Promocja Telewizji N

n4k5

New member
Od dzisiaj nowa promocja Nki, podpaliłem się trochę ;-)
Jak sądzicie, gdzie jest haczyk?
n.pl/nsklep/promocja.html
 

lukaszalbert

New member
Dodatkowo płacisz za pakiet xxx którego nie musisz brac. Reszta 2 lata 99 zł za wszystko (chyba). A wiecie może kiedy ten multiroom tak mniej więcej jest przewidziany?
 

bruch

New member
Zgadzam się w promocji "Full" jest wszystko (poza blue hustler i xxx :D ) za 99 zl miesiecznie przez 24 miesiące trwania umowy. Aktywacja turbodekodera hd 99zl.
 

Fux

Member
Pytanie moze z tych glupich. Czy dobrze rozumiem, ze w tej promocji VOD (Video On Demand) jest bezplatne - tj. biore dowolny film/serial jaki maja dostepny i za niego nie place dodatkowo? Tylko te 99pln / miesiac ?
Pozdrawiam
 

bruch

New member
Z tego co widzę w tej promocji to w tych 99 zl miesiecznie w VOD masz opcje:
1. nFilmHD VOD
2. nSeriale
3. Picture Box
Niestety Premiery VOD (czyli wg mnie najlepsza opcja VOD) jest dodatkowo płatne (każdy film osobno w wiekszości 11 zl za film)
 

juras32

Member
A ja zwlekałem i nie wiem czy wcześniej nie było lepiej czy teraz. Musze sobie poczytać i wtedy postanowię co i jak.A przydałaby się N do Plazmy LG 42 PQ 2000.
 

Fux

Member
Patrze w jaki sposob moge zamowic n'ke + multipakiet cyfra+ (NBA i te sprawy) ale zapewne bede musial kolejny dekoder miec w domu co juz wogole jest bezsensem...
 

pom22

New member
N+c

Fux napisał:
Patrze w jaki sposob moge zamowic n'ke + multipakiet cyfra+ (NBA i te sprawy) ale zapewne bede musial kolejny dekoder miec w domu co juz wogole jest bezsensem...

To prawda bedziesz musiał mieć dwa dekodery , właśnie rok to przerabiałem i zrezygnowałem z C+ , za bardzo wkurzające są dekodery HD , piloty i Menu Cyfry jak z lat 80 . Wziełem N-kę Full opcje za 99zł z nowym Turbo i na tym zaprzestanę .
 

Wilku

New member
A co z multiroom'em, coś wiadomo? Zauważyłem również nową opcję: Tuner DVB-T USB, które ma się niedługo pojawić. Wiecie coś może na ten temat?
 

MARAS

New member
fajny52 napisał:
jesli wezmę n-kę na rok i abonament zA 48/m-c to ile zapłacę za aktywację dekodera Turbo?

Chciałem właśnie skorzystać z takiej opcji,ale nie można.Musiałem wziąć opcje Hollywood za 68 zł. Aktywacja wtedy 199.Niewiem czy warto dekodery różnią się ładniejszym menu,większym dyskiem ,kilkoma grami i możliwością podłączenia do neta.
 
Do góry