Promocja Telewizji N

MARAS

New member
MARAS napisał:
Uwaga dla wszystkich,którzy podpisują umowę w promocji Hollywood!!!
Dopilnujcie aby w momencie podpisywania umowy konsultant zaznaczył,że w ramach promocji otrzymujecie pakiet n-seriale na 3 miesiące.Mi nie zaznaczył tego w systemie podczas podpisywania umowy i okazało się po uruchomieniu recordera,że niemam tej opcji i niemożna już jej aktywować na warunkach promocji tylko za opłatą.

W odpowiedzi na moją reklamację dotyczącą braku n-seriali N-ka włączyła mi tę opcję.
 

MARAS

New member
ms-trex napisał:
Czy z nowych promocji moża skorzystać tylko przy zamówieniach przez stronę www?

Czy któryś dekoder z oferty n umożliwi mi oglądanie programów na dwóch tv?

Co to znaczy w przypadku dekodera HD z cyfrową nagrywarką:

"dwa tunery (zalecana dwuprzewodowa instalacja satelitarna)"

czy to pozwala na odbiór na programów na dwóch tv?

1.Nie tylko
2.Na razie n-ka nie ma multiroomu.Można oczywiście oglądać to samo na 2 TV
3.Dekoder ma 2 tunery aby można było podczas oglądania jednego kanału nagrywać inny i do tego są potrzebne 2 przewody antenowe(mogą być z jednego konwertera dual).Nie daje to możliwości oglądania na 2 TV oczywiście jeśli masz na myśli oglądanie 2 różnych kanałów .
 

ms-trex

New member
Dzięki bardzo za odpowiedź. A czy wiadomo czy ten multiroom to będzie jakaś dodatkowa odpłatna usługa, czy wystarczy posiadać odpowiedni dekoder?
 

juras32

Member
U mnie już od paru dni N-ka śmiga aż miło w abonamencie 48zł. Do 20dni kurier ma dostarczyć drugi dekoder na kartę.Żadnych dodatkowych opłata z tego tytułu nie miałem. Dekoder mam turbo w najniższym abonamencie. Oczywiście jest zablokowany. Przy wyższej ofercie w abonamencie za odpłatą mogą go odblokować.
 

dwoz

New member
Witam,
Promocja "Wielka Rewolucja" jest ofertą świąteczną, czy na święta przybędzie jakaś nowa promocja?
W promocji "Wielka Rewolucja" są jakieś ukryte dodatkowe koszta? np. za wypożyczenie dekodera? rozumiem że biorąc teraz n-kę w tej promocji w każdym miesiącu abonament będzie wynosił 48 zł, nie więcej?
 

vital

New member
dwoz napisał:
Witam,
Promocja "Wielka Rewolucja" jest ofertą świąteczną, czy na święta przybędzie jakaś nowa promocja?
W promocji "Wielka Rewolucja" są jakieś ukryte dodatkowe koszta? np. za wypożyczenie dekodera? rozumiem że biorąc teraz n-kę w tej promocji w każdym miesiącu abonament będzie wynosił 48 zł, nie więcej?

Wątpię, żeby coś nowego zapuścili na święta, chociaż kto wie.
Za wypożyczenie dekodera w tej promocji n-ka nie pobiera opłat. Jedyną opłatą, jeśli bierzesz n-recorder, jest aktywacja 48 PLN, jeśli bierzesz biały dekoder - opłata aktywacyjna wynosi 0 PLN.
 

Cook

New member
dwoz napisał:
Witam,
Promocja "Wielka Rewolucja" jest ofertą świąteczną, czy na święta przybędzie jakaś nowa promocja?
W promocji "Wielka Rewolucja" są jakieś ukryte dodatkowe koszta? np. za wypożyczenie dekodera? rozumiem że biorąc teraz n-kę w tej promocji w każdym miesiącu abonament będzie wynosił 48 zł, nie więcej?
Jest mały haczyk. NfilmHD jest przez pierwsze 6 miesięcy za darmo, potem 20zł/mc. Można zrezygnować, ale trzeba się pofatygować, jak się zapomni to +20zł.
 

experty

New member
Ja elegancko zostałem poinformowany przez oddział sprzedaży, iż nfilmHd trzeba samemu wyłączyć w czerwcu i można to zrobić za pomocą strony internetowej. Hbo zostanie wyłączone automatycznie po okresie 1 miesiąca.

Obecnie czekam na kuriera, a w weekend montuję antenę:cool:. Mam nadzieje, że nie będzie problemów związanych z mieszkaniem na parterze...

Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa recorderów? Zamówiłem Wielką Rewolucję ze standardową nagrywarką. Z tego co wiem tak czy siak dostanę turbodecoder tyle, że z softem od starej nagrywarki. Czy pomimo tego są jakieś szanse na ulepszenia względem starego dekodera? Fajnie by było gdyby chociaż dało się w pełni wykorzystać dysk....
Hmm..chyba ciszej chodzi to i tak zawsze coś ;)
 

v80trek

New member
Wczoraj zakupiłem eNkę i... jestem bardzo zadowolony :) - opcja Full
Pomijam fakt, że musiałem dołożyć jakieś 800 zł ( antena, kable, montaż ) aby w ogóle działało :D
Jakość kanałów HD rewelacyjna! No i oczywiście ilość imponująca :p
Z 100% mogę tę platformę polecić :)
 

v80trek

New member
v80trek napisał:
Wczoraj zakupiłem eNkę i... jestem bardzo zadowolony :) - opcja Full
Pomijam fakt, że musiałem dołożyć jakieś 800 zł ( antena, kable, montaż ) aby w ogóle działało :D
Jakość kanałów HD rewelacyjna! No i oczywiście ilość imponująca :p
Z 100% mogę tę platformę polecić :)


Tylko nie wiem po co dali instrukcje skoro zaraz po podłączeniu sprzętu się zaktualizowało i menu jest zupełnie inne niż w instrukcji ;) Ale to nie sprawia problemów, bo obsługa jest banalna...
 

Pezzy

New member
Witam!

Chciałbym skorzystać z promocji 'Wielka Rewolucja'. Mam pytanie: czy po tych 13 miesiącach będę mógł zerwać umowę i podpisać nową, korzystając z nowej promocji? Mówiąc ściślej: czy czas zakończenia umowy pokryje się z czasem pojawienia się nowej oferty?

Dziękuję z góry za odpowiedzi.

PS Czy kabel HDMI jest dołączony do zestawu z dekoderem HD? Jak długo należy czekać na przesyłkę?
 

Pezzy

New member
wojtas567 napisał:
Witam


Kabla HDMI brak jest tylko EURO, czas czekania ok. tygodnia.

kolejny tydzien na TNK.
Pozdrawiam
TNK to telewizja na kartę?

Mam następne pytanie: czy warto kupić antenę od n? Czy może lepiej kupić osobno, na Allegro?

Powracając do kabli - czy ten oferuje dość dobrą jakość obrazu? allegro.pl/item850172608_kabel_hdmi_1_3b_full_hd_techlink_wiresnx_1m.html
 
Ostatnia edycja:
ustawienie anteny

witam chce zakupić enke i chciałbym się dowiedzieć czy antena ustawiona tak jak na cyfrowy polsat będzie dobrze [na cyfrowym polsacie mniałem sygnał 70%] czy trzeba przestawić?
 

v80trek

New member
Pezzy napisał:
TNK to telewizja na kartę?

Mam następne pytanie: czy warto kupić antenę od n? Czy może lepiej kupić osobno, na Allegro?

Powracając do kabli - czy ten oferuje dość dobrą jakość obrazu? allegro.pl/item850172608_kabel_hdmi_1_3b_full_hd_techlink_wiresnx_1m.html

W sklepie ( jakiś czas temu jak dodawali antenke to zestawu ) odradzili mi i powiedzieli, że lepiej kupić inną antenę - więc kupiłem ( 160 zł )

Co do kabla to powiem tak: mam kilka kabli HDMI i szczerze mówiąc nie ma żadnej różnicy. Dekoder i tv podłączyłem pierwszym lepszy kablem od kamery hd ( wygląd tego kabla zdradza, że to kabel tani ;) ) potem podłączyłem HDMI ( nie pamiętam jakiej firmy, ale wygląda bardzo porządnie ) który kosztował ok. 200 zł. Pod jednym i drugim jakość wygląda tak samo - bardzo dobrze...
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

v80trek napisał:
W sklepie ( jakiś czas temu jak dodawali antenke to zestawu ) odradzili mi i powiedzieli, że lepiej kupić inną antenę - więc kupiłem ( 160 zł )

Co do kabla to powiem tak: mam kilka kabli HDMI i szczerze mówiąc nie ma żadnej różnicy. Dekoder i tv podłączyłem pierwszym lepszy kablem od kamery hd ( wygląd tego kabla zdradza, że to kabel tani ;) ) potem podłączyłem HDMI ( nie pamiętam jakiej firmy, ale wygląda bardzo porządnie ) który kosztował ok. 200 zł. Pod jednym i drugim jakość wygląda tak samo - bardzo dobrze...

a ja mam antenę od nich i dekoder Turbo i śmiga wszystko pięknie :) wszystko mam od N oprócz kabla HDMI :)
 

v80trek

New member
pattro napisał:
a ja mam antenę od nich i dekoder Turbo i śmiga wszystko pięknie :) wszystko mam od N oprócz kabla HDMI :)

to znaczy jeżeli chodzi o odbiór to nie wątpie, że będzie dobry. Bardziej chodziło mi o trwałość anteny.
 

digitalus

Banned
dziadzius4 napisał:
witam chce zakupić enke i chciałbym się dowiedzieć czy antena ustawiona tak jak na cyfrowy polsat będzie dobrze [na cyfrowym polsacie mniałem sygnał 70%] czy trzeba przestawić?
witam
anteny nie trzeba przestawiac bo sygnal z platformy n i polsat cyfrowy odbierany jest z hotbirda.
 

JackS.

New member
Bez reklam
Pezzy napisał:
Powracając do kabli - czy ten oferuje dość dobrą jakość obrazu? allegro.pl/item850172608_kabel_hdmi_1_3b_full_hd_techlink_wiresnx_1m.html
Przy tak małej długości kabla jakość obrazu będzie taka sama niezależnie od tego jakiej firmy kabel kupisz. Jedyna różnica może być w funkcjach dodatkowych, takich jak możliwość podłączenie 2-giego telewizora do nboxa lub możliwość słuchania fonii z nboxa na kinie domowym przy zgaszonym telewizorze. Tego typu funkcje uzyskujesz, gdy zamiast zwykłego pasywnego kabla HDMI użyjesz kabla iHDMI.
 
Do góry