Promocja Telewizji N

Pezzy

New member
Dziękuję za pomoc, wszystko już zamówiłem. Teraz muszę tylko czekać. Przy okazji mam następne :) pytanie: czy n poinformuje mnie, że przesyłka została wysłana? Czy jeśli n zamówiłem we wtorek, to czy są szanse, że otrzymam ją przed świętami?

Pozdrawiam,
Pezzy
 

kolarek

New member
Pezzy napisał:
Dziękuję za pomoc, wszystko już zamówiłem. Teraz muszę tylko czekać. Przy okazji mam następne :) pytanie: czy n poinformuje mnie, że przesyłka została wysłana? Czy jeśli n zamówiłem we wtorek, to czy są szanse, że otrzymam ją przed świętami?

Pozdrawiam,
Pezzy
Mnie nikt nie poinformował a kurier z przesyłką zawitał 09.12 przy zamówieniu 04.12 ;)
 

juras32

Member
U mnie dzisiaj kurier zostawił drugi dekoder na kartę. Także muszę w jakiś sposób połączyć dwa konwertery ze sobą i podłączam dekoder do trzeciego pokoju.
 

dwoz

New member
Cook napisał:
Jest mały haczyk. NfilmHD jest przez pierwsze 6 miesięcy za darmo, potem 20zł/mc. Można zrezygnować, ale trzeba się pofatygować, jak się zapomni to +20zł.
dziękuje za informację, teraz pytanie jak z tego będzie trzeba zrezygnować: pisemnie listem, telefonicznie?
 
Ostatnia edycja:

supro

New member
cześć , zamierzam zamówić N i mam pytanie :
1.czy dostane cały komplet gotowy do podłoczenia czy bede musiał coś dokupić ?
2.Ciężko jest samemu ustawić antene ?
 
wielka rewolucja

witam byłem zaszokowany tak szybkim doręczeniem dekodera tzn zamówiłem w poniedziałek telefonicznie około godz. 20.00 a kurier zjawił się dziś o godz. 16.00 wszystko trwalo 44 godziny zaraz będe podłańczał
 

HILUX

New member
Ja zamówiłem 04.stycznia.2010 r. i do dzisiaj nic się nie pokazało..mamy aktualnie 21.stycznia.2010 :mrgreen: BRAWO.
aktualnie sprawdzam inne platformy ... oby zdążyli :-D
 

maniek_ls400

New member
Ja zamówiłem 04.stycznia.2010 r. i do dzisiaj nic się nie pokazało..mamy aktualnie 21.stycznia.2010 :mrgreen: BRAWO.
aktualnie sprawdzam inne platformy ... oby zdążyli :-D
A dlaczego zamawiacie i czekacie zamiast iść do praktycznie każdego sklepu z RTV i wziąć od razu pudło z dekoderem ? Ja popełniłem podobny błąd i zamówiłem przez call center wymianę Recordera na Turbo a po 4 dniach czekania na kuriera zadzwoniłem ponownie z pytaniem czy mogę dokonać tej operacji w punkcie sprzedającym N. Dostałem potwierdzenie i godzinę po rozmowie uruchamiałem Turbo w domq :mrgreen:
 

HILUX

New member
Dlatego, że oferta Online była trochę inna niż stacjonarna :

umowa na 13mcy .. a w tym przez 6mcy ... n_filmHD 1 i 2 "za darmo" + Dekoder TNK z aktywacją "za darmo".

tego w punktach stacjonarnych nie było ..
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

też chciałem zamówić Online ale zrezygnowałem :] i dobrze zrobiłem :)
poszedłem do punktu N w Media Markt i 15 minut i jest umowa, wszystko dostałem od ręki ( talerz, nBox Recorder Turbo i kartę do niego )przyszedłem do domu montaż około 1h i wszystko śmigało ;] bez zbędnych aktywacji telefonicznych itp ;] ( wgl dziwie się czemu niektórzy dzwonią do BOK i muszą aktywować :p ) w nocy pobrało się VOD i aktualizacja softu i śmiga ;]
choć promocja Online lepsza to za dużo czekania i zachodu nie polecam ;]
 

adam030

New member
Ja zamówiłem 04.stycznia.2010 r. i do dzisiaj nic się nie pokazało..mamy aktualnie 21.stycznia.2010 :mrgreen: BRAWO.
aktualnie sprawdzam inne platformy ... oby zdążyli :-D

Ja złozyłem zamowienie online 3 stycznia...czekałem do 24 stycznia-wtedy też poszedłem do sklepu i kupiłem normalnie. Kurier pojawił się 2 dni później.

Nie wiem jaki oni mają system informatyczny...lecz w BOKu się dowiedziałem tylko tyle, że zamówienie zostało wprowadzone do systemu 8 dni po moim internetowym zgłoszeniu. Bajzel tam mają...
 
Do góry