[Nasze Zestawy AV] Projekt budżetowego kina

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeżeli RF lepiej grają w kinie jak RP które odsłuchiwałem, to nawet bym się nie zastanawiał. Zresztą ja bym brał te RP w ciemno do KD, biorąc pod uwagę cenę, bo tylko i wyłącznie w tych kategoriach oceniam.
Nie śledzę też Klipschów, ale z ciekawości zerknąłem na recenzje RP i są hurra optymistyczne. To kinówka, tzw. cinema sound.
RP nie kosztują 8k, Ty piszesz o RP z końcówką A, czyli Atmos (wbudowany głóśnik na górze), a te RP-280F i RP280FA po za tym (zdaje się) nie różnią się od siebie.
 

lobos

New member
Bez reklam
Jeśli chodzi o Klipsch i kinową petardę to:
RP-280F+RP-450C+RP-250S/RP-160S+RP-115SW i jest kino :)
Do tego nowy Onkyo RZ1100 lub RZ3100 ewentualnie starszy model 3030.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Dokładnie. Ten zestaw który przedstawił lobos, to według mnie, idealny zestaw do kina na Twój metraż. Wczoraj byłem u kolegi który ma 5.0 RP 260f i utwierdziłem się w moim przekonaniu. Nic lepszego w tych pieniądzach nie dostaniesz. On to ma połączone z amplitunerem Onkyo 656.

RP jest modelem lepszym niż RF. Bez dwóch zdań. Zresztą droższym również. Starszych F nigdy nie słyszałem, tak więc się nie wypowiem.
 

lobos

New member
Bez reklam
Masakra to mało powiedziane ;-) ale tak szczerze to nie wyobrażam sobie tyle kolumn w salonie w którym się mieszka.
Za to w dedykowanym dużym pomieszczeniu z ekranem i projem taki zestaw to marzenie :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tyle podlogowek masakra. Takie cos bym mial to napewno zona wygonilaby mnie z tym do piwnicy :)

Ale fakt, wszystko mapedza z jednego ampli.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Foty kolumn najwczesniej jutro, bo jak zrobie gowniane foty to nie bedzie efektu :) Zona juz sfrustrowana ze dzisiaj bardziej podniecam sie glosnikami niz zona, a jak jeszcze z aparatem bym skakal to wogole....

Dzisiaj tylko lekko pykaja (dziecko spi), jutro bede porownywal do Heco MS 1000.
 

DrWredman

Active member
Gratuluje zakupu.
Muszę gdzieś posłuchać tych Heco, bo widać rządzą na całego.
Logo dawaj foty i napisz za ile wyrwałeś. ;)
 
Z tej aukcji wyrwalem :)

Kolumny Heco Celan GT 702 (6596103307) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


Style 1000 sa i chyba zostana w salonie, pasuja do caloksztaltu.

Obecnie mam 3 zestawy (rozrzutnosc jak cholera), komis chyba otworze... :) Musze jamo opierdzielic lub zostawie do sypialni.
No w końcu się dowiem jak grają 702 ;)
Gratuluje zakupu Heco Celan 702gt.
Szybkie pytanie czy w stereo czy w KD je dajesz?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dam je chyba do kina, na allegro juz czekaja na mnie 302gt ale zona nie bylaby chyba zadowolona :)

Teraz musze bujnac sie na ampli marantza lub denona. I sluchawki. I na ten rok koniec i basta....

Bali biez BD, kilka plytek i dawaj na odsluchy :) Mozesz porownywac Celany z MS.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
I tak już niewiele tego roku zostało także już nie udawaj ze taki stanowczy jesteś, zaraz będzie nowy rok i zacznie się od nowa.
 
Dam je chyba do kina, na allegro juz czekaja na mnie 302gt ale zona nie bylaby chyba zadowolona :)

Teraz musze bujnac sie na ampli marantza lub denona. I sluchawki. I na ten rok koniec i basta....

Bali biez BD, kilka plytek i dawaj na odsluchy :) Mozesz porownywac Celany z MS.
Lolo z miłą chęcią ale...ale teraz jestem w Gdyni niestety i nie mam na nic czasu :(


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry