[Nasze Zestawy AV] Projekt budżetowego kina

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo lato się zbliża, łap szczepionki i na wyjazd walizy szykuj :)

Zlapalem dzisiaj, tą co nie szczypie w oczy (Jonson).

Jutro juz mam wyjazd, z nad morza do lodzi na przesluchanie do sadu - - - zarypista wycieczka :) Jechac 800km po to aby powiedziec ze nie znam czlowieka, nie znam firmy.

A na lato nie wiem, kurna dzieciaki male - samolotem nigdzie nie polece.... A o nianie ciezko. Wszystkie babcie pracuja na tydzien dzieci nie wezma :(

Chyba ze gdzies w polske jechac ale z karaluchami nie wiem gdzie. Morza mam dosyc bo jestem tam kilka razy w miesiacu, po gorach chodzic nie lubie :) Tlumu tez nie lubie.

Sale zabaw dla dorosłych.... :) rurka itd...:)

Chcialbym. Ale mam tak niedobra zone ze mi nie chce pozwolic.... Uparla sie ze nie i koniec xD
 
M

Marcinos89

Guest
Lolo2 a nie myślałeś by postawić tej ścianki od strony wejścia i na nią ekran a miedzy belki kanapa? Miałbyś w tedy większe pole na rozstawienie kolumn i mógłbyś w tedy pomyśleć o 9.4.4 lub 11.4.4
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lepiej moec dobre 7.2.4 niz byle jakie 9.4.4

Przerabialem juz 9.1 w parterze. Nic lepiej nie ma. Dla kina domowego 7.2.4 jest optymalnym rozwiazaniem i wiecej glosnikow nie trzeba. Moim zdaniem dodanie wiecej kanalow nic nie da.
 
M

Marcinos89

Guest
Ale kto powiedział byle jakie 9.x.4 czy 11.x.6? Chyba nikt tylko ty.:( powiadasz próbowałeś 9.1… na jakim sprzęcie? Ile lat temu? 10/15/20 lat temu? DTS/DTSEX/ DTS MA) ?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ale kto powiedział byle jakie 9.x.4 czy 11.x.6? Chyba nikt tylko ty.:( powiadasz próbowałeś 9.1… na jakim sprzęcie? Ile lat temu? 10/15/20 lat temu? DTS/DTSEX/ DTS MA) ?

Marcinek, wez wracaj na audioistereo i przestan tu trolowac bo powoli zaczynasz sie nakrecac. Lub pisz se w innych tematach, od mojego sie odczep.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja pierdziele ile taka scianka kosztuje roboty. Obklejanie naokolo kazdego wkreta tasma, szpachlowanie, szlifowanie. To sie nadlamie krawedz, to szpachli wlezie w dziurki. Wyschnie to sciagnie zamocno i trzeba drugi raz szpachlowac.... Nie wiem, latwiej byloby chyba zbudowac scianke z normalnej plyty i potem ponawiercac z jakiegos szablonu albo cos....
Paranoja.

Caly dzien i jeszcze nie udalo mi sie wszystkiego zaszpachlowac.... A co to za scianka jedynie z 6 plyt.

 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
No Panie... Klasa światowa. Myślę że te płyty fajnie wytłumią to pomieszczenie. Oby tak dalej. Xd
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
No lolo2 muszę przyznać, że jestem lekko zdziwiony. Znając Cię już trochę na forum i wiedząc jak super leniwie do tego tematu podchodzisz to myślałem, że olałeś sprawę. [emoji6]. Ale...Rezultaty widać gołym okiem. Brawo. Bo możliwości masz wielkie. Nie jeden by takie chciał. Zaczyna to wyglądać. [emoji106]
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jaką farbą malowałeś, bo to chyba nie jest strikte czarny?

Czarna jak smola.. zobacz sobie drugie zdjecie gdzie jest sciana z drzwiami i okno dachowe bezposrednio nie pada.

Zreszta telefon naswietla duzo.

Farba to Tikurilla Optivia ceramic 3 Super Mat 9005.
(tylko ostrzegam, przed malowaniem scian. Nawet paznokciem idzie zarysowac i widac biale rysy)
 
Do góry