejki,recordery dostępne od ręki.Wieczorem kolega już oglądał programy z nowego tunera.
 

juras32

Member
Ja mam już zamówioną N-kę , którą odbieram początkiem grudnia w sklepie.Teraz mam pytanie. Sprzedawca powiedział mi , że ma same nowe recordery turbo. Wiadomo ,że przy najniższym abonamencie nie ma takiego recordera. Lecz sprzedawca poinformował mnie, że nie ma problemu i w najniższym abonamencie daje recoredery turbo. Później jak ktoś chce to może śmiało podwyższyć abonament i wtedy N-ka odblokowuje recoredr turbo. Czy jest to możliwe.
 

p@well

New member
Jest to możliwe. Już teraz jak masz jakiś pakiet, możesz oczywiście dopłacając bodajże 99zł( to zależy pewnie od posiadanej opcji) oraz przedłużając umowę o kolejne 13 miesięcy zamienić lub jeżeli jesteś w posiadaniu recodera z numerem seryjnych CLRA (TURBO) zaktualizować oprogramowanie tak by posiadać tzw. opcje TURBO
 

anejman

New member
Witam,
Tydzień temu zamówiłem N-kę, wczoraj przesyłka do mnie dotarła (jeszcze nie zdążyłem zamontować anteny). I tu mam 2 pytania:
1. Czy jeżeli dokonam aktywacji nie w listopadzie, a dajmy na to 2 grudnia, to czy będę miał przez cały grudzień za darmo, a abonament będę płacił od sycznia, czy też liczy się data podpisania umowy i mimo to darmowe będzie te kilka dni listopada?
2. Czy dekoder HD recorder i turbo, to ten sam sprzęt, a rózni się jedynie software'm?

z góry dziękuję za odpowiedź

Adam
 

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
"N" wczoraj do mnie dotarła :) - jakość obrazu - super:) - i też mam pytanko - bo nijak (naocznie) nie można stwierdzić, czy to Turbo czy nie???
 

mariozurek

New member
telewizja N

Witam
Mam cyfre umowana 13 miesiecy kończy mi sie 31 styczni a 2010 chyba z niej zrezygnuje bowiem za kanaly HD musze dodatkowo placic powiedzcie mi czy tuner ten z n Turbo ma takie mozliwosci jak z cyfry
1.nagrywanie jednego kanału a ogladanie innego?
2. czy istnieje mozliwosc podlaczenia drugiego kabla z konwertera tak bym mogl ogladac kanały z Astry/duzo ogladam kanałow niemieckich/ bez przekladania kabli itp
3.Czy tuner zaprogramuje mi kanały z astry /z drugiego wejscia-czy ma takie/
Jka oceniacie kanały HD jest ich wiecej niz na Cyfrze i sa lepsze np filmowe, czy faktycznie leca tam tylko programy w HD?
4. moze ktos ma taka liste kanałow normalnych i Hd ale tak prawdziwa
Pozdrawiam bede wdzieczny za odpowiedz
Mario
 

p@well

New member
mariozurek - krótko, bo odpowiedzi znajdziesz wiele na tym forum i nie chcę ich powtarzać.

- Według opinii recoder n-ki jest lepszy technologicznie od philipsa (sam nie sprawdzałem). Sam waham się czy brać PVR philipsa - w nowej promocji, bo opinie mnie przerażają.
- nie mam astry, ale tak masz numery programów z astry, często nawet ludzie podają co ciekawego jest ii na jakim programie n-ki - oczywiście możesz je nagrywać
- oczywiście możesz oglądać jedno, nagrywać drugie.

acha a co do filmów, to dużo zależy od subiektywnej oceny... HD jest w nfilm i HBO , a C+ masz HBO i C+ i C+film, reszta do porównania w ofertach
 

mariozurek

New member
Dzieki p@well
Ten tuner co mam z Cyfry ma dwa wejscia /u mnie Birt i Astra a jak jest w N tunerze/ jest tez twardziel jezeli nie wezme nki myslałem zerwac umowe z cyfra i od nowa bo chyba bedzie lepiej i taniej -jak mi doradzisz
 

p@well

New member
co do promocji to masz info na priv. Recoder też ma dwa wejścia do anten. Z tego co zrozumiałem nie masz monobloka, tylko dwa osobne konwertery (tzw zez). Nie chciałbym Cię wprowadzać w błąd, ale według mnie albo byś nagrywał z Hot birda to co oglądasz (po jednej łączeniu) lub oglądał birda nagrywał astrę lub korzystał z opcji time shift - nagrywał jedno a oglądał drugie i po 1 h w recoderze a w TURBO po 2 h nagał to co oglądasz z time shift- u. Osobiście nie używałem, ale Ktoś już to opisywał.
Myślę, że wkróte Ci Ktoś szczegółowo odpowie.
 

juras32

Member
Od dzisiaj w N-ka dodaje jako prezent dodatkowy dekoder na kartę gratis. Warunkiem jest zamówienie dekodera HD oraz wyrażenie zgody na sprawdzenie w BIKU przy zawieraniu nowej umowy.Jest to inny dekoder głównie po to aby móc oglądać w drugim pokoju. W przypadku negatywnej odpowiedzi z BIKU N-ka z nami umowy nie podpisze. I tak przy abonamencie 48zł miesięcznie na dodatkowy dekoder mamy 3miechy gratis oglądania przy 68zł 6miechów itd.
 

mabro

New member
juras32 napisał:
Od dzisiaj w N-ka dodaje jako prezent dodatkowy dekoder na kartę gratis. Warunkiem jest zamówienie dekodera HD oraz wyrażenie zgody na sprawdzenie w BIKU przy zawieraniu nowej umowy.Jest to inny dekoder głównie po to aby móc oglądać w drugim pokoju. W przypadku negatywnej odpowiedzi z BIKU N-ka z nami umowy nie podpisze. I tak przy abonamencie 48zł miesięcznie na dodatkowy dekoder mamy 3miechy gratis oglądania przy 68zł 6miechów itd.

No tak jest na stronie a jak dziś dzwoniłem i się pytałem czy tak jest to gościu powiedział że to jest do wyboru albo kanał NFILM HD albo telewizja na kartę
 

p@well

New member
Tylko przy zamówieniu na www te dwie opcje otrzymasz razem... oczywiście na dzień 02.12., potem może się coś zmienić
 

ms-trex

New member
Czy z nowych promocji moża skorzystać tylko przy zamówieniach przez stronę www?

Czy któryś dekoder z oferty n umożliwi mi oglądanie programów na dwóch tv?

Co to znaczy w przypadku dekodera HD z cyfrową nagrywarką:

"dwa tunery (zalecana dwuprzewodowa instalacja satelitarna)"

czy to pozwala na odbiór na programów na dwóch tv?
 
Ostatnia edycja:
Do góry