[Nasze Zestawy AV] Projekt budżetowego kina

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ale seriale są lepsze niż 20 lat temu.


Czy sa lepsze. Napewno sa dobre. Bys napisal lepsze niz 10 lat temu to bym napisal ze klamiesz. 20 lat to jednak sporo czasu.

Ja podchodze do tego tak. Serial to takie dzielo, ktore spokojnie mozna ogladac na smartfonie i nie bedzie ci to przeszkadzalo - - bo najwazniejsza jest fabula.

Agenci NCIS, GoT, Breakin Bad masz pozycje ponad 10 letnie. Czym ci odbiegaja od dzisiejszych produkcji.

Albo serial "przyjaciele" sa z nami juz ponad 20 lat. Jak mam to porownac do dzisiejszej komedii? Ktorej?
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Lolo jak możesz :D Taka ładna salka. Tak naprawdę, pewnie zmieniasz ekran i projektor na lepszy, tylko nas nabierasz :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przyjaciół każdy lubi :) Ja oglądam od nowa GOT i jak na razie obejrzałem cały sezon 1 i 4 odc. 2, patrząc, że już w sobotę otwieram sezon żeglarski to pewnie zejdzie mi ze 3y miechy zanim wszystko obejrzę, biorąc pod uwagę, ze ponad miesiąc mi zeszło obejrzenie tego co już obejrzałem.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja nie lubię Przyjaciół. Humor tam jest zbyt drętwy. Odpadłem po kilku odcinkach. Nr 1 w komediowych seriali jest zdecydowanie How I Met Your Mother. Oglądałem już 3 razy i kiedyś zobaczę ponownie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja nie lubię Przyjaciół. Humor tam jest zbyt drętwy. Odpadłem po kilku odcinkach. Nr 1 w komediowych seriali jest zdecydowanie How I Met Your Mother. Oglądałem już 3 razy i kiedyś zobaczę ponownie.

Kurna, pomylilem seriale.

Oczywiacie chodzilo mi o "Jak poznalem wasza Matke" Przyjaciol nie ogladalem :)

Lolo jak możesz :D Taka ładna salka. Tak naprawdę, pewnie zmieniasz ekran i projektor na lepszy, tylko nas nabierasz :D

Juz zadnych ekranow i projektorow nie wymieniam za daleko to wszystko poszlo :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Teraz pewnie będą gogle VR ;)
https://www.ppe.pl/news/157214/play...z-4k-znamy-szczegoly-mocnej-specyfikacji.html

Przyjaciol nie ogladalem :)
:-D
giphy.gif
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kurna, pomylilem seriale.

Oczywiacie chodzilo mi o "Jak poznalem wasza Matke" Przyjaciol nie ogladalem :)

Teraz to mnie zaskoczyłeś. Swój chłop :D

Co do salki to kurde nieźle, sam obiecałem sobie, że przy budowie będę robił salkę, a z perspektywy czasu stwierdzam, że raczej będzie to salono salka. Często wpadają do nas znajomi i fajnie byłoby oglądać film siedząc w salonie, w pobliżu lodówki, jedzenia itd., a nie alienować się w innym pomieszczeniu. No chyba, że iść na grubo i adaptować całą piwnicę i wtedy mieć imprezownie na dole. Jednak na to szkoda mi dolarów :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Narescie, wkurzajace belki wywalone.
Oraz pozbylem sie najwiekszej hodowli kurzu w domu. Kto wogole wymyslil aby stosowac jakies tkaniny / zaslony ipw w salkach. Paranoja ile w tym zbiera sie syfu a praktycznie nie ma to jak wyprac / odkurzyc czy cokolwiek.



 
M

Marcinos89

Guest
Narescie, wkurzajace belki wywalone.
Oraz pozbylem sie najwiekszej hodowli kurzu w domu. Kto wogole wymyslil aby stosowac jakies tkaniny / zaslony ipw w salkach. Paranoja ile w tym zbiera sie syfu a praktycznie nie ma to jak wyprac / odkurzyc czy cokolwiek.




Nie wiem ile tam masz od belek do drzwi ale ja bym tą ściankę zrobił od okna dachowego z lewej do prawej czyli mniej więcej po pół metra z każdej strony szerzej, jak ja bym miał takie pomieszczenie to zmontował bym Baffle Wall wykorzystując belkami, głośniki za ekran transparenty i jazda :) nie wiem czemu ale od jakiegoś czasu jak przeglądam internet to w głowie mam tylko jedno „zbudować Baffle Wall” nie wiem czemuż to tak ale tak mam

Ps. Nie boisz się że te profile będą się wzbudzały? Ja bym wykorzystał drewno ale to twój projekt wiec nic mi do tego…
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jeśli zastosuje taśmę wygłuszającą do profili lub psiknie pianką montażową to nic nie będzie się wzbudzało. Inaczej mogiła.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
2h jezdzenia i szukania welny odpowiedniej. Masakra jakie braki. Stelarz tez slaby wyszedl. Plyty perforowane sa slabsze niz zwykle, musze to jakos dodatkowo usztywnic. Narazie proba tylniej sciany, przednia musi byc zrobiona na tip top xD





I tak, powoli to idzie do przodu.
 
Do góry